Jump to content
Dogomania

Psiaczki i kotki pod opieką Stowarzyszenia hum.-ekologicznego" Dla braci mniejszych"


Recommended Posts

1 godzinę temu, NikaEla napisał:

ło matko jakie cudne!!!

Dziękuję Elu :). Koleżanka, której to szyłam, jest zachwycona, ale ja jestem świadoma niedociągnięć. Szyłam w pośpiechu, "na już". Mata się trochę marszczy i ścianki tipi na górze są ciut za szerokie. Zachęcił mnie opis na jakimś blogu, w którym autorka zapewniała, że uszycie tipi to 4-5 godzin. Bujda na resorach. Samo okienko z roletą to 3 godziny. Mata na podłogę - 4 godziny. I jeszcze cała reszta. Zaczęłam w pn wieczorem, kontynuowałam we wtorek wieczorem, wczoraj cały dzień i dziś od 6 do 10 rano. Ale to trening był :) Mam jeszcze kije na 3 sztuki. Będę próbowała dalej. Fajny pomysł na prezent dla dzieciaka.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, mama_Alfika napisał:

Dziękuję, to naprawdę bardzo proste szycie. Tylko niestety czasochłonne. Ale cieszę się, że choć troszkę wspomogę podopiecznych SBM.

Cudne.  A gdyby tak można było..... zamówić???

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Isiak napisał:

To tipi jest rewelacyjne! Pierwszy raz widzę takie piękne cudo!

Dziękuję

11 minut temu, Anecik napisał:

Cudne.  A gdyby tak można było..... zamówić???

Jak z odbiorem osobistym to nie ma sprawy. Jak z wysyłką to muszę poszukać w necie kijków składanych, bo te, które mam, mają 180 cm długości.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, mama_Alfika napisał:

Dziękuję

Jak z odbiorem osobistym to nie ma sprawy. Jak z wysyłką to muszę poszukać w necie kijków składanych, bo te, które mam, mają 180 cm długości.

A gdzie to,  w jakich okolicach mama Alfika zamieszkuje? ;)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Figunia napisał:

Cudne tipi! Aż zazdroszczę temu dzieciaczkowi...

I czemu ja mam dwie lewe ręce do takich rzeczy...buuuuu :(

To naprawdę nic trudnego :)

7 godzin temu, Anecik napisał:

My koło Katowic to w zasadzie rzut beretem :)

To daj znać, jakbyś była zdecydowana, bo musiałabym ocieplinę na matę zamówić. I potrzebuję wiedzieć, czy dla dziewczynki czy dla chłopca.

6 godzin temu, ona03 napisał:

 

Tak, tak, mamusia_Alficzkowa miszcz nad miszcze :)

Cudności wychodzą spod jej łapek :)

Iwonko, zawstydzasz mnie ...

5 godzin temu, togaa napisał:

To tak jak my, Iwonko  kochana !!!  Brak słów  i piękne DZIĘKUJĘ !!

Basieńko, cieszę się, że mogę pomóc. Wiesz, że odkąd syn z panną zamieszkali u mnie, to trudno mi rzeczywistość ogarnąć, ale staram się :). Przelew dla SBM za tipi poleciał przed chwilą :) Tak, jak się umawiałyśmy, dedykowałam go dla rannej kotki Kazi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A czy byłaby możliwość wysłania takiego cudnego tipi kurierem? Długość kijków nie powinna chyba być problemem dla firmy kurierskiej. Pokazałam to cudeńko koleżance w pracy i zauroczyła się na maxa :) Pytanie jeszcze o cenę padło...

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Isiak napisał:

A czy byłaby możliwość wysłania takiego cudnego tipi kurierem? Długość kijków nie powinna chyba być problemem dla firmy kurierskiej. Pokazałam to cudeńko koleżance w pracy i zauroczyła się na maxa :) Pytanie jeszcze o cenę padło...

Zorientuję się jak z tym kurierem. Tipi za wpłatę 150 zł na konto SBM. Zaznaczam, że tej tkaniny niebieskiej już nie mam.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.07.2018 o 20:37, mama_Alfika napisał:

Zorientuję się jak z tym kurierem. Tipi za wpłatę 150 zł na konto SBM. Zaznaczam, że tej tkaniny niebieskiej już nie mam.

Dziękuję, przekażę koleżance :) Tipi miałoby być dla chłopca, więc myślę, że inny kolor też może być poza różowym :) W poniedziałek napiszę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...