Jump to content
Dogomania

Mentorek [*] , Leosiek , Surcia i rudy Rucio


WATACHA

Recommended Posts

Dostał raz tą tarantulę i jakieś krople dawaliśmy, ale się skończyły i muszę zapytać co dalej. W poniedziałek mamy wizytę. No i to USG musimy jeszcze raz zrobić jak doktor wróci z urlopu, bo nie dostaliśmy się przed. A co dostaje Joga? Mam zamiar jeszcze im dawać olej z czarnuszki. Słyszałam, że znajoma pewnego pana wyleczyła sobie nim tarczycę, tylko pan nie pamiętał czy to była nadczynność , czy niedoczynność :(. Gadałyśmy jeszcze z wetką, że można by coś spróbować coś u tych co robią te zioła dla psów. I na tarczycę i na tę bakterię.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Rutek to taki pies co "ma robaki w tyłku". Jak się nudzi to kradnie rzeczy i albo zniszczy albo nie, pogryzł mi nowe łóżko 10 minut po tym jak zostało wstawione. Cały czas chce się bawić, ma niespożytą energię. Z Surką chce "poświrować" , ale ona z nim nie (Rutek szczeka jak się bawi), parę razy walnęła nim o glebę, mimo , że jest mniejsza od niego. On jest bardzo uległy, ale jak się odwrócisz to i tak robi to samo za co dostał opiernicz. Trochę Leosia się boi, bo go pogonił parę razy, przede wszystkim przy jedzeniu :), bo Leoś jak jest żarcie staje się pitbullem, ale też poszło o zabawki i raz chyba o Bartunia. Uwielbia nogi, a w Bartka stopach jest zakochany :P. Na spacerach ciągnie "jak parowóz" , zżera śmieci. 2 Razy mi uciekł. Raz szelki puściły i zaraz go złapałam , bo się panią zainteresował. Drugim razem mu wyciągałam kość z pyska i jakoś sama nie wiem jak, puściłam smycz, a on długo nie czekał i poszedł w długą. Ja za nim z 3 psami na smyczy, w drugim reku telefon i dzwonię do Bartka. Ludzie się patrzą jak na debila. Za paręset metrów zatrzymał się coś obwąchać, niedaleko stał pan którego postanowił przywitać. Krzyczę , żeby go złapał i tak na szczęście pan zrobił. Miałam prawie zawał, nawet się na mnie nie obejrzał. Miałam kryzys po tym zdarzeniu, Bartek też już miał go trochę dość, ale nam już przeszło. Rutek nie widzi na jedno oko, na drugie w niedużym stopniu, ale w ogóle byście nie powiedziały, że to śleputek, tak gania i rozrabia :). Przy czym jest bardzo wesoły, sympatyczny i przytulaśny.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, WATACHA napisał:

Pewnie najgorsze są rude słitaśne szczeniaczki :)

Z tym kudłatym to też niefajnie, bo strasznie kłaczy :)

 

u nas Macioł też bardzo kłaczył 
zmieniliśmy mu karmę i... nie kłaczy się 
a szczerze powiem, że wcześniej nie wierzyłam w gadki typu:"zmień karmę to pomoże" zwłaszcza, ze nie wydaje mi się aby nasze psiaki jadły tzn byle g*wno.
ale jak widzę teraz po Maćku - ma to jakiś sens.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Taki z pięcioletni. Nie oczekuję, że będzie spał, ale jakieś podstawy kulturki mógłby mieć. W ogóle ciężko go czegokolwiek nauczyć, bo jest roztrzepany, a ja być może już nie mam tyle cierpliwości co kiedyś. Wykastrowany. Znów dziś kupę zeżarł. Sury, bo ona jak się robi zimno niestety wali kupy i sika w domu często. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Opinia ludzka nie jest najważniejsza jeżeli wy dajecie rade :) chociaż ja na 4 bym się nie zdecydowała ;) kurde ta surka tez ma braki w kulturce... w moim odczuciu większe niż rudzik ;) i co możecie już rudzika ogłaszać czy jeszcze ? A może już wam skradł serca i zostaje ? :)

Link to comment
Share on other sites

Rudzik ogłaszany. Sura 100 razy jest lepiej wychowana niż on i rozumie przede wszystkim co się do niej mówi. Ona po prostu ma problem z odsikaniem się na dworze w deszcz, i jak jest zimno. I nie jest to bardzo często. Nie zostawiłabym niegrzecznego psa :), niech się inni martwią :P. Przy 4 grzecznych nie jest to duży problem, ale wystarczy taki Rutek latający wkoło , zżerający śmieci i ciągnący jak parowóz i życie zaczyna być skomplikowane. Rudzik, jest słodki i miły, ale to nie pies dla nas.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...