Jump to content
Dogomania

Wrocław. Zbieramy formularze - szczegóły strona 6.


Moskva

Recommended Posts

[quote name='Moskva']Koordynatorzy Wrocławia mają jeszcze swoje prywatne życie. Musiałam dziś być na uczelni - miałam rozmowe z dziekanem, wywalają mnie ze studiów - nawet jakby tam było sto plakatów to i tak ta sprawa była ważniejsza.
Pisałam, że mnie nie bedzie.[/quote]

Nikt tego nie neguje, oczywiście są i ważniejsze sprawy. Nie wiedziałaś o tym gdy się zgłaszałaś? Przecież wystarczyło wyznaczyć kogo kto ma odebrać, lub wyznaczyć punkt do zostawienia plakatów, nawet banalną stację benzynową, sklep, kino, komendę policji. I kto to powinien zrobić? Wystarczył jeden telefon lub jeden priw. Więcej nie powiem, bo znów zrobi się szum że zniechęcamy, że kij a nie marchewka. Wszystko to tylko kwestia organizacji. Zapraszam od czasu do czasu na wątek poznański, olsztyński, zamojski itp.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zawsze możesz mnie zdymisjonować.
Pisałam tu, że nie będe w stanie być pod heliosem i jeśli ktoś inny ma czas niech tam pojedzie. To była godzina 10.00 a większosc moich wolontaruszy to licealiści, którzy w tych porach są w szkole.
Napisałam - kto może, niech te plakaty odbierze. Widocznie nikomu ten termin nie pasował. Nie chciałam nikogo wyznaczać, powiedzieć: idz i odbierz bo wiem, że tak samo jak ja inni też mają mnóstwo pilnych spraw, poumawiane spotkania, studenci poprawki, niepełnoletni lekcje, inni prace...

A z tym kijem, to niestety prawda. Jesteś widzem naszych poczynań, nie ma cie tutaj, na miejscu i nie widzisz dokładnie z czym sie wszyscy zmagamy. Z daleka łatwiej jest krytykować.

Link to comment
Share on other sites

Nie ma mowy o zdymisjonowaniu, sama sie podjełaś to jesli Cię to przerasta - sama możesz zrezygnować. Jako koordynator miałaś za zadanie ustalić, kto może podjechać i odebrać lub ustalić punkt przekazania. Czy to aż tak dużo? Weź pod uwagę że ja mam tylko dane koordynatorów a nie ich pomocników. Gdzie miałbym zadzwonić, napisać jak nie do Ciebie? Na Berdyczów? Jestem tylko widzem - jestem także koordynatorem w naszym rejonie, z boku zawsze lepiej widać, o tym nie pomyślałaś? Jesli podpowiedź jak należy rozwiązywać takie sytuacje są dla Ciebie tylko krytyką, rozumiem że dopuszczalne są tylko pochwały i głaski.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medar']Nie ma mowy o zdymisjonowaniu, sama sie podjełaś to jesli Cię to przerasta - sama możesz zrezygnować. Jako koordynator miałaś za zadanie ustalić, kto może podjechać i odebrać lub ustalić punkt przekazania. Czy to aż tak dużo?[/quote]

Jeśli uznam, że już naprawde nie jestem w stanie nic zrobić to podam sie do dymisji. Póki co nie chce zostawic pozostałych na lodzie i zrzucić wszystkiego na Ulv lub kogoś innego więc jakos musze sobie radzić.

[quote]Jesli podpowiedź jak należy rozwiązywać takie sytuacje są dla Ciebie tylko krytyką, rozumiem że dopuszczalne są tylko pochwały i głaski.[/quote]

Oczywiście krytyka jest dopuszczalna. Ale miło by było gdybys okazał troche zrozumienia. Nikt tutaj nie ma czasu 24 godziny na dobe zajmowac sie tylko tą akcją, wszyscy robimy to raczej z doskoku. Od poniedziałku zaczyna sie rok akademicki więc wszyscy studenci będą jeszcze mniej dyspozycyjni.
Podjełam sie koordynowania bo nikt inny by tego wtedy nie zrobił - przez pare dni miałam 4 wolontriuszy z których żaden nie miał zamiaru być koordynatorem, dopiero potem pojawiła sie Ulv, Shangri_la i inni, którzy bardzo mi pomogli.
Miałam czas, miałam chęci, dogadałam sie z Bastą i TOZem, próbowałam dogadać sie z panią z radia - nie usiadłam i nie załamałam rąk. Tyle, ze ja nie do końca jestem panią własnego czasu - jak każdy pracujący czy uczący sie człowiek, a przez ostatnie dni po prostu musiałam sie zając sobą i swoimi sprawami. Ta akcja sie za miesiac skończy a moje życie będzie trwało dalej wiec musiałam o nie zadbać.
Tyle. Więcej sie tłumaczyc niezamierzam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shangri_la']ja natomiast objechalam miasto w poszukiwaniu lecznic i zawiesilam 2 plakaty +petycje:
-ul Łukasinskiego 14a świdnica
- ul. Kliczkowska 26 c świdnica
uff zostal mi jeden plakat...
pozdrawiam[/quote]

