Jump to content
Dogomania

Profesja-Wrocław- Technik weterynarii


gosikf & dogs

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ja się wybieram :) liczyć 2 bo ciągnę za sobą jeszcze jedną osobę. Od miesiąca o tym myślimy tylko boimy sie właśnie że grupa się nie zbierze i nic z tego nie wyjdzie ;/ Zdarzały mi się już takie przypadki że nawet dzień przed pierwszyli zajęciami likwidowali kierunek :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam,
Myślałam na tą szkołą policealną i jestem zainteresowana kierunkiem. Jedyne co mnie przeraża to przeprowadzanie operacji typu kastrowanie itd.
Mogę prosić o powiedzenie jak wygląda nauka w takiej szkole, co się wymaga od kandydata?
Będę bardzo wdzięczna :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hej, mocno się nad tym zastanawiam. Właśnie dzwoniłam do Profesji i pani powiedziała mi, że prawdopodobnie kierunek ruszy, bo jest ogromne zainteresowanie. Warunki dogodne, z opłatami tez nie ma tragedii. Muszę to jeszcze skonsultować, ale chyba się skuszę :)

Link to comment
Share on other sites

Skopiuję wam całą wiadomość, jaką dostałam z Profesji

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Witam serdecznie,

kierunek Technik weterynarii jest kierunkem zaocznym, czyli zajęcia odbywają się co drugi weekend w godzinach od 8 do 16 w LO nr 12 przy Placu Orląt Lwowskich.

Opłata za semestr wynosi 1495 zł. Tę kwotę można podzielić na 5 rat po 299 zł.
Jeśli zapłaci się za cały semestr z góry otrzymuje się 10% rabatu, przy opłaceniu z góry całego roku - 20%.

Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej, na koniec kształcenia zdaje się egzamin państwowy, po którym ma się tytuł technika.
Po zapisaniu się do naszej szkoły otrzymuje się legitymację szkolną, można otrzymać zaświadczenie do ZUS lub innej instytucji oraz liczne zniżki.

Aby zapisać się do szkoły wystarczy przynieść świadectwo ukończenia szkoły średniej, 3 zdjęcia legitymacyjne oraz ksero dowodu osobistego.

Rekrutacja trwa do końca sierpnia ale liczy się kolejność zgłoszeń, dlatego serdecznie zapraszamy do biura. [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie jako studentki za drogo... Stanowczo jak na to, że na pracę w zawodzie są potem marne szanse. Chciałam się tam uczyć raczej dla hobby, z pasji, z nadzieją że może kiedyś trafi się jakaś robota w lecznicy. Szkoda, że tech.wet. jest taki drogi, a np. administracja, darmowa...

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 10 months later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...