Jump to content
Dogomania

Olsztyn


Pluciarz

Recommended Posts

Uwaga Olsztyn!!! Ostatnia zbiórka w niedzielę (29.X.) na Starówce przy Wysokiej Bramie o godz. 11,00. Niestety w sobotę wszystkie nasze pełnoletnie "staruszki" pracują lub są daleko od Olsztyna. Zbieramy podpisy do godz. 16,00, a później zapraszam tych co dzielnie dotrwali do końca akcji na lody. Do zobaczenia :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Melduję, że paczka z naszymi podpisami wysłana została we wtorek i jest już u EMIR, a ja, i nie tylko, mam pierwszą sobotę i niedzielę wolną (od kilku tygodni) i wszystkim wolontariuszom życzę fajnie spędzonego czasu wolnego i pozdrawiam. Oczywiście jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję za tak owocną współpracę :lol:;).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Czy kary za takie przestepstwo zostala powiekszona?? Ta akcja sie udala?? Co sie stalo z morderca Ozzyego? Od ilu lat mozna proacowac w schriniku jako wolontariusz? Nie wiem czy slyszals/es ale rok temu zostal zabity przez turystow maly niedzwiadek, a kare jaka dostali to 500zl do zaplacenia. Chyba prawo wobec zwierzat sie nie zmienilo. :-(

Link to comment
Share on other sites

Z tego co mi wiadomo ustawa nie uległa zmianie, ale projekt zmiany jest przygotowany. Każda taka akcja jest potrzebna, krople drążą skały. Przy okazji akcji zobaczyliśmy też, że potrafimy się zmobilizować i jak wiele osób popiera nasze działania. Akcje tego typu uwrażliwiają też na krzywdę zwierząt szczególnie dzieci i młodzież. Biorąc powyższe pod uwagę akcję uważam, przynajmniej w Olsztynie za udaną.
Osoby niepełnoletnie chcące pracować w ramach wolontariatu w schronisku muszą mieć zgodę rodziców (pisemną). Nie wiem nic o ograniczeniach wiekowych, najlepiej w tej sprawie zadzwonić do schroniska.
O niedźwiadku słyszałam - bestialstwo!!!

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi zalezy na losir zwierzat. Widzialam ze nawet teraz podpisuje sie petycje w necie dla zwiekszenia kar. Na stronie typu epuls jest duza grupa osob w wieku 12-15 ktora dopiero teraz sie dowiedziala o Ozzym i chce cos zrobic. Do jakiej organizacji byly wysylane te petycje i skargi?? One chyba zbytnio nie podzialaly np. ze sprawa niedziwiadka chociarz to nie zwierze domowe. Czy ministrowie wogole znaja te sprawy ze twierzetami?? :sad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...