Troche za późno znalazłam ten wątek:-(, mogłam pomóc w Świdnicy, teraz zaczyna się rok akademicki, więc w Świdnicy jak coś to na weekend, a w tygodniu to Wrocław. Z tego co czytałam, to plakaty już chyba wszędzie są, a zbieranie podpisów tylko do końca września, więc, chyba już nic nie pomoge:-(.
Widziałam plakat w sklepie na Grodzkiej, ale ktoś tylko wywiesił nie ma żadnej petycji.
A jeszcze jedno, czy podpisanie perycji przez neta jest tak samo ważne, bo zawsze moge wysłać znajomym str, niech się podpiszą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mercedes7']...... a zbieranie podpisów tylko do końca września, więc, chyba już nic nie pomoge:-(.
[/quote]

Podpisy zbieramy do końca października. Plakatów i ulotek już nie rozsyłamy, bo się skończyły, a kasy na dodruk nie mamy. Możesz się zgłosić do koordynatora we Wrocławiu, a w Świdnicy proponuję pozbierać podpisy wśród znajomych i rodziny.

Link to comment
Share on other sites

Medar i Moskva-nie ma sie o co klocic.Ja tez mam wlasne zycie,rodzine,prace no i akcje(niestety na koncu).Wierze,ze Moskva nie przyjechala ,bo nie mogla.Tak samo i ja moglam spytac gdzie te plakaty ewentualnie zostawic.Nie przyszlo mi to do glowy jednak.Druga sprawa,ze nie chcialam zawracac glowy mezowi,ktory jest bardzo zapracowany.Nie moglam tez podawac jego nr.tel.na forum.Mialam nadzieje,ze ktos z Wroclawia poda swoj i sie dogadamy.Tak sie nie stalo.Obstaje wiec przy tym,ze we Wrocku tylko Moskva wykazala zainteresowanie moja propozycja,bo tylko ona napisala do mnie na priv.
A plakaty i u mnie sie przydadza,bo akurat wszystkie pozrywali.Maz poszedl do sklepu po klej do tapet i dzis plakaty zawisna w Zlotoryi.W tygodniu w Legnicy,wiec nie ma co "plakac nad rozlanym mlekiem".Niech sie Wroclaw organizuje i zbiera podpisy.Plakaty by troche w tym pomogly,ale nie sa konieczne.

Milego weekendu wszystkim zycze !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarok']Podpisy zbieramy do końca października. Plakatów i ulotek już nie rozsyłamy, bo się skończyły, a kasy na dodruk nie mamy. Możesz się zgłosić do koordynatora we Wrocławiu, a w Świdnicy proponuję pozbierać podpisy wśród znajomych i rodziny.[/quote]

Czytam, że ktoś miał pomysł, żeby zosawić petycje w sklepie i kartę do podpisów, tylko gdzie ją znaleźć?? Zostawiłabym ją w sklepie, czy u weta.
Jeszcze raz pytam czy podpisy na str [URL]http://petycja.4.pl/[/URL] są tak samo ważne??

Link to comment
Share on other sites

Iza - ja sie kłocić nie mam zamiaru. Chce tylko zwrócić uwage na fakt, że ja, ty i wszyscy inni udzielamy sie w tej akcji w tzw. wolnym czasie bo zawodowo czy prywatnie jesteśmy zajęci czyms innym - szkołą, pracą... I to te zajecia są priorytetowe.
Dziękuje Tobie i mężowi za dobre chcęci. U was te plakaty też napewno sie nie zmarnują! A my, no cóz, jakos będziemy musieli sobie poradzić.

Mercedes - napewno coś sie dla ciebie znajdzie. Zapraszam w weekendy na Rynek pod Wege. Wydrukuj sobie petycje i formularze i zbierz najpierw podpisy wsród przyjaciół, rodziny, krewnych... Możesz zebrać na swojej uczelni, w jakis akademikach. Opcji jest wiele, w razie pytań zapraszam na GG.
Podpisy papierowe mają wiekszą ważność.

PS. Nie wiecz czy to nie wina mojej przeglądarki ale jakos dziwnie mi sie dogo wyświetla - zamiast emotikonek i wszelkich graficznych elementów pokazuja sie słynne kwadraciki z krzyżykiem. Też tak macie?

