Jump to content
Dogomania

Mentorek [*] , Leosiek , Surcia i rudy Rucio


WATACHA

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Nudy na tym dogo :(. My z Leośkiem jedziemy na prześwietlenie we wtorek, bo ostatnio miał jakiś chwilowy problem z tylną łapką. Pytam weta , czy może dlatego że jest za gruby , a on na to "wyścigowy to on nie jest, ale bez przesady" . Mam nadzieję , że to nic poważnego :(

Link to comment
Share on other sites

Miał parę razy w życiu takie coś, że jak się zależał to chwilę pokulał i zaraz mu przechodziło. Ale w tamtym tygodniu coś mu się stało i nie chciał wstać na spacer, po chwili się ruszył, ale bardzo powoli i kulał na łapkę. Zszedł jeden schodek i nie chciał iść , zniosłam go i jak go położyłam to mi się całkiem rozjechał. Na spacerze chodził powolutku, a na górę też nie chciał wejść i go wniosłam. Tak jak go położyłam na łóżku tak spał pół nocy, potem już śmigał. Nie mogliśmy mu zrobić od razu bo szczepienie miał, więc jedziemy we wtorek. Miał jakiś czas temu prześwietlany kręgosłup i było dobrze. Teraz będziemy prześwietlać biodra i chyba jeszcze raz kręgosłup.

Link to comment
Share on other sites

Jest malutkie zwyrodnienie na jednym kregu, było już na wcześniejszym, lutowym przeswietleniu, ale wydaje mi się, ze nawet nam wtedy doktor nie wspomniał. Od tamtego czasu nie pogorszyło się takze nic nie działamy. Co jakis czas może mieć takie coś jak ostatnio.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Rano od razu poleciałam do wet, najbliższego. Leoś zasrał całe mieszkanie , całą noc się męczył. Uwaloną miał dupę, łapy i brzuch.U weta zarzygał cały gabinet i zafajdał. W  życiu czegoś takiego nie miał. Sura i Mentor mieli brzydką kupę, ale nie biegunkę. Ale za to znowu zawalone gardło. A Leoś gardło czyste. Pierwszy raz tam byliśmy, ale całkiem dobre wrażenie na mnie pani zrobiła. Chyba ze 40 minut tam siedzieliśmy. Na szczęście leki zadziałały. I jest już dobrze. Tylko ma obolałą pupę i i odparzone (nie wiem jak ) między siusiakiem, a pupą. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...