Jump to content
Dogomania

KOORDYNATORZY, informacje...


kacha_wawa

Recommended Posts

[quote name='Moskva']A ja ciągle sama:-(
Ludzie, czy we Wrocku nie ma nikogo [B][U]kto mi pomoze?[/U][/B](to znaczy jest jedna osoba z dogo, ale my we dwie całego Wrocka nie oblecimy...:shake: )

[B]HALO!!! WROCŁAWIANIE - JESTEŚCIE TAM?[/B][/quote]
zwróćcie się do dyrekcji liceów z prośbą i apelem do mlodzieży, żeby pomogli w roznoszeniu