Jump to content
Dogomania

Majka ślepa jamniczka już w kochajacym domku:)


Justyna_wolontariat

Recommended Posts

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Justyna_wolontariat']Dobrze Bea pozostawiam Ci wybór dla domku Mjaeczki, tylko proszę uprzedz mnie kto przyjedzie zebym komus jej nie wydalo i do jakiegoś zamieszania nie doszło. Jak bedziesz wiedziła kto po nie przyjedzie to prosze zadzwoń

510 268 586 Wiem ze Majeczka pojdzie do najlepszego domku:)[/quote]
Justynko podaje im Twoj telefon:loveu:..dogadajcie odbiór proszę, powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dabrowka']Bea, a spróbuj kiedyś zaprzeczyć, że umiesz czarować :cool3:

Będziesz pamiętała o Johnie...? Dom tymczasowy póki co jest cierpliwy, ale cały czas grozi mu powrót na ulicę :([/quote]

ale czy jamnik jest agersywny tylko do zwierząt? boję się po Mikołaju, którego miałam na tymczasie...pogryzł nas wszystkich:oops:

Link to comment
Share on other sites

witam

Jestem jednym z nowych właścicieli Majk, synem pani Lidki i pana Stasia.

Majka gania już po całym domu, węszy, zjada jedzenie naszego kulawego kota. Chociaż nie widzi, zachowuje się bardzo odważnie. Czasem poszturchnie coś nosem, ale radzi sobie doskonale. Jest strasznie radosna, bardzo ufna, ogonem merda tak, że aż cała się trzęsie i wogóle wygląda na zadowoloną. My tez jesteśmy zadowoleni strasznie. Jak narazie niezadowolony jest tylko kot Dyzio, który boi się wrócić do domu. Beda się musieli z Majką polubić.

Majka ma do swojej dyspozycji ogród, kanapę, 2 fotele, 2 łóżka, wielki park. Na naszej ulicy mieszka weterynarz a lecznica jest o 4 minuty drogi stąd...nie mogła trafić lepiej:)


postaramy się podesłać jakieś zdjęcia w miarę możliwości...narazie mymy zepsuty aparat .

to tyle...pozdrawiam !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...