Jump to content
Dogomania

Domek dla Hektora. Łódź-Bałuty. Może ty masz dobre serduszko?


julliet11

Recommended Posts

Pies już pół roku błąka się przy ruchliwej ulicy. Niestety nie mogę zabrać go do domu, bo mam w nim psa i on nie lubi innych facetów. Po za tym moje sunie też nie lubią nowych lokatorów. A więc czasem jak mogę to rzucę Hektorowi coś do jedzenia-bułkę, kanapkę, jakaś zupa z puszki. Niedaleko jest Bar to tam też coś je. Schronisko nie chce go zabrać, ponieważ mają przepełnienie. Hektor jest cały czarny wielkości owczarka niemieckiego. Jak tylko będę mogła to zrobię mu zdjęcia i wrzucę na razie jest nie ufny i muszę z daleka rzucać mu to jedzenie. On je bierze i ucieka w las. Biega w jego pobliżu. Bardzo się martwię, że potrąci go samochód. Jest to strasznie ruchliwa ulica. Kto będzie miał dobre serduszko i okaże miłość Hektorkowi. Może on mieszkać na dworze, ma raczej gęstą sierść.
Najprawdopodobniej ktoś go wyrzucił.:-(:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='julliet11']Na serio przepraszam was... Psa zabrało schronisko. W końcu po kilku miesiącach...
Na serio przepraszam, że nie wchodziłam.[/QUOTE]
Dobrze, że już jesteś ;)
Szkoda psiaka bardzo w schronie....będziesz próbować go wyciągnąć? Psiak jest już wrzucony na str. int. schronu?

Link to comment
Share on other sites

Nie jest wrzucony, ale za kilka dni moi znajomi po niego przyjadą.
A teraz dla tego malucha mi pomóżcie. Pliska. Teraz nie zapomnę ani nic.!

[url]http://www.dogomania.pl/threads/207363-Pies-pilne-do-jutra-szukamy-DT.-Wi%C4%99cej-info-poni%C5%BCej.-%C5%81%C3%B3d%C5%BA[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='julliet11']Nie jest wrzucony, ale za kilka dni moi znajomi po niego przyjadą.
A teraz dla tego malucha mi pomóżcie. Pliska. Teraz nie zapomnę ani nic.!

[url]http://www.dogomania.pl/threads/207363-Pies-pilne-do-jutra-szukamy-DT.-Wi%C4%99cej-info-poni%C5%BCej.-%C5%81%C3%B3d%C5%BA[/url][/QUOTE]
Zabierają go na tymczas czy domek stały?
Do szczylka zaraz zajrzę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...