Jump to content
Dogomania

(Już w nowym domku)Oddam w dobre ręce Szczeniaczki Owczarka Niemieckiego


BUB

Recommended Posts

Witam! Niedawno przygarnęłem sukę owczarka niemieckiego. Po pewnym czasie okazało się że będzie miała szczeniaczki i w związku z tym szukam dla nich nowych włascicieli. Może jest ktoś chętny?? Za około tydzień będą gotowe do odbioru. Niestety nie wiem czy ich ojciec też był owczarkiem niemieckim
Foto:
[URL]http://ifotos.pl/zobacz/Berty-dzi_hrsnxew.jpg/[/URL]
[URL]http://ifotos.pl/zobacz/Zdjecie11_hrsnxes.jpg/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

to wspaniale że przygarnęłaś sukę i podarowałaś jej dom,mniej odpowiedzialne,że nie uśpiłaś miotu zaraz po porodzie albo nie pomyślałąś o sterylizacji aborcyjnej.Takich miotów jak te jest tu od groma i ciut ciut.Pomyśl o wysterylizowaniu suki jak tylko jej stan zdrowia na to pozwoli.KONIECZNIE!!!!!!!Ciężko będzie znaleźć odpowiedzialne domy dla maluchów,szczególnie suk,żeby nie trafiły na pseudohodowcó i nie stały się w przyszłości jedynie maszynkami do rodzenia..Napisz ile suk,ile psów,zostały odrobaczone?,zaszczepione?To konieczne żeby nie złapały jakiejś wirusówki,posiadają książeczki zdrowia?,w jakim są wieku?,jedzą już same?to istotne informacje

Link to comment
Share on other sites

Szczeniaków usypiał nie będę!!!!!!!!! Suka będzie wysterylizowana już wkrótce. Małe będą odrobaczone i zaszczepione. Są tylko 2 suczki. Jedzą już same chociaż suka jeszcze czasem sama je karmi.
Ps. Dokładniej rzecz biorąc nie ja ją przygarnąłem a ojciec mojej dziewczyny ale nie chciało mi się już rozpisywać nad szczegółami.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...