Jump to content
Dogomania

Schron KIELCE - mini-goldenka GAFA odeszła za TM [*][*][*] , czy inne też odejdą?????


andzia69

Recommended Posts

[quote name='andzia69']na goldenowatych stronach nie jestem zalogowana :shake::shake::shake:

kto moze je powstawiac tam???? jesli bedą potencjalni chętni to postaram się o więcej info[/quote]

może by w nazwie wątku poprosić o rozpropagowanie w necie ?

to w koncu sa bracia rotków, dalmatynczyków i goldenków :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']tam w temacie juz nic nie mogę dopisać bo się nie mieści![/quote]

wiem , ze jestem namolna :eviltong: ;) ale może tak :

[B][COLOR=black][FONT=Verdana]KIELCE-rotki,dalmatynczyk,astuś,golden,labka- prosba o promocje w necie [/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][/B]
[COLOR=black][FONT=Verdana]może tak sie zmiesci ?:oops: [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

piekne te goldenowate! jutro poszukam w necie moze ktos sie zainteresuje i na allegro je wrzucic 3ba by pod hasłem golden - bo faktycznie rasowo wygladają!
jesli nikt nie moze ich wystawic na allegro to poprosze Ele od Fuksa pewnie pomoże!

sliczne psiaczki sa wszystkie! a jeszcze biedniejsze:placz:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o goldenka i labkę - to oba psy są spokojne,towarzyskie,nie zaczepiają innych psów.Goldek ma ok. 1,5 roku i podejrzewam,że labkowata suna też coś koło tego. Ogłoszenia w necie - super - ale właśnie - do kogo podawać namiary??????

Gdyby były tymczasy to łatwiej by było to robić... mogę podać mój namiar albo ew. może floe?????

Floe - kiedy idziesz do schona to moze poszłybyśmy razem im więcej zdjęć popstrykać i poobserwować?????
Tylko u nas dzisiaj leje jak z cebra.....

a jeśli chodzi o dalmatynczyka - to też jest w porządku pies - nie wiem jak do kotów....

a rotki - sunia z długim ogonem jest superprzytulaśna!!!!
a ten bidulek z ogólnego to taki zrezygnowany....

Link to comment
Share on other sites

Cały kielecki schron:angryy: Zero informacji, zero współpracy. Nie wiem nawet jak by wyglądało szukanie domów dla tych psów. Nawet jak się zrobi akcję ogłoszeń i znajdzie chętnego, to może sie okazać, że pies juz wydany. :mad:

Czyli jedynym wyjściem jest zabieranie psów i szukanie im domów. Ale gdzie?
My mamy non stop po kilkanaście psów pod swoją opieką. Wszystkie akcje zbierania pieniędzy daja bardzo nikłe efekty, ledwo starcza nam na ich podstawowe potrzeby, więc skąd wziąć na hotel?
Kielczanie niestety nie są tak hojni jak krakusy.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

tak erka - właśnie o tym cały czas myślę - nawet jak ogłosić w internecie (rotkami zajmą się Ksera i AgnieszkaP. mam nadzieję) - to jakie namiary podać???? Przecież te psy nawet nie mają numerków, ewidencji??? - to jak ktoś tam w schronie udzieli informacji o konkretnym psie? No dalmatyńczyk jest jeden - ale rotków jest 3, a te goldenko i labkowate - ludzie ze schrona mogą nawet nie wiedzie jak takie rasy wyglądają!

Link to comment
Share on other sites

:-( Moze starajcie sie zrobić zdjęcia.. Ja zrobie ogłoszenie labków, w razie czego ktoś jak bedzie pewny wlasciciel moze wyadoptowac w umowionym terminie z nowym wlascicielem i on bedzie mial pewność ze pies jest i pojedzie po niego... chociaz nie wiem.. jak jak co moge wziasc na tymczas labkowatą sunię, ale od razu mowie, nie wiem czy to dobry pomysł, nie ze nie mam warunków, bo kocham psy i mam sunie grzeczna i latają moje dogi po łakach ale to, że musiałabym pociągiem ją wieźć:-(

a co do allegro to podam moje namiary lub niech ktos mi poda na prv czyje i poprostu jak bedzie chetny to cos sie zdziała.. chyba taka opcja tylko jest no nie??

