Jump to content
Dogomania

"Psi alert" dla Krakowian ~!


DariannaKrak.

Recommended Posts

  • Replies 363
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='black_sheep']Kiwi super że będziesz! Ja postaram się, przyjechać, a jak ja się staram to będę:) A ty Jagienko i Perfi... nic tylko wykręty![/quote]

:crazyeye: To tam chyba ludno będzie! Chciałam się wybrać, ale boję się, że tłum mnie zatratuje :cool3:. Z drugiej strony jak sie nie pojawię to mi wszystkie kalendarze wykupią.... Co robić, co robić?
Można z Rudkiem przyjść? :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moana']:crazyeye: To tam chyba ludno będzie! Chciałam się wybrać, ale boję się, że tłum mnie zatratuje :cool3:. Z drugiej strony jak sie nie pojawię to mi wszystkie kalendarze wykupią.... Co robić, co robić?
Można z Rudkiem przyjść? :cool1:[/quote]

To kalendarz Dogomanii, a Rudek też z Dogomanii więc pewnie można.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moana']:crazyeye: To tam chyba ludno będzie! Chciałam się wybrać, ale boję się, że tłum mnie zatratuje :cool3:. Z drugiej strony jak sie nie pojawię to mi wszystkie kalendarze wykupią.... Co robić, co robić?
Można z Rudkiem przyjść? :cool1:[/quote]

Moanko przyjdź! Ja wiem jak to jest, na marsz też miało przyjść dużo ludzi, a potem nikogo nie było! Ja musze jechać tyle kilometrów ekstra, ale postaram się. A ty, z Krakowa, przyjdz. Rudek posiedzi w domku, nic mu nie będzie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']Moanko przyjdź! Ja wiem jak to jest, na marsz też miało przyjść dużo ludzi, a potem nikogo nie było! Ja musze jechać tyle kilometrów ekstra, ale postaram się. A ty, z Krakowa, przyjdz. Rudek posiedzi w domku, nic mu nie będzie:)[/quote]

A będę :) Rudek pewnie z przyjemnością posiedzi sam, po intensywnym weekendzie "wszędzie razem". :p

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, Ania - ambra z Sosnowca zwróciła się do mnie z taką prośbą

[quote] Pestka - pewnie ja kojarzysz zdecdowala sie wziasc na tymczas (choc nie wyklucza i stałego pobytu) sunie od nas ze schroniska - 35-40cm biała krotkowłosa 8 miesieczną Polę. Może ja zabrać od zaraz tylko jest problem bo na świeta wyjezdza do Zamościa i tam nie moze jej zabrac bo sa juz 3 inne psy (ona tez ma swojego jednego juz). I potrzebny jest na ten tydzien tymczasik dla tymczasika ...
Sunia jest bardzo przytulasta, strasznie marznie w schronie, jest drobniutka - taka nakolankowa....
Prosze pomóż!
Znasz sie z dogomaniakami z krakowa - moze ktos moglby pomoc i wziasc małą na ten tydzień??? szkoda suni bardzo! rozmawiałam z Pestka wczoraj - wszystko już ustalone ze ja wezmie tylko co zrobic w swieta? zastanawialaysmy sie nad hotelem u opana Tomka ale to i koszty i szybko rezerwacje 3ba robic bo ma full na swieta! i nie wiadomo czy nawet dla niej znalazłoby sie miejsce....
bede wdzieczna za jakas rade...pomoc....
podam Ci linka do jej watku :

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34221[/URL]

[/quote]

Ja niestety raczej też przez swieta bede poza Krakowem - moze ktos moglby wziac suczke akurat w tym okresie na tydzien tylko... potem trafi do Pestki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...