Jump to content
Dogomania

Zlot Airedali i innych


Jura

Recommended Posts

[quote name='Fuka']słyszałam, że tuz koło miasta jest całoroczny camping z ogrzewanymi domkami z ładnym terenem spacerowym, wiec można z wyprzedzeniem zarezewować kilka domków koło siebie.[/quote]
[quote name='Nitencja']Pod Poznaniem jest bardzo swietny teren z hotelami i campingami a mianowicie Blazejewko. Jestem tam i jezioro i tereny gdzie spokojnie mozna psy puscic[/quote]
Mówicie może o tym samym miejscu, czy są dwa, równie atrakcyjne?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem przeciwna "łączeniu" naszego spotkania z klubówką i wystawą poznańską, bo osoby, które chciłyby być na wystawach, a psów nie wystawiają, nie miałyby co zrobić z psami. Z drugiej strony może spotkanie około klubówkowe byłoby bardziej prestiżowe i zjednoczyłoby osoby nie tylko z dogomanii. Trudno jednak wyobrazić sobie listopadowe bisiadowanie przy ognisku. No juz sama nie wiem. Najlepiej byłoby zrobić dwa spotkania, ale tak sobie myślę, że najpierw trzeba by było doprowdzić do odbycia jednego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='INA']No to już nie podlega dyskusji, że to listopadowe byłoby całkiem odrębnym spotkankiem.
Odnośnie "naszego"
Nikt się nie wypowiedział co myśli na temat Majówki:roll:[/quote]
[B]INA[/B], patrzyłam na kalendarz i strasznie głupio w przyszłym roku wypada majówka, bo wolny (ustawowo) jest wtorek (01.05) i czwartek (03.05). Pojęcia nie mam czy dorzucą ludziom wolny poniedziałek czy piątek, czy może w ogóle nic? :roll: Ty coś już wiesz?

Link to comment
Share on other sites

sluchajcie, a moze ustalimy wstepnie jakies dwa terminy i zobaczymy, ktory sie przyjmie.
mi,jak juz pisalam, bardziej pasuje wczesna jesien, ale jest na tyle czasu, ze mozna jakos pokombinowac z urlopem:roll: i pogodzic wlasne plany z naszym terierowym spotkaniem:razz:

[B]fuka[/B] bardzo sympatyczna ta twoja wizja terrierogrodu:p napisz koniecznie cos wiecej o tym miejscu pod poznaniem, mozna tam pks lub pkp dojechac?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anisha'][B]INA[/B], patrzyłam na kalendarz i strasznie głupio w przyszłym roku wypada majówka, bo wolny (ustawowo) jest wtorek (01.05) i czwartek (03.05). Pojęcia nie mam czy dorzucą ludziom wolny poniedziałek czy piątek, czy może w ogóle nic? :roll: Ty coś już wiesz?[/quote]
Teraz dopiero zajrzałam w kalendarz:-o
hmm- my prawdopodobnie będziemy mieli urlopiki - tak jak zawsze - ( ja w środę będe musiała na pewno przyjść do pracy:roll: ) czyli u mnie będzie taka mała przerwa między jednym a drugim długim weekendem.

No faktycznie mogą niektórzy chcieć wyjechać sobie z rodzinką na jakieś mini wczasy no ale można się wypowiedzieć...
ale od tego jest właśnie ten topic - przecież to mamy być my - dogomaniacy:razz: - nie organizujemy tego dla obcych ludzi - każdy kto ma ochotę na takie spotkano w 2007 roku zdeklaruje się czy maj może być czy odpada.:roll:
[U]Narazie na maj zdeklarowała się wyrażnie :[/U]

Gosia i Luka
Ja

[U]Na listopad? 2007 w okolicach wystawy w Poznaniu w domkach z groomerem w tle;) - [/U]
ja jestem chętna:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anisha']Mówicie może o tym samym miejscu, czy są dwa, równie atrakcyjne?[/quote]
Myślę, że to miejsce tuż obok miasta (a właściwie jeszcze w mieście), to może być Malta. Bardzo tam jest fajnie, a dojechać można komunikacją miejską.