Link to comment
Share on other sites

andzia, mozesz podawac moje namiary, ja zawsze bede mogla cos pokombinowac, czy w sprawie transportu czy cos.
Mysle ze to bylby dobry pomysl sie jakos umowic i pojsc tam razem, bo mnie sama to tam w ogole nie potraktowali powaznie. Moze umowimy sie jakos na poniedzialek, lub jutro jesli ci bedzie pasowalo to napisz tutaj.

Link to comment
Share on other sites

mieszkam w bytomiu.. jak bedzie transport to mogę jakis grosz dorzucic za benzynę wiele nie dam bo na zarcie musze miec dla dogusia i weta, a czekam na stypendium. I

dziewczyny jak tam bedziecie to mi powiedzcie jeszcze jakies superlatywy no .. chyba nie bedzie..ewentualne wady zeby nie owijac jak co w bawełnę, to dołacze do aukcji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='floe']andzia, mozesz podawac moje namiary, ja zawsze bede mogla cos pokombinowac, czy w sprawie transportu czy cos.
Mysle ze to bylby dobry pomysl sie jakos umowic i pojsc tam razem, bo mnie sama to tam w ogole nie potraktowali powaznie. Moze umowimy sie jakos na poniedzialek, lub jutro jesli ci bedzie pasowalo to napisz tutaj.[/quote]


bo tam nikogo nie traktują poważnie - ja mogę raczej w każdej chwili tam pojechać więc daj znać kiedy...

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Jakie są namiary na ten "schron" kielecki? Chciałbym podjechać tam jutro i zobaczyć tego dalmatyńczyka - czy są jeszcze jakieś informacje na jego temat ??? ( przede wszystkim jak się zachowuje w stosunku do innych psów, ludzi, dzieci....) Jeśli jest nr telefonu, adres to proszę pilnie o podanie. W którym miejscu w mieście to jest ? ( jestem spoza Kielc ).[/LEFT]

Tak....małe sprostowanie :angryy: - najszybciej będę mógł tam pojechać w piątek po południu lub sobotę :( . Czy zna ktoś godziny otwarcia tego schroniska?

Link to comment
Share on other sites

Smoczysko , dzięki za odzew:loveu:
Floe napisała wcześniej:
"nie moge za duzo jeszcze powiedziec, bo widzialam go tylko raz, ale tak po krotce, jest bardzo smutny i spokojny. podchodzi do wyciagnietej reki ale nie jest pewny siebie. mysle ze w warunkach domowych bylby bardzo spokojnym i ulozonym psem, ale to tylko takie moje obserwacje. bede dzis rozmawiala z dziewczyną ktora lepiej zna tamte pieski i napiszę coś więcej jeszcze dzisiaj"
Może Andzia będzie mogła się z Wami umówić gdzieś w Kielcach , zeby poprowadzić?

Link to comment
Share on other sites

Możliwe, że będę miała chętnych na Śnieżkę. Na razie proszę o udzielenie o niej jak największej ilości informacji. Czy jest szansa na więcej zdjęć? Zależy mi na zdjęciu z boku jak suczka stoi oraz zdjęciu jej uzębienia (tak żeby w przybliżeniu określić jej wiek, sądząc po zdjęciu może mieć nawet mniej niż rok, ale to może być mylące). Prosze tez o jak najbardziej dokładny opis jej zachowania w stosunku do ludzi i innych psów. Wygląda na chodzącą łagodność. Wiadomo jak trafiła do schroniska? Na razie wydrukowałam jej zdjęcie i podstaram się jutro przedstawić potencjalnym właścicielom. Do jutra rano musze się dowiedzieć jak najwięcej o tym psiaku - od tego m.in będzie zależało czy uda mi się przekonac tych ludzi do podróży do Kielc (mieszkają pod warszawą). Czekam na wieści.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...