Jump to content
Dogomania

Wrocław. Zbieramy formularze - szczegóły strona 6.


Moskva

Recommended Posts

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Anza&Hacker']

No i tu tylko pytanie, do kiedy te podpisy możemy zbierać?:roll:[/quote]

Z tego co wiem to do skutku czyli dopóki nie bedzie 100 000 podpisów. Więc jak zbierzecie już jakąś konkretną ich sume to napiszcie ile macie - będziemy na bieżąco podliczać.

Przepraszam, że dziś nie dotarłam ale jestem od tygodnia wprost zawalona nauką, robotą i szukaniem mieszkania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moskva']Z tego co wiem to do skutku czyli dopóki nie bedzie 100 000 podpisów. Więc jak zbierzecie już jakąś konkretną ich sume to napiszcie ile macie - będziemy na bieżąco podliczać.

Przepraszam, że dziś nie dotarłam ale jestem od tygodnia wprost zawalona nauką, robotą i szukaniem mieszkania.[/quote]

Nie ma wymaganej liczby podpisów, podpisy będziemy zbierać do końca września, lub do czasu "trwania" petycji elektronicznej. ( o ile pamietam - 8 października).

Link to comment
Share on other sites

Na akcje poza ludźmi z Basty przyszło 5 osób (ze mną włącznie) - wszystkie spuźnione^^" :roll:... ale jakoś nam chyba ludzie z Basty przebaczyli:lol:
...ja byłam z moim goldenem Hacker'em i ściągał on też całkiem sporo osób - bo ludzie chcieli pogłaskać - to mówiłam, że mogą jak sie wpiszą:diabloti:
Zaczeliśmy coś koło 14 i byliśmy gdzieś do mniej więcej 17:30 ...no i z tego co wiem to przynajmniej z 200 podpisów jest, ale może nawet ponad 300 - jak podliczą Bastowicze to pewnie dadzą nam inf. ile tego jest na razie:p Niestety media się nie pojawiły:-(

No i tak wstępnie umuwiliśmy się na kolejną akcje w następną sobote o 13 pod restaruracją wegetariańską Wega (to jest w rynku obok pręgieża):razz: Mam nadzieje, że za tydzień będzie już więcej osób i że zaczniemy wcześniej - w każdym razie każda para rąk się przyda:cool1:

Link to comment
Share on other sites

haloo w nastepny weekend jest wystawa na stadionie olimpijskim. trzeba tam zebrac podpisy, ja napewno bede, w niedziele wystawiam suke, ale cala sobote moge zbierac podpisy. ktos jeszcze chetny? tylko trzeba miec pozwolenie od ZK ! w poniedzialek postaram sie do nich dodzwonic i zapytac czy ttrzeba im zlozyc takie pismo czy mozna co i jak?
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alispo1']
co do tej lecznicy-to nie chodzilo o Strachowice,ale o strachocin,tam jest lecznica,na Osadniczej;)[/quote]

Ja pisałam, ze [B]Strachocin[/B](Strachowice to są tam koło lotniska, miedzy Nowym Dworem a Pilczycami). Ale żeby sie upewnić, że nie skopałam sprawy macie to na mapce:
[URL]http://www.plan.pl/wroclaw/mapa/index.php?ulica=osadnicza[/URL] A ta lecznica mieści sie pod numerem 12. Z tego co wiem ten facet ma też hodowle amstaffów(chyba ta hodowla sie TOBASCO nazywa).

Shangri_la: ta lecznica o której ci pisałam jest na Olszewskiego 16 - przed pętlą na Tramwajowej. :evil_lol:

Jedna osoba mi jeszcze zasugerowała, zeby zebrać podpisy na giełdzie zoologicznej na świebodzkim w niedziele ale w sumie tam bywają tylko pseudohodowcy więc małokto podpisze tam te petycje. W sumie przecież nie podetną gałezi, na której siedzą.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shangri_la']haloo w nastepny weekend jest wystawa na stadionie olimpijskim. trzeba tam zebrac podpisy, ja napewno bede, w niedziele wystawiam suke, ale cala sobote moge zbierac podpisy. ktos jeszcze chetny? tylko trzeba miec pozwolenie od ZK ! w poniedzialek postaram sie do nich dodzwonic i zapytac czy ttrzeba im zlozyc takie pismo czy mozna co i jak?
pozdrawiam[/quote]

Napewno trzeba ale po przypadku Kasi z Wawy na ostatniej wystawie na której chciały zbierać podpisy i je pogoniono to nie mam złudzeń - nie zgodzą sie... :angryy:

