Jump to content
Dogomania

Pomóżcie Teresce i Jej rodzinie przetrwać trudny czas!


Gosiara

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam,Mam na imię Teresa pochodzę z Poznania Mam 4koty znajdy,psa którego zaadoptowałam w zeszłym roku Z Zabrza. Prosiłabym o pomoc ponieważ moja sytuacja finansowa się pogorszyła. Jestem osobą niepełnosprawna i kocham te zwierzęta i nie chciałbym się ich pozbyć. Pomoc mogłaby wyglądać w formie żywności,karmy suchej puszek oraz piasku. Z góry dziękuje.
[B]To mój numer konta jakby ktoś miał dobrą wolę wpłacić grosik:-(
[/B]09 1050 1588 1000 0022 4474 0185

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dziś rozmawiałam z Tereską i dowiedziałam się przykrych rzeczy;( od 1 września Tereska będzie pracowała na pół etatu:( czyli za jakieś około 500zl:shake::placz: Będzie się starała do Opieki Społecznej,ale ogólnie powiedziała mi "Żyć mi się nie chce"Teraz było ciężko,a teraz sobie zyć nie wyobraża jak wszystko takie drogie,Oni mają wyższe opłaty,jedzenie na jesień idzie w górę no i zwierzaki.............:roll::angryy::-( Na inna pracę szans nie ma bo nie wystoi nawet 8 godzin miała szyte ścięgna ahilessa,nogę jedną krótszą:roll::placz: Teraz proszę o jeszcze większa pomoc:oops::-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiara']Witam,Mam na imię Teresa pochodzę z Poznania Mam 4koty znajdy,psa którego zaadoptowałam w zeszłym roku Z Zabrza. Prosiłabym o pomoc ponieważ moja sytuacja finansowa się pogorszyła. Jestem osobą niepełnosprawna i kocham te zwierzęta i nie chciałbym się ich pozbyć. Pomoc mogłaby wyglądać w formie żywności,karmy suchej puszek oraz piasku. Z góry dziękuje.
[B]To mój numer konta jakby ktoś miał dobrą wolę wpłacić grosik:-(
[/B]09 1050 1588 1000 0022 4474 0185[/QUOTE]
Prosze pomórzcie!:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiara']Witam,Mam na imię Teresa pochodzę z Poznania Mam 4koty znajdy,psa którego zaadoptowałam w zeszłym roku Z Zabrza. Prosiłabym o pomoc ponieważ moja sytuacja finansowa się pogorszyła. Jestem osobą niepełnosprawna i kocham te zwierzęta i nie chciałbym się ich pozbyć. Pomoc mogłaby wyglądać w formie żywności,karmy suchej puszek oraz piasku. Z góry dziękuje.
[B]To mój numer konta jakby ktoś miał dobrą wolę wpłacić grosik:-(
[/B]09 1050 1588 1000 0022 4474 0185[/QUOTE]
Podniosę,bo jest nieciekawie...Umowa już jest......550zł...............

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Czy chodzi o takie ortopedyczne buty ?
Myślę ,że trzeba zorientować się ile takie buty kosztują
i zebrać kasę. Trochę powinien dofinansować NFZ .
Z karmą może pomogłaby jakaś fundacja z Poznania.
Ja przygotuję może paczkę na święta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...