Jump to content
Dogomania

Poszukuję ogara z rodowodem "na kolanka".


Niuflandia

Recommended Posts

Witam serdecznie. W imieniu mojego przyjaciela poszukuję ogara z rodowodem ale nie na wystawy. Chodzi tutaj konkretnie o psa typowo "na kolanka". Będzie uczestniczył w szkoleniu. Kolega chce aby pies wyrósł w 100% na oagra i był zdrowy. Proszę o propozycję. Oczywiście w rozsądnej cenie, poniżej 1000 zł.

PIES NIE BĘDZIE UŻYWANY DO REPRODUKCJI !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 years later...
  • 1 month later...
Dnia ‎2017‎-‎03‎-‎05 o 21:16, Mateusiak3 napisał:

Z chiałbym się podpiąć pod temat. Właśnie potrzebuję ogara z rodowodem. Taki żeby był zdrowy i miał cechy rasy np. nie był agresywny. Niestety ogranicza mnie budżet a psy te są wspaniałe. Bardzo proszę o pomoc. 

Aha-potrzebujesz ogara rodowodowego,za którego chcesz zapłacić mniej niż tysiaka? Może popytaj w pseudo :)

Link to comment
Share on other sites

nie wiem, jakie sa ceny ogarów, ale wiem, że o dobry dom dla pecika jest bardzo trudno. po pierwsze dlatego, że zawsze o takiego pieska jest spory strach, ze zostanie "wykorzystany" przez złych ludzi do złych celów - my np mieliśmy teraz mikro pieska, dla ktorego szukalismy domu "na kolanka" i było to ekstremalnie trudne!

Po drugie wlasnie...temat z ceną. Nie można oczekiwać, że szczeniaka "nie na wystawy" kupisz za grosze - przecież jego odchowanie kosztuje hodowce tyle samo i nie mowie bynajmniej o pieniądzach. A ludzie czasem chcieliby "za darmo" bo "nie na wystawy".

 

Wiecie, ja uważam, że nawet szczeniak bez zadnej wady - serio taki, ktoremu totalnie nic nie brakuje, moze byc sprzedany troche taniej pod pewnymi warunkami. trzeba po prostu dzwonic i rozmawiac. 

ale bardzo umiejetnie, bo np jak do mnie dzwoni gosc i mowi "chcialbym kupic szczeniaka z wada. no wie pani PETA, ZEBY BYL TANI" to od razu spuszczam na drzewo, bo nie mam takich szczeniat i uwazam, ze takie pytanie jest niegrzeczne.

Mam za to szczeniaka, któremu szukam domu nastawionego na prace z psem, gdzie wystawy nie sa w ogole priotytetem. Kazdy normalny hodowca ma w miocie szczenieta o roznych predyspozycjach - warto do tego podejsc w ten sposob! a nie PETY, PETY, WADY ZGRYZU ITD. nie mam PETÓW, nie palę i nie posiadam nawet w chacie popielniczki :)

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.04.2017 o 10:16, a_niusia napisał:

Kazdy normalny hodowca ma w miocie szczenieta o roznych predyspozycjach - warto do tego podejsc w ten sposob! a nie PETY, PETY, WADY ZGRYZU ITD. nie mam PETÓW, nie palę i nie posiadam nawet w chacie popielniczki :)

A_niusia nie denerwuj się :) Taki skrót myślowy zastosowałam, żeby nie pisać elaboratów. Fajnie, że ktoś mimo braku wystarczającej kwoty chce kupić psa z prawdziwej hodowli. Sama wiesz, że ceny można negocjować i może zdarzyć się fajny dom, super ludzie, którzy po prostu mogą zapłacić mniej. Nie wiem, jak jest z autorem wątku, bo sie już nie odezwał (taaa...), ale dobrze wiedzieć, że nie każdy psiak z rodowodem jest wystawowy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...