Link to comment
Share on other sites

To może w związku z wystawą tą akcje przenieśc na inny termin, albo na miejsce wystawy... zupełnie mi wyleciało to z głowy, że wystawa jest teraz:roll: ...a ja osobiście jej na pewno nie przegapie - za to jeśli będzie zgoda ZK to moge tam zbierać podpisy i myśle, że tam wogóle dużo więcej możemy zdziałać niż w rynku bo myśle przynajmniej 90% spytanych ludzi podpisze:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moskva']Napewno trzeba ale po przypadku Kasi z Wawy na ostatniej wystawie na której chciały zbierać podpisy i je pogoniono to nie mam złudzeń - nie zgodzą sie... :angryy:[/quote]
ee a nasz oddzial przeciez taaaki mily jest, mis ie wydaje ze pozwola a swoja droga to przeciez przydaloby sie tam takze zostawic plakat i petycje:razz: tylko fajnie by bylo zeby w razie czego to plakat przyszla zostawic osoba ktora np uczeszcza regularnie do zwiazku, chodzi na dyzury sekcji ras itp to wtedy na bank pozwola, mamy kogos takiego?
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

W sprawie tego upoważnienia napisałam do Kasi ale pewnie zbiera teraz podpisy w Wawie i jej nie ma.
Takze informacja o tym będzie pewnie wieczorem.

EDIT: Upoważnienie dostaniemy, zostanie wysłane priorytetem. Dane osobowe na wniosku i na upoważnieniu muszą być takie same. Kto będzie widniał na wniosku, niech prześle mi na PW numer swojego dowodu, pełne dane adresowe i oczywiście imie i nazwisko.

A wogóle to planowany jest dodruk plakatów. Potrzebujemy więcej niż mamy? Jeśli tak to orientacyjnie ile?

Link to comment
Share on other sites

[B][/B]Witam!
w tą sobote razem z dogomaniakami zbieralismy podpisy pod petycją!
zbieralismy je tylko 3 godzinki, ale nie jest źle. kolejną akcje planujemy na sobotę 23.09 od godziny 13, pod barem wegetariańskiem Vega(na rynku)!!

troszkę przykro mi że zapowiedziane dogomaniaczki nie dotarły na całą akcję, ale cóż... bywa. myśle ze nadrobimy zaległosci;)

zapraszam wszystkich chetnych na sobotę! pomoc jest zawsze potrzebna!

fajnie by było gdybyśmy fundacji emir wysłali z tysiąc podpisów, albo i wiecej!
kto z was wie do kiedy mają zostać wysłane petycję? wszystko zależy od czasu i naszych mozliwości:) dozobaczenia;)

Link to comment
Share on other sites

Wszystko fajnie ale czemu nie napisałaś tego w wątku pt "Wrocław". Mniejsza z tym. Obecnie próbujemy z dogomaniaczkami załatwic zbieranie podpisów na wystawie 23-24.09. na Stadionie. Tam napewni mnostwo osób sie podpisze. Także najwyżej wy na rynku a my na wystawie.

A co do mojej absencji to niestety mam każdy dzień tak szczelnie wypełniony, że jak coś sie przedłuży to z innymi sprawami nie zdążam. W sobote trafiło mi sie zarobić pare złotych więc zależało mi żeby skorzystać.

Link to comment
Share on other sites

jeśli w sobote na rynku to może wezme swojego psa? jest haszczakiem i ma jedno oko niebieskie wiec ludzie będą zainteresowani tylko nie wiem czy na ryneczek mozna z psem

na świebie są pseudo hodowcy ale wydaje mi sie ze przynajmniej bedzie troszke osób które buy podpisały
ps.a co będzie jesli pojade tam sama z petycją i będę zbierała podpisy?? nie będą się wtedy liczyły? jeśli tego nie zgłosze?

Link to comment
Share on other sites

plakatow to moze nie ale ulotki ???
dalam dzis 3 plakaty moim znajomym ze spacerow i wszystkim petycje :evil_lol:, plakaty te beda wisialy w chacie polskiej pod arkadami i na powstancow :lol: ( ibeda tam zbierane podpisy )super i jeszcze zanioslam do lecznicy na partyzantow do dr Jonkisza plakat + petycja. jutro dalej rozwieszam
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mgielka_frodo']jeśli w sobote na rynku to może wezme swojego psa? jest haszczakiem i ma jedno oko niebieskie wiec ludzie będą zainteresowani tylko nie wiem czy na ryneczek mozna z psem

na świebie są pseudo hodowcy ale wydaje mi sie ze przynajmniej bedzie troszke osób które buy podpisały
ps.a co będzie jesli pojade tam sama z petycją i będę zbierała podpisy?? nie będą się wtedy liczyły? jeśli tego nie zgłosze?[/quote]

Można wziąć na rynek psa - to nawet lepiej, że bedziesz z psem.
Możesz pojechac sama - czemu nie, tylko potem wysyłasz te podpisy na adres fundacji Emir.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...