Link to comment
Share on other sites

[B]mercedes7 [/B]: mam ogromna prosbe, czy moglabys sprawdzic czy w lecznicy w świdnicy na ul glowackiego i zeromskiego sa oprocz plakatow petycje? i na ul glowackiego za lecznica po lewej stronie jest sklep zoologiczny i tam tez jest plakat, tyle ze ja gapa nie sprawdzilam czy sa tam petycje a trzeba wysylac liste miejsc gdzie mozna skladac podpisy Anasharowi zeby aktualizowal na stronie ozzy.4.pl
acha i jeszcze jedno.. czy w razie gdybym nie byla w swidnicy do czasu zakonczenia akcji to moglabys odebrac te petycje ktore ja zostawilam? tzn na lukasinskiego i kliczkowskiej? nieiwem czy bede akurat w swidnicy a rodzine to raczej w ostatecznosci bede prosic ( babcia no i wuj z ciocia ale pracuja wiec bylby to klopot)
[B]Moskva [/B]czy np w nastepny weekend Basta bedzie organizowac ten stolik pod Wega?( bo w ten to juz za pozno...) sprobuje wymotac list do tvp3- dostalam juz od kogos wzor takiego maila tylko nie pamietam w ktorym miescie- i tam zadzialalo. tylko trzebaby wczesniej ustalic godzine zeby wiedzieli wszystko (tv) i moze jakis kontakt tel do Basty w razie czego. chociaz moze jesli chcesz to przesle ci ten wzor maila na PW - jest bardzo dlugi i dobry, tylko trzeba tel kontaktowy zmienic no i miejsce spotakania


pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Moge załatwic, zeby zorganizowali. Wcześniej to oni powiadamiali TV3 czyli nasz regionalny oddział TV i mieli przyjechać i zrobić reportaż do Kuriera ale sie nie zjawili.
Pogadam dziś z Bastą. Mam numer do wolontariuszki od nich. Z tego co pamiętam oni zazwyczaj powiadamiają TV o swoich akcjach wiec zapytam czy mamy wystapic z tym listem czy oni to jakoś innaczej załatwiają.
Jak coś dam ci znać na PW i wyślesz mi ten wzór.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moskva']Iza - ja sie kłocić nie mam zamiaru. Chce tylko zwrócić uwage na fakt, że ja, ty i wszyscy inni udzielamy sie w tej akcji w tzw. wolnym czasie bo zawodowo czy prywatnie jesteśmy zajęci czyms innym - szkołą, pracą... I to te zajecia są priorytetowe.
Dziękuje Tobie i mężowi za dobre chcęci. U was te plakaty też napewno sie nie zmarnują! A my, no cóz, jakos będziemy musieli sobie poradzić.

Mercedes - napewno coś sie dla ciebie znajdzie. Zapraszam w weekendy na Rynek pod Wege. Wydrukuj sobie petycje i formularze i zbierz najpierw podpisy wsród przyjaciół, rodziny, krewnych... Możesz zebrać na swojej uczelni, w jakis akademikach. Opcji jest wiele, w razie pytań zapraszam na GG.
Podpisy papierowe mają wiekszą ważność.

PS. Nie wiecz czy to nie wina mojej przeglądarki ale jakos dziwnie mi sie dogo wyświetla - zamiast emotikonek i wszelkich graficznych elementów pokazuja sie słynne kwadraciki z krzyżykiem. Też tak macie?[/quote]
Mi tez sie nic nie wyświetla...

Link to comment
Share on other sites

Bastowicze chyba dziś odpoczywają albo organizują jakąś swoją następną akcje bo nie moge ich złapać - jak to zrobie to dam znać czy uda sie załatwic stolik i czy Bastowicze też będa zbierać podpisy.

Na FireFoxie działa bez zarzutu - tyle, że ja tej przeglądarki nie lubie, wole Explorera.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moskva']Mercedes - napewno coś sie dla ciebie znajdzie. Zapraszam w weekendy na Rynek pod Wege. Wydrukuj sobie petycje i formularze i zbierz najpierw podpisy wsród przyjaciół, rodziny, krewnych...
PS. Nie wiecz czy to nie wina mojej przeglądarki ale jakos dziwnie mi sie dogo wyświetla - zamiast emotikonek i wszelkich graficznych elementów pokazuja sie słynne kwadraciki z krzyżykiem. Też tak macie?[/quote]

oki tylko skąd wziąć wzór tej petycji i formularzy????
A w weekend jestem w Świdnicy, we Wrocku od pon. do pt.
U mnie też są tylko jakieś kwadraciki z krzyżykami, a już myślałam, że to u mnie się coś popsuło]:->

