Jump to content
Dogomania

Basenji w Afryce


lourdnes

Recommended Posts

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Ja to się nadziwić nie mogę, że u mnie w hodowli bobaski wcinają az miło popatrzec, a jak już pójda "na swoje", to jagle same Kaprysy się z nich robią...
Ciekawe, dlaczego...
Pzdr.[/QUOTE]

Bo jak ktoś ma jednego baska to chce mu dogadzać i potem się baskom w dupach przewraca :)

Link to comment
Share on other sites

Ja o moich nie moge powiedziec ,ze są niejadki :diabloti:Maniuś czasem kreci nosem ale Mania to by konia z kopytami zjadła o kazdej porze dnia i nocy.
Z tą sunia z klubowej to faktycznie byla makabra.Sterczały gnaty az przykro .W każdym razie rozumiem ,ze mogla miec jakies problemy z jedzeniem i tak schudnac-jak najbardziej moze sie to zdarzyc kazdemu. Jednak tyle co moge powiedziec ode mnie to ja bym jej wtedy nie wystawiala .Byłoby mi wstyd i tyle. Nigdy tez nie napisalam ,ze ten pies jest brzydki -co mi usilowano wmowic (,ze pod okresleniem za chudy napewno mysle ,ze brzydki)- jedynie ,ze byl za chudy .Mam nadzieje ,ze obecnie jest juz wszystko ok.

Link to comment
Share on other sites

Moje tez "jadki" o każdej porze. Gotowe zjeśc i kawałek chleba na ulicy i wsio ze swojej miseczki w domu:) A nie daj Boże jakiś inny basek podejdzie do miseczki i będzie chciał chociaz powąchac.... nienienie:)
Też nie pokazałabym jej w takiej kondycji i tez mam nadzieję, że wsio jest juz OK:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

A ja mam baski którym się w dupach poprzewracało z dobrobytu, ten na szarych kafelkach jeść nie będzie, królowa lubi tylko karmę łososiową innej nie tyka, a Jogur najlepiej by chciał mieć 7 karm różnych karm na 7 dni bo codziennie lubi urozmaicenie. I weź tu nie zwariuj. Ostatnio to nawet gotowane było be bo przecież 4 dni tego samego to za długo.

Link to comment
Share on other sites

Ja moim urozmaicam. Dzisiaj był filet z warzywami , wczoraj żeberka z ryżem :evil_lol: Sucha karme tez mam i czasem od święta jak z czymś się nie wyrobię to tak awaryjnie dostają.Ale nie przepadają za suchym-często zostawiają .Jak nie sprzątne po jedzeniu to tak do wieczora Mania sprzątnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lourdnes']Ja moim urozmaicam. Dzisiaj był filet z warzywami , wczoraj żeberka z ryżem :evil_lol: Sucha karme tez mam i czasem od święta jak z czymś się nie wyrobię to tak awaryjnie dostają.Ale nie przepadają za suchym-często zostawiają .Jak nie sprzątne po jedzeniu to tak do wieczora Mania sprzątnie[/QUOTE]

No ja nie jestem często w stanie (brak mi czasu) nam ugotować a co dopiero baskom jak już im gotuje na 3-4 dni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jesoooo, mnie tez by się poprzewracało wszedzie, gdybym jadła co dzień cos innego....
Dla siebie gotuję na 3, a czasami nawet na 4 dni....

Pzdr.[/QUOTE]

Ja człowiekom tez staram się gotować na 2-3 dni ale muszę codziennie coś zmodyfikować. Bo Tomecki kręci nosem no i wiadomo po kim Jogi jest taki wybredny:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

A my czesto cos jemy na miescie lub zamawiamy do domu- 3 bary na przeciwko po drugiej str szosy i 6 innych dookoła ;).A dla psiaków to wrzucam mięso i dodatek w parowar i za poł godziny gotowe.Przygotowanie zabiera 3 min bo w garze juz sie robi samo.Potem wyciągam na balkon na 10 min na ostudzenie i dalej szkodniki już jedza. Dla psów nie jest to wogole czasochłonne ale jakbym miala gotowac dla nas to mam tak samo jak Cienka z Tomeckim- Panciu tez byle czego nie zje i kręci nosem jak jest niedobre :mad:

Link to comment
Share on other sites

Ja tak średnio lubię jedzenie z restauracji (od czasu do czasu to tak) bo dla mnie jest zawsze za słone (ja nie solę nawet frytek)i wszystko mam wrażenie podobnie smakuje. Ja używam dużo rożnych ziół i nawet mój rosół nie smakuje jak rosół (bo jest tam melisa, oregano, tymianek,mięta, bazylia,estragon,rozmaryn itp. i do tego lane kluseczki z dużą ilością curry).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...