Jump to content
Dogomania

Psiaczki i kotki pod opieką Stowarzyszenia hum.-ekologicznego" Dla braci mniejszych"


Recommended Posts

3 godziny temu, Malgoska napisał:

nie wiecie gdzie się przeniosła Mortes z tym wątkiem o tych wielu pieskach, którymi się zajmowała???

Z tego co wiem , to na jakiś specjalne , tajne forum gdzie można wejść tylko za zaproszeniem. Byłam zaproszona ,ale nie weszła, bo jest dla mnie zbyt skomplikowane.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Poker napisał:

Z tego co wiem , to na jakiś specjalne , tajne forum gdzie można wejść tylko za zaproszeniem. Byłam zaproszona ,ale nie weszła, bo jest dla mnie zbyt skomplikowane.

To wcale nie jest takie skomplikowane.  A wątek białogonków jest też na fb.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

To wcale nie jest takie skomplikowane.  A wątek białogonków jest też na fb.

podasz mi link?

8 godzin temu, Poker napisał:

Z tego co wiem , to na jakiś specjalne , tajne forum gdzie można wejść tylko za zaproszeniem. Byłam zaproszona ,ale nie weszła, bo jest dla mnie zbyt skomplikowane.

też mi wtedy wysyłała ale ja nie miałam głowy do tego w tamtym czasie...

na dogo widzę, że została garstka

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Poker napisał:

Z tego co wiem , to na jakiś specjalne , tajne forum gdzie można wejść tylko za zaproszeniem. Byłam zaproszona ,ale nie weszła, bo jest dla mnie zbyt skomplikowane.

Tylko na Facebooku trzeba być zalogowanym ;) a grupa jest zamknięta, żeby żadne oszołomy jej wpisami nie zaśmiecali

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.04.2018 o 22:18, togaa napisał:

Jeśli ktoś nie rozliczył jeszcze dochodów za ubiegły rok, prosimy pamiętać o 'Mniejszych";

 

Ja w tym roku zostawiłam rozliczenie na ostatnią chwilę, ale 1% jak zawsze dla Was. Tylko nie wiem, czy fiskus to od razu daje, czy będą się ociągać.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cioteczkom, które robią zakupy przez internet, polecam aplikację FaniMani.pl . Już kiedyś o niej wspominałam. Za jej pomocą można przekazać część wartości swoich zakupów dla wybranej organizacji. Nie są to wielkie sumy, ale z moich zakupów uzbierało się już dla SBM ponad 80 zł. Do grosza grosz ...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.05.2018 o 18:01, mama_Alfika napisał:

Ja w tym roku zostawiłam rozliczenie na ostatnią chwilę, ale 1% jak zawsze dla Was. Tylko nie wiem, czy fiskus to od razu daje, czy będą się ociągać.

Dziękuję Iwonko kochana, całokształtnie. ! :-)

Fiskusy przelewają nam w lipcu, między 15-stym  a 31-stym. Wyczekujemy tego momentu jak kania dżdżu . Bez 1% byłoby tragicznie.

A Fundacja FaniMani faktycznie jest pomocna. W ciągu roku 'uzbierali" dla nas ok.800,00 zł.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, mama_Alfika napisał:

Cioteczkom, które robią zakupy przez internet, polecam aplikację FaniMani.pl . Już kiedyś o niej wspominałam. Za jej pomocą można przekazać część wartości swoich zakupów dla wybranej organizacji. Nie są to wielkie sumy, ale z moich zakupów uzbierało się już dla SBM ponad 80 zł. Do grosza grosz ...

nie slyszalam  o tym; to od każdych zakupow cos sie zbiera?

6 minut temu, togaa napisał:

Dziękuję Iwonko kochana, całokształtnie. ! :-)

Fiskusy przelewają nam w lipcu, między 15-stym  a 31-stym. Wyczekujemy tego momentu jak kania dżdżu . Bez 1% byłoby tragicznie.

A Fundacja FaniMani faktycznie jest pomocna. W ciągu roku 'uzbierali" dla nas ok.800,00 zł.

ja tez swoj 1 % dla Was oddalam jak co roku zwykle

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Malgoska napisał:

nie slyszalam  o tym; to od każdych zakupow cos sie zbiera?

Trzeba sobie założyć konto na FaniMani. Jest tam lista organizacji, które można wesprzeć i lista sklepów internetowych (ponad 1000 sklepów). I wybierasz sobie organizację i szukasz sklepu, w którym chcesz zrobić zakupy.

Można też ustawić sobie taką "przypominajkę" i wtedy, jak szukasz sobie w google jakiegoś sklepu, to w wynikach wyszukiwania  masz przy sklepie informację czy sklep wspiera FaniMani. Na czerwono,  nie przegapisz :)

Kwota odprowadzanej darowizny zależy od sklepu i zazwyczaj jest to jakiś % wartości zakupów. Kiedyś bonprix był dość hojny, bo od każdych zakupów przekazywał 15 zł. Teraz niestety też mają stawkę "procentową".

https://fanimani.pl/stowarzyszenie-humanitarno-ekologiczne-dla-braci-mniejszych/

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...