[quote name='shangri_la'][B]mercedes7 [/B]: mam ogromna prosbe, czy moglabys sprawdzic czy w lecznicy w świdnicy na ul glowackiego i zeromskiego sa oprocz plakatow petycje? i na ul glowackiego za lecznica po lewej stronie jest sklep zoologiczny i tam tez jest plakat, tyle ze ja gapa nie sprawdzilam czy sa tam petycje a trzeba wysylac liste miejsc gdzie mozna skladac podpisy Anasharowi zeby aktualizowal na stronie ozzy.4.pl
acha i jeszcze jedno.. czy w razie gdybym nie byla w swidnicy do czasu zakonczenia akcji to moglabys odebrac te petycje ktore ja zostawilam? tzn na lukasinskiego i kliczkowskiej? nieiwem czy bede akurat w swidnicy a rodzine to raczej w ostatecznosci bede prosic ( babcia no i wuj z ciocia ale pracuja wiec bylby to klopot)[/quote]

Oki postaram się jutro tam zajrzeć, o ile będzie otwarte i czas mi pozwoli:-( , bo jutro do wrocka jade i mam sporo pakowania.
A co do odebrania tych petycji to raczej nie będzie duży problem, ale tylko na weekend;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moskva']Tutaj wszystko jest: [URL="http://www.ozzy.dog.pl"]www.ozzy.dog.pl[/URL] w zakładce pliki do pobrania.

Na jakiej uczelni jesteś?[/quote]

Studiuje na AWF,a ty??
Ale ze mnie gapa przeglądała tą str i nie mogłam znaleźć, tylko plakaty widziałam.
Ale jest problem zakładka formularz podpisów do petycji otwieta mi się pusty :-( .Ma ktoś może to na kompie i mógłby mi wysłać [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] albo inny link.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shangri_la'][B]mercedes7 [/B]: mam ogromna prosbe, czy moglabys sprawdzic czy w lecznicy w świdnicy na ul glowackiego i zeromskiego sa oprocz plakatow petycje? i na ul glowackiego za lecznica po lewej stronie jest sklep zoologiczny i tam tez jest plakat, tyle ze ja gapa nie sprawdzilam czy sa tam petycje a trzeba wysylac liste miejsc gdzie mozna skladac podpisy Anasharowi zeby aktualizowal na stronie ozzy.4.pl[/quote]
Niestety nie mogłam sprawdzić czy są u tych wetów petycje, brak czasu:-(
Ale za to zostawiłam petycje i formularze do podpisów w sklepie zoologicznym na ul. Grodzkiej, więc można ten sklep wpisać na liste:razz:

A co zrobić z tymi podpisami później, jak zbiore już większą ilość??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dark Lord']No właśnie mi też nie działa ten formularz do podpisów:mad: :mad: :mad: czy jest jakiś inny link do niego czy coś,chcę zebrać podpisy w rodzinie i u znajomych a nie mogę wydrukować tego formularza?:mad: :mad: :mad:[/quote]

[URL="http://dragon-throne.forall.pl/ozzy/plakaty/petycja-formularz.doc"][COLOR=#ff0000][B]FORMULARZ PODPISÓW DO PETYCJI[/B][/COLOR][/URL][U][COLOR=#ff0000][B]----> [/B][URL="http://dragon-throne.forall.pl/ozzy/plakaty/petycja-formularz.doc"][B]http://dragon-throne.forall.pl/ozzy/...-formularz.doc[/B][/URL] [/COLOR][/U]
[U][COLOR=#ff0000][/COLOR][/U]
[COLOR=#ff0000][B]Dlaczego nikt nie zagląda do wątku informacyjnego???[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mercedes7']
A co zrobić z tymi podpisami później, jak zbiore już większą ilość??[/quote]

Mozesz sama wysłac na adres fundacji Emir(napisz do nich, ze zbierałaś podpisy w Świdnicy we wspólpracy z wrocławskim oddziałem).
Możesz też przekazać mi te formularze - ja wyśle je z naszymi, wrocławskimi po zakończeniu akcji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medar'][URL="http://dragon-throne.forall.pl/ozzy/plakaty/petycja-formularz.doc"][COLOR=#ff0000][B]FORMULARZ PODPISÓW DO PETYCJI[/B][/COLOR][/URL][U][COLOR=#ff0000][B]----> [/B][URL="http://dragon-throne.forall.pl/ozzy/plakaty/petycja-formularz.doc"][B]http://dragon-throne.forall.pl/ozzy/...-formularz.doc[/B][/URL] [/COLOR][/U]

[COLOR=#ff0000][B]Dlaczego nikt nie zagląda do wątku informacyjnego???[/B][/COLOR][/quote]
Świetnie, to mi też nie działa :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...