Jump to content
Dogomania

Schron KIELCE - mini-goldenka GAFA odeszła za TM [*][*][*] , czy inne też odejdą?????


andzia69

Recommended Posts

Chyba teraz widzicie dlaczego my stajemy na głowie i staramy sie ,żeby psy o których wiemy nie trafiły do schronu . Ale nasze możliwości są ograniczone pod każdym względem- miejsce, finanse, ludzie.

Jeżeli chodzi o Rexa, to ja mam jeszcze jego zdjęcia. Jest to pies, którym pani z TOZ opiekowała się na parkingu. Parking przejął nowy właściciel i z dnia na dzień kazał zabrać psy . Ona nie miała co z nim zrobić i na terenie schronu postawiła mu budę. Pies od jakiegoś czasu choruje na kamicę. Pani przyjeżdża do niego codziennie, przywozi specjalistyczną karmę. Ale ona już nie ma siły tak jeździć i Rexowi trzeba szukać domu.
Ja założe mu osobny wątek

Link to comment
Share on other sites

mam chetna na goldka ale nadal nie mam zdjec ;/ Erka nie bedzie miec neta a ja potrzebuje tych zdjec!! Pani mieszka niedaleko, ma transport, moglabym dogladac psa.. A ja moze porzy okazji jakbym sie zabrala to bym bernardynke chociuaz na tymczas wziac, a jak nie to potrzebowalabym transport ;/

Ps. Czy ktos wie czy ona nie jest w ciazy..? mam nadzieje ze nie :(

Link to comment
Share on other sites

Aleksandra - podaj jej nr erki - ona wie najwięcej o psie i ew. uzgodnią co dalej - [COLOR=#ff0000]0504 874 297

[COLOR=Black]A czy mówiłaś o ew. diagnozie dot. kamicy i ew. kupowaniu odpowiedniej karmy? I dokąd miałby być ten transport? Czy osoba chętna dołozy się do niego? Tak jak mówię - dobrze by było,zeby zadzwonili do erki.[/COLOR]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Barzdo się cieszę ,że kropek vel Dexter pojechał do nowego domu :lol:
Czy będziecie miały kontakt z jego nowym pańciem lub pańcią?
Co do malamuta ,to rozpuszczę wici wśród łódzkich wielbicieli tej rasy.
Może jeszcze jakieś zdjęcia?
Widać,że psiak spokojny ,chyba zrezygnowany :-(

Link to comment
Share on other sites

bunia - mam nadzieję,że smoczysko założy psiakowi nowy wątek!!!

a co do malamuta - podszedł do mnie dzisiaj jak go zawołałam, az się popłakałam - on ma to oczko tylko to wygląda jakby było naokoło pogryzione, te powieki takie jakby były powywijane, całe czerwone - ale oczko jest. potem doleciały inne psiaki i on odszedł. Potem siedział smutny, zrezygnowany i jakby się bał psa, który siedział koło niego. Chyba reszta psów wyczuła,ze on jest słaby, chory i go tak traktują. Koszmar...Psy u nas w schronie nie są szczepione - na nic - nawet na wściekliznę!!!!A co dopiero mówic o leczeniu...choc wet miał sygnał od nas,że trzeba temu psu pomóc - jak smoczysko się o niego zapytało to pani powiedziała,ze mu oczy zakropią:angryy::angryy::angryy:
niech se sami zakropią - najlepiej kwasem solnym!!!!
ręce opadają...co robić????????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img235.imageshack.us/img235/9536/obraz0611ui7.jpg[/IMG]

Ta mini-labcia ma ok. 5 - 6 mies. Jest cudna!!!!

A to ten rotek z ogólnego "boku" - ten z zaropiałymi oczkami:
[IMG]http://img68.imageshack.us/img68/3562/obraz0610xc9.jpg[/IMG]

A to biedny malamut:
[IMG]http://img68.imageshack.us/img68/9342/obraz0609zu5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ludkowie - potrzeba umieścić rotki, malamuta, mix bernisię na adopcyjnych stronach!!!!
Pomóżcie proszę!!!!!

Nie mogę spać przez te psy - jak one tam cierpią:placz::placz::placz::placz:

DObrze,ze choć Kropkowi się udało... - jest ponoć słodki, przytulasty i bardzo grzeczny!!!!

Link to comment
Share on other sites

Tak, my już dotarliśmy do domu :multi: i jak pisała andzia69, Dexter jest naprawdę wspaniałym psem. Nowy wątek oczywiście jak najszybciej będzie napisany (znaczy dzisiaj :evil_lol: ) tylko musimy trochę zapoznać się z domem:lol: ![B] Dla andzi69 jeszcze raz WIELKIE, OGROMNE PODZIĘKOWANIA ŻE POŚWIĘCIŁA NAM CZAS I POJECHAŁA DO SCHRONU ,przyblokować pracowników zanim "śmigneli" do domu. I dzięki temu Dexter jest już z nami.[/B]

[B][U]DZIĘ-KU-JE-MY!!!![/U][/B]:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SMOCZYSKO']Tak, my już dotarliśmy do domu :multi: i jak pisała andzia69, Dexter jest naprawdę wspaniałym psem. Nowy wątek oczywiście jak najszybciej będzie napisany (znaczy dzisiaj :evil_lol: ) tylko musimy trochę zapoznać się z domem:lol: ![B] Dla andzi69 jeszcze raz WIELKIE, OGROMNE PODZIĘKOWANIA ŻE POŚWIĘCIŁA NAM CZAS I POJECHAŁA DO SCHRONU ,przyblokować pracowników zanim "śmigneli" do domu. I dzięki temu Dexter jest już z nami.[/B]

[B][U]DZIĘ-KU-JE-MY!!!![/U][/B]:loveu:[/quote]




Nie ma za co:oops: ucałujcie Kropka ode mnie w umyty lub jeszcze nie pysiol i czekamy na nowy wątek - Już w nowym domu!



Oby więcej osób zadeklarowało chęć pomocy tym psom!!!
Smoczysko - jako osoba niezwiązana z naszym schronem - opisz jakie masz odczucia - bo ktoś może powiedzieć,ze ja zmyślam coś....

Link to comment
Share on other sites

SMOCZYSKO ucałuj tego biednego kropka i od nas.
Zasługuje na luksusy,tyle juz wycierpiał :-(
My juz włosy z głowy rwaliśmi gdzie malucha upchnąć,a tu proszę własny domek :cool3:
Z niecierpliwością czekamy na wiesci z nowego domu i zdjęcia oczywiście,bo patrząc na te ze schronu to tylko płakać się chce:-(

Link to comment
Share on other sites

Super, ze kropek ma domek:multi:

Tylko, ze ja mam teraz problem. Im dluzej przygladam sie temu malamutowi tym bardziej wydaje mi sie, ze juz go gdzies widzialam. I to nie byle gdzie tylko gdzies na dogo, w jakims schronisku jako psa, ktory trafil do nowego domu. I kurcze szukam, szukam i nie umiem tego zdjecia znalezc:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...