Link to comment
Share on other sites

Widze, że z powolnego sondowania nici.
Mnie osobście również nie przeszkadza majówka (i listopadówką tez byłabym zainteresowana).
Proszę, niech każdy z chętnych do spotykania zadeklaruje się, czy majówka mu odpowiada. Czy nie jest to niebezpieczny termin w związku z możliwością, że w przyszłośi pojawią sie kontrpropozycje?

Link to comment
Share on other sites

mi niestety majowka nie pasuje, bynajmniej w tej chwili:roll:
natomiast jesli chodzi o listopad,to obawialabym sie przede wszystkim fatalnej pogody:cool1:bo albo bedzie chlapa, albo brrr zimnica i dupa z ogniska, czy plawienia psow w ,np. jeziorze, a i wystawcy beda zarobieni przygotowaniami do swiatowki,pewnie nie tylko swoich psow:razz:

a co z wrzesniem,nikomu nie pasuje???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anisha'][B]Zach[/B], pytałam w kiosku i salonie prasowym o "Chwilę na jesień" z artykułami, ale nikt tam o takim dodatku nie słyszał :shake: . Czy on w ogóle już wyszedł?[/QUOTE]

Wyszedł i ma być teoretycznie dostępny w czasie od września do listopada, bo to kwartalnik.. Tyle, że ja sprawdziłam 6 kiosków nim trafiłam na taki, w którym o tym dodatku słyszeli i na szczęście go mieli..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anisha']Mam nadzieję, że nakład był wyższy niż ilość egzemplarzy dostępnych w tamtym kiosku... :evil_lol: Będę pytać dalej![/quote]
można wiedzieć co to za publikacja ta "Chwila na jesień":cool3: :razz: jak już poruszyłyście sprawę na szerokim gremium:razz: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']Mokka na Malte,komunikacja miejska:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :evil_lol:[/quote]
Ja tam jechałam tramwajem...
[URL]http://www.city.poznan.pl/mim/strony/main/object.html?id_cz=6056&id_klasy=455&id_obiektu=17840&lang=pl&lhs=chapters&rhs=legend[/URL]
Chyba, że mówimy niekoniecznie o tym samym obiekcie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fjolka']natomiast jesli chodzi o listopad,to obawialabym sie przede wszystkim fatalnej pogody:cool1:bo albo bedzie chlapa, albo brrr zimnica i dupa z ogniska, czy plawienia psow w ,np. jeziorze, a i wystawcy beda zarobieni przygotowaniami do swiatowki,pewnie nie tylko swoich psow:razz:

???[/quote]
Ja tę listopadową[U] -drugą[/U]- impreze potraktowałabym raczej a'la sympozjum
takie raczej pouczające:cool3: a tematyka z zakresu trymowania i wystawiania - z elementami towarzyskiej konwersacji :razz: ;)
Jesli byłby ogrzewane domki, można by przenocować a i może wiecej wystawiających "Airedale i innych":cool3: - gdzieś z drugiego krańca Polski zdecydowało by się na uczestnictwo na międzynarodowej-upiekliby dwie pieczenie na jednym ogniu.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='INA']można wiedzieć co to za publikacja ta "Chwila na jesień":cool3: :razz: jak już poruszyłyście sprawę na szerokim gremium:razz: ;)[/quote]
[B]INUŚ[/B], chyba nie doczytałaś postów na airedalach :nono: ! Zachraniarka pisała, że udzielała dla 'Chwili..." wywiadu, głównie o Hugusiu ma być, ale Ludwik też się załapał na foty :loveu: . Kup koniecznie ... jak Ci się uda dostać, bo mi jak dotąd się nie udało. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ali26762']A tak a propos - [B]zach[/B], aleś się rozgadała, aż na dwie strony :D[/QUOTE]

hi hi no lepiej się mnie nie pytać o moje psiaki.. bo jak ja o nich zacznę to skończyć nie mogę :evil_lol:

[quote name='Anisha']głównie o Hugusiu ma być, ale Ludwik też się załapał na foty[/QUOTE]

Nawet smroda przedstawiłam z imienia i rasy :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...