Jump to content
Dogomania

Mentorek [*] , Leosiek , Surcia i rudy Rucio


WATACHA

Recommended Posts

Ruteczek troszkę się poprawił,  bo tylko co drugi dzień jest  niegrzeczny. Jak nie jest w fazie ekscytacji to nawet reaguje na zawołanie. Wie, że jest Rutkiem. Wczoraj poszłam z nim po fanty z bazarku  parę ulic dalej i chyba moje ramię wymaga rehabilitacji.  No i raz na parę dni coś odwali,  ale rozkoszny to on jest. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Durnota lubi nowości. Co tydzień dostaje nowego pluszaka , ale nie pomaga. Tylko z Leosiem kradną sobie nawzajem. Rutek po cichu, a Leoś Rutkowi bezczelnie wyrywa. Cudaki. Ostatnio mu odwala jak wychodzimy, szczeka przez jakiś czas, w gorszych przypadkach ściąga kurtki, smycze inne rzeczy. Surcia nasza już odczuwa Sylwestra od paru dni, najmniejszy huk sprawia, że nie robi siku :(. Dziś już siedzi przy moich nogach i się trzęsie ciągle.

Link to comment
Share on other sites

Stoi :), ale wędki też stały długo i nie ruszał. A przyszedł pewien dzień i poprzewracał. Szczęście, że chyba nic się nie stało (mogło się zrobić jakieś mikrouszkodzenie i okaże się dopiero jak ryba weźmie) , bo by była skórka z Rutka i pieczeń.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie chyba będzie jakieś bum. Wczoraj jak wyszliśmy, bo przecież nie możemy bez niego , to pogryzł drewnianą parasolkę i chyba mu zasmakowało, bo dziś wskoczył na SKRZYNIĘ i chciał dokończyć. Poza tym Bartek przyłapał go wczoraj jak trzymał w gębie rączkę od fotela :(

Link to comment
Share on other sites

Ech no nie fajnie jak gryzoń Rutek :(

Karim nic nie rusza, Sisi tez nie. Ale Karim to mały złodziej - w sobote wskoczył na krzesło na stół i zżarł pączka. A  ja chodziłam i patrzyłam czy nie haftuje...no ale nic. :)

Dzisiaj było słonko i ganiali się z Sisi  po ogrodzie.Sisi bardzo polubiła Karimka :)

 

Link to comment
Share on other sites

Jednak , żeby nie było , że Rutek to samo zło to napiszę, że ma jakieś tam zalety oprócz tego, że jest słodki :). Np bardzo się tuli, ostatnio bardziej do mnie :P, ma bardzo dobry apetyt , nawet proszki wcina :). Zawsze ma dobry humor i wszystko traktuje jak zabawę, nawet lubi jak Sura go przytrzyma i "zgwałci " :). Większość psów reaguje na otwieranie lodówki , a Rutek przybiega jak otwieram szafkę gdzie są śmieci , lub szafkę w której stał miodek :). Nie wiem jak on to słyszy :)

Link to comment
Share on other sites

No żeby nie było, że Karim to ideał haha. Japę drze w samochodzie (codziennie na łąki mają wyjazd by pobiegać - jazda 5 km, TZ teraz jest w domu). Sisi która była cichutka drze japę razem z nim na psy. Zwiewają razem za dzikami. No tak fajnie poganiać dziczki....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Dnia 15.01.2018 o 22:11, WATACHA napisał:

Jednak , żeby nie było , że Rutek to samo zło to napiszę, że ma jakieś tam zalety oprócz tego, że jest słodki :). Np bardzo się tuli, ostatnio bardziej do mnie :P, ma bardzo dobry apetyt , nawet proszki wcina :). Zawsze ma dobry humor i wszystko traktuje jak zabawę, nawet lubi jak Sura go przytrzyma i "zgwałci " :). Większość psów reaguje na otwieranie lodówki , a Rutek przybiega jak otwieram szafkę gdzie są śmieci , lub szafkę w której stał miodek :). Nie wiem jak on to słyszy :)

Macio tez u nas proszki wcina, w pasztetowej w każdej ilości

Nawet Prodzyna prcohy by złapał gdyby mógł ;)
 

i fakt, humor ma zawsze wysmienity - dwa wyjatki były 
1. był po narkozie
2. wymiotował bo miał początki krwotocznego zapalenia żołądka

zawsze bawi się wyśmienicie ;)

ale Macio już nie reaguje na najmniejszy ruch - na szczęście 
w piorewszym okresie jak był u nas reagował na najmniejszy ruch 
co w porównaniu z Fredziem, który nie reagował na nic, nawet na nas jak wracaliśmy do domu (tzn jak chciał to na nas spojrzał ;) ) przyprawiało nas o megawcholerwienie ;)

i tak, rude jest mega rozkoszne ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...