Jump to content
Dogomania

Mam już sanie !!!!


party

Recommended Posts

Płozy jak sie patrzy ;)

A co do sniegu, to sluchajac wielu prognoz wychodzi na to , ze zimy w tym roku nie bedzie jedynie w tyczniu moze max. 2 tyogdnie z super temp.! -20 ! Ale ile w tym prawdy to sama nie wiem, ale obserwujac ta wiosno-jesien za oknem, raczej wydaje mi sie ze to prawdopodobne :)

Wiec przyszykuj zahoryzontem zapasowa pare płoz na beton :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Witam

mam już sanie, teraz tylko czekam na śnieg...

Nie jestem pewien czy wszystko dobrze zrobiłem, trzymałem się ściśle planów, gotowe sanki wyglądają tak:

finishedsled.jpg

Myślicie, że coś pokopałem?

:D

kurcze - !! niezly przyrzad! :-) .. czy ta konstrukcja objeta jest prawami patentowymi ??

if no ... to moze ja takie zrobie tez do soboty na tą kubalonke ?? Agnieszka - tu na dole pisane jest ze jestes zalogowana ;-) to Ty sie odezwij - mam zrobic takie sanie tez ?

Link to comment
Share on other sites

Witam

mam już sanie, teraz tylko czekam na śnieg...

Nie jestem pewien czy wszystko dobrze zrobiłem, trzymałem się ściśle planów, gotowe sanki wyglądają tak:

finishedsled.jpg

Myślicie, że coś pokopałem?

:D

genialne....sam budowałeś???zresztą co ja pytam...od razu widać, że to Twoja robota....

Link to comment
Share on other sites

Te Horyzont, te kobitki to lecą na Ciebie, że hej. Jedną o mały włos przegoniłeś, ale się nie dała, choć Ona nie od szpiców, a ta druga ma chyba z 10 lat, co? Ty Horyzont taki młody już nie jesteś....Natomiast co do sań, to jak to ma jechać? Na czym, na tych deszczułkach? A w ogóle Horyzont to wstawaj już

Link to comment
Share on other sites

Te Horyzont, te kobitki to lecą na Ciebie, że hej. Jedną o mały włos przegoniłeś, ale się nie dała, choć Ona nie od szpiców, a ta druga ma chyba z 10 lat, co? Ty Horyzont taki młody już nie jesteś....Natomiast co do sań, to jak to ma jechać? Na czym, na tych deszczułkach? A w ogóle Horyzont to wstawaj już

Ja nie od szpiców ale szpic i tak będzie(samojed dla nieuświadomionych).............nie wiem o kogo chodziło ale ja 10 lat nie mam..........

A kogo niby ZH przegonił???To on może wogóle stąd kogoś przeganiać???

Ach...ci faceci........

Link to comment
Share on other sites

Kobitki nie wmawiajcie mi, że nie lecicie na Horyzonta- jakbyście nie leciały, to tyle nie miałybyście do powiedzenia w tej kwestii. A Wojtas, owszem zazdrośnik, Horyzont robi jako luzak i ma dużo czasu. Ja nie. Ty Diana14 jak będziesz miała szpica będziemy rozmawiać, teraz to nie ma o czym :wink: ... Chyba, że masz z Horyzontem. A Ty Horyzont weź się za moje sanki wreszcie. :D

Link to comment
Share on other sites

Kobitki nie wmawiajcie mi, że nie lecicie na Horyzonta- jakbyście nie leciały, to tyle nie miałybyście do powiedzenia w tej kwestii. A Wojtas, owszem zazdrośnik, Horyzont robi jako luzak i ma dużo czasu. Ja nie. Ty Diana14 jak będziesz miała szpica będziemy rozmawiać, teraz to nie ma o czym :wink: ... Chyba, że masz z Horyzontem. A Ty Horyzont weź się za moje sanki wreszcie. :D

jak to nie mamy o czym rozmawiać?jest dużo tematów tylko trzeba chcieć!....Horyzonta nawet nie znam.....więc bez komentarzy proszę....

szpic będzie dopiero po światówce i to samojed więc pewnie też nie będziemy mieli o czym rozmawiać :wink:....to tak jakbym gadała tylko z tymi co collie mają.....głupota...

Link to comment
Share on other sites

No Diana14, jestem pod wrażeniem- gierki słowne opanowałaś już nieźle, a masz dopiero 10 lat. :D A Horyzont w poniedziałek jadę w jedno miejsce za robotą,we wtorek do Krakowa na zakupy, a zaraz potem będę szukał stolarza. Horyzont a ja będę mógł do Ciebie po te sanki przyjechać? Proszę :cry: ?

Link to comment
Share on other sites

No Diana14, jestem pod wrażeniem- gierki słowne opanowałaś już nieźle, a masz dopiero 10 lat. :D A Horyzont w poniedziałek jadę w jedno miejsce za robotą,we wtorek do Krakowa na zakupy, a zaraz potem będę szukał stolarza. Horyzont a ja będę mógł do Ciebie po te sanki przyjechać? Proszę :cry: ?

Wojtas!10 lat???Kto Ci takie pierdoły naopowiadał???Zaraz ze śmiechu padnę.....hahahahaha

Link to comment
Share on other sites

a masz dopiero 10 lat.

Wojtas!10 lat???Kto Ci takie pier****ły naopowiadał???Zaraz ze śmiechu padnę.....hahahahaha

No, Wojtas, Diana ma już szesnaście lat! Powinieneś to wiedzieć!

Ale się uśmiałam.......ja mam 16 a od połowy osób na tym forum mądrzejsza jestem....czyż to nie dziwne???

Link to comment
Share on other sites

Ale się uśmiałam.......ja mam 16 a od połowy osób na tym forum mądrzejsza jestem....czyż to nie dziwne???

Nie, bo:

1. To Ty tak sądzisz

2. Połowa na forum ma mniej niż 16 lat

Pozdrawiam

skoro to nie dziwne, że jestem mądra to dobrze.....

A istnieje jeszcze mniejszosc taka jak Szybszy,ZaHoryzontem i Wojtas... ze maja spora wilokrotnosc (oczywiscie ponad dwukrotna) liczby 16 ..hihi

mam nadzieję, że to żart....

Link to comment
Share on other sites

mam nadzieję, że to żart....

tzn. ze co jest zartem? ;)..to jest kasliwa uwaga, niedobrej Tajragi a cyz zart... no raczej nie ;)..hihi

a myslalas ze to malolaty 16-letnie?

jak horyzont czasem cos powie to sie dziwie ze on jest z naszej epoki a nie z renesansu... widzialas takich oczytanych 16-latkow, bo ja nie? ;)... (to akurat komplement rekompensujacy kasliwa uwage ;))

no ja się domyślam, że na pewno nie mają 16...ale żeby aż tak dużo....

a ja nie jestem małolatem...nie nawidzę jak ktoś mnie tak traktuje...

tak samo miałam w związku na początku....a teraz co jakiś bankiet to mnie zapraszają....no i jak robota to też....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...