Jump to content
Dogomania

Diana-jej Pani zmarła, teraz Ona umiera w schronisku Wrocław, Już w nowym domu


Bella11

Recommended Posts

  • Replies 516
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byłam dzisiaj u Dianki , nie jest dobrze bardzo chudnie i cała się trzęsie pewnie jej jest zimno śpi na betonie dzień i noc a noce są już chłodne , jednak bardzo boi się budy , nigdy nie spała w budzie i może to jest przyczyna że ma opory z wejściem do niej . Już nie mam pomysłu jak jej pomóc Dianko co z Tobą będzie :-( :-( :-( :-( :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bella11']Byłam dzisiaj u Dianki , nie jest dobrze bardzo chudnie i cała się trzęsie pewnie jej jest zimno śpi na betonie dzień i noc a noce są już chłodne , jednak bardzo boi się budy , nigdy nie spała w budzie i może to jest przyczyna że ma opory z wejściem do niej . Już nie mam pomysłu jak jej pomóc Dianko co z Tobą będzie :-( :-( :-( :-( :-([/quote]
A może spróbować brać ją do biura?

Link to comment
Share on other sites

Bella11 napisz może coś w tym stylu: Diana -umarła jej pani, a ona umiera z tęsknoty za nią. Śpi na dworze.Potrzebny tymczas Wrocław lub : POMOCY! Diana (schron we W-wiu) boi się budy, śpi na betonie. Szukamy tymczasu .
Zresztą może spróbuj jakoś to połączyć. W tytule jest ograniczona ilość znaków jaka się może zmieścić, więc pewnie trzeba będzie trochę pokombinoiwać.

Co do zapisywania zmian tytułu wątku to o ile dobrze pamiętam:
Musisz w pierwszym poście wątku kliknąć edit, ponownie edit wpisać nowy tytuł i całość zapisać. Spróbuj :lol: Zmiany może dokonać tylko założyciel wątku czyli Ty

Link to comment
Share on other sites

Musisz otworzyc sobie u siebie na kompie to zdjęcie, prawym kliknąć, dać opcję "kopiuj", a potem w oknie w którym piszesz posta dać "wklej".
Jakby nie otwierała ci się opcja "kopiuj", to otwórz ten obrazek za pomocą internetu (prawym - "otwórz za pomocą") i wtedy na !00% ta opcja będzie.
Trochę chaotycznie to opisałąm, ale jestem noga z komputerów i wszystko robię "na nosa" :oops:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Diana została pogryziona , przeniesiono ją do innego boksu ale tam też jest atakowana , ona nie da rady na boksie jest zbyt słaba a psy to wyczuwają , tak mówi pielęgniarz a Dianka to takie miłe stworzenie tak ufa człwiekowi podaje łape zna dużo komend widać że jej pani dużo do niej mówiła bardzo się wsłu****e co się do nie mówi , wiem że nie jest zbyt ładnym , młodym pieskiem i ma naprawdę bardzo małe szanse na dom z nią trzeba pobyć żeby zobaczyć jaki to cudny zwierzak a za krat boksu ludzie widzą tylko czy pies jest ładny i młody i tylko takie mają szansę . Pomóżcie znaleść dla niej dom czy można jeszcze gdzieś Diankę zareklamować bo jak narazie to zero odzewu :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...