Jump to content
Dogomania

Etna+Timi+Zosia+Shakira, Tosia za TM


motyleqq

Recommended Posts

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Riannei&Garshii']Przytul go, nawet od nielubiących borderów. :D[/QUOTE]
nie mogę, właśnie przed chwilą na nią nakrzyczałam żeby mi ryja do twarzy nie wsadzała :diabloti:
[quote name='Aleks89']Brum to suka:cool3:

Martyna-Brum jest fajna(Lucas mi podpowiada)ostatecznie jej jako jedynej nie gonił od wora z chappi:evil_lol:[/QUOTE]

wszystkie pieski lubią Brum :diabloti: dzisiaj nawet ganiała się z gardzącym wszystkim whippetem :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']A może jakieś fotki ? :cool3:[/QUOTE]

jakie? :cool3: niestety z Etna widuje się jak już jest ciemno. ostatnio byłam z nią rano na spacerze ale było brzydko i nie brałam aparatu :evil_lol:

a Tośkę chyba przerobię na szynkę :diabloti: ten dureń piszczy od 7 rano, bo natychmiast musi jeść i musi być to karma, której już nie mam :mdleje: chciałam ją karmić zdrowo ale ona nie chce zdrowo jeść i jest chyba nieco zbyt chuda. więc jutro muszę kupić poprzednią karmę :roll: tylko jej nasypanie pozwala mi pójść dalej spać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='roadtonowhere']Duże też są ładne... takie owieczki lokate. :D Przynajmniej są takie inne. :loveu:[/QUOTE]

noo :loveu:

nie mam dla Was fotek, ale znów trzymajcie za mnie kciuki, bo jutro idę na dzień próbny od którego zależy reszta mojego życia :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...