Jump to content
Dogomania

KWPR Bydgoszcz 3.05.2011


Casablanca

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W związku z finałem „Pucharu Polski”, który odbędzie się 3 maja 2011 roku na stadionie przy ul. Gdańskiej 163 w Bydgoszczy zostaną wprowadzone następujące zmiany organizacji ruchu :



- 2 maja od godz. 20.00 na ulicy Modrzewiowej na odcinku od ulicy Sułkowskiego do ulicy Gdańskiej zostanie wprowadzony zakaz zatrzymywania i postoju pojazdów, natomiast 3 maja od godz. 8.00 na tym odcinku będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy w kierunku do ulicy Gdańskiej



- 3 maja od godz. 8.00 zostaną zamknięte dla ruchu pojazdów ulice Zaświat, Powstańców Warszawy oraz Gdańska od ulicy Powstańców Warszawy do Modrzewiowej,



- dla kibiców przyjeżdżających z Poznania wyznaczony zostanie parking wzdłuż wyłączonej z ruchu ulicy Zaświat



- dla kibiców przyjeżdżających z Warszawy i Szczecina wyznaczony zostanie parking wzdłuż ulicy Gdańskiej na terenie przyległym do Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku.



Wszystkich, którzy wybierają się w dniu meczu do Myślęcinka prosimy o korzystanie z dojazdu ulicą Armii Krajowej i Zamczysko lub drogą od strony Osielska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tu_ania_tu']podobno pogoda do bani....[/QUOTE]
My już po wystawie :lol:
Zimno, wietrznie, a ja na dodatek zapomniałam kurtki i na MP się telepałam razem z psem :roll:
CASABLANCA Eminentia Canis (FCI) chihuahua dł., kl.młodzieży, sędzia-Jakub Kruczek---doskonała, lokata II/2 i piękny opisik :loveu:
Ja, Młody Prezenter, gr.młodsza, sędzia-Małgorzata Sowińska---5/5 pkt. w elimin., III miejsce :multi:

Gratulacje dla wszystkich wystawców ;) Serdecznie dziękuję Kaya za pożyczenie Fiolki :)
Z chęcią obejrzę foto-relacje z ringu I i MP :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casablanca']My już po wystawie :lol:
Zimno, wietrznie, a ja na dodatek zapomniałam kurtki i na MP się telepałam razem z psem :roll:
CASABLANCA Eminentia Canis (FCI) chihuahua dł., kl.młodzieży, sędzia-Jakub Kruczek---doskonała, lokata II/2 i piękny opisik :loveu:
Ja, Młody Prezenter, gr.młodsza, sędzia-Małgorzata Sowińska---5/5 pkt. w elimin., III miejsce :multi:

Gratulacje dla wszystkich wystawców ;) Serdecznie dziękuję Kaya za pożyczenie Fiolki :)
Z chęcią obejrzę foto-relacje z ringu I i MP :evil_lol:[/QUOTE]

Jak tylko dostanę fotki to Ci podeślę, tylko podaj mi maila na privie ;)

Link to comment
Share on other sites

Pogoda do bani, mecz do bani ale też kultura niektórych wystawców pozostawiła wiele do życzenia. Wytłumaczcie mi dlaczego za każdym razem, gdy pojawiają się wystawcy to od razu trzeba patrzeć pod nogi, żeby w kupę nie wejść. Jakoś zawodnicy agility są zdyscyplinowani i sprzątają a sporo wystawców wyznaje zasadę, że skoro zapłacili tyle kasy za wystawę to nie bedą sprzątać. Po prostu rece opadają! Ludzie proszę ogarnijcie się trochę. Mi byłoby wstyd gdyby ktoś musiał po moim psie kupę sprzątać.

Link to comment
Share on other sites

Kultura wystawców cudowna! Przbrałam buty na baleriny, żeby na ringu schludnie i czysto, a tu...kupa i to nie zwykła, bo mastifowa, albo dogowa. Za chwilę, moja mama...kupa i to też niezwykła :/ No ale to pokazuje, skąd mamy taki "problem ludzkości" na trawnikach po wiośnie, skoro raz nawet na wystawie nie łaskaw człowiek posprzątać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...