Jump to content
Dogomania

Mentorek [*] , Leosiek , Surcia i rudy Rucio


WATACHA

Recommended Posts

  • 1 month later...

Leżę sobie parę dni temu jak pospolity leń , w pewnym momencie Bartek się pyta " a co ten ptaszek tak dzióbie  kocyk na balkonie?". Patrzymy, a on kudły psów zbiera , cały dziób miał w kłakach. Był plan wystawić Mentorka na balkon :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ku przestrodze :)

Wczoraj zaczęłam strzyżenie psów.Ogoliłam Leosiowi szyję i chciałam odłożyć maszynkę, niestety wpadła mi z ręki, prosto na nogę, ostrzem do dołu. Krew tak trysnęła, że myślałam , że żyłę przecięłam. Bartek jak spał tak zerwał się na równe nogi i zaczął mi tamować krew i przykładać lód. Jak przestało mi lecieć to Bartek zajrzał i od razu do mnie "tylko nie patrz" . Niestety pogotowie nie chciało przyjechać i musieliśmy się pofatygować sami. Rana na 2 cm, do szycia, a ja martwiłam się, że mam brudne dresy i nieogolone nogi ha,ha,ha, krzaki takie , że niejeden facet by mi pozazdrościł. Pamiętajcie dziewczyny, nie znacie dnia , ani godziny, więc gólcie nogi :P. Jak wróciłam dzielnie ostrzygłam Leosia do końca, ale ciężko było. Chyba czas kupić stolik groomerski :). 

Link to comment
Share on other sites

hahaha przygoda straszna i współczuję, ale tak opisałaś, że się uśmiałam z tych krzaków :v 

 

a stolik takkk - to moje marzenie i w końcu się szarpnę - mój kręgosłup po ogoleniu czterech psów teraz niedawno wołał o pomstę do nieba :/ pytanie tylko czy na stoliku groomerskim byłoby inaczej niż na kuchennym? musiałabym od razu z grubej rury z regulacją wysokości :/ a to już gruby hajs

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, jolkablaszczyk napisał:

ojejku, to nie zazdroszczę przygody.. zdrowia życze :)

Trochę się przestraszyłam jak trysnęło, ale spoko już się nawet śmieję. W sumie już się w szpitalu śmiałam. Mąż do mnie "nie śmiej się, wyglądaj jakbyś cierpiała" . 

45 minut temu, malawaszka napisał:

hahaha przygoda straszna i współczuję, ale tak opisałaś, że się uśmiałam z tych krzaków :v 

 

a stolik takkk - to moje marzenie i w końcu się szarpnę - mój kręgosłup po ogoleniu czterech psów teraz niedawno wołał o pomstę do nieba :/ pytanie tylko czy na stoliku groomerskim byłoby inaczej niż na kuchennym? musiałabym od razu z grubej rury z regulacją wysokości :/ a to już gruby hajs

Dopiero mi potem Bartek powiedział, że żyła była milimetr dalej i ją widział na wierzchu, ble. Pani pewnie nie takie rzeczy oglądała, ale cóż, mi było wstyd, a z drugiej strony śmiech mnie ogarniał jak mi odwinęła nogawkę, próbowałam sobie wyobrazić co sobie pomyślała :)

Ja go strzygłam na podłodze , jakby było to pierwsze ostrze które miałam w maszynce to by takiego urazu nie było. To co dokupywałyśmy wtedy, ma takie niebezpieczne, ostre, długie końce. A ile taki wypasiony stół kosztuje, nowy i używany?

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie 10 lat temu wstałam rano i pędziłam pełna niepewności w pewne miejsce, gdzie czekał on , najpiękniejszy, najmądrzejszy mój wyśniony, wymarzony <3

Mentorku obyś jak najdłużej był z nami w zdrowiu i szczęściu.

Link to comment
Share on other sites

Chodzę, nawet więcej łaziłam niż normalnie, bo mimo, że na urlopie to dużo spraw miałam do załatwienia :).

W związku z tą moją przygodą teściowa przypomniała mi historię Bartka brata Grześka czyli jej drugiego syna. A było to tak:

Dzwoni Grzesiek do niej i mówi " Mamo tylko się nie denerwuj , ale pamiętaj tylko się nie denerwuj , wbiłem sobie siekierę w nogę" . Ogólnie nie śmieszne, ale dlaczego to już tak. Podleciał do niego szerszeń, a że w ręku miał akurat siekierę to odruchowo nią machną :)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...