Jump to content
Dogomania

Wałbrzyskie Schronisko


Apbt_sól

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Klnę się na wszystko, przysięgam, że pojadę tam w przyszłym tygodniu, zrobię zdjęcia, napiszę tutaj, co zobaczyłam. Dawno tam nie byłam, czas to zmienić.

Od razu proszę by zgłosił się ktoś, kto będzie potrafił dodać mi tutaj zdjęcia, pozmniejszać je, jak będzie trzeba i jakoś oprawić, by było bardziej wyraźne, jak będę robić z daleka.

Link to comment
Share on other sites

o matko, załamałam sie juz całkiem!:placz:
Na stronie wałbrzyskiego schronu znalazłam info o małej Suni i okropnej sytuacji 2 psów mieszkających samotnie w jakiejś szopie koło Bolkowa. Zadzwoniłam do Pani i okazało sie, ze suczka ma już wątek na dogo bo poprosiła o pomoc For Animals i póki co jest na tymczasie. Niestety historia tamtych 2 psów skończyła sie tragicznie ...
właściciel je powiesił i zakopał a okazało się że jeden z nich jeszcze żył i tak konał w piachu:placz:
[U]wejdźcie na watek i poczytajcie[/U]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1155/wroclaw-sliczna-mloda-wyrzucona-z-samochodu-sunia-szuka-domu-146325/index2.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jestem nowa ale byłam ostatnio w schroniu i nie jest źle. Psiaki mają nowe boksy no i te wybiegi gdzie mogą sobie pobiegać. Moim zdaniem wyglądały na zadowolone. A te nowa kociarnia jest taka ładna PS nie jeden człowiek nie ma tak w domu a co dopiero koty. A co do pracowników to trafiłam na fajnych ludzi, skłonnych do rozmowy.:cool1:

Link to comment
Share on other sites

dziewczynki byłam w schronie jest dobrze..... widzicie jak łatwo jest słuchając innych a samej nie będąc wydawać złe opinie
Pani Iwonka miła i sympatyczna, Pani Ania również ...........można pomóc
psiaki mają pełne michy wydawane do jedzonka, a to że nieszczęśliwe to tylko dlatego że nie mają własnego człowieka
postaram się pomóc jak tylko będę mogła ....... miło byłoby jakby więcej osób chciało pomóc....
pomóżmy im jak tylko się da:
idzie zima potrzebne są koce, kołdry, poszewki, żwirek dla kotów, siano do bud....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zapraszam na wątek zbiorczy psów typu "parówa".
Jeśli są takie w waszym schronisku - wrzucajcie je z krótkim opisem, zdjęciami i linkiem do wątku ( jeśli jest). Mamy nadzieję, że wyłowienie paróweczek i zgromadzenie w jednym miejscu ułatwi szukanie im domów

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/parowki-parowy-paroweczki-watek-zbiorczy-sie-robi-173391/[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 years later...

Odświeżam!!! 

 

 

Problem został zamieciony pod dywan, dalej źle sie dzieje w tym schronisku. Wszystkich zainteresowanych proszę o wypowiadanie sie tutaj na wątku, ponieważ potrzebujemy dalszych dowodów i opinii osób, które były w tym schronisku i mogą się wypowiedzieć na ten temat.

 

Działamy w tym kierunku, ale potrzebujemy też zaangażowania większej ilości osób.

 

Łapki w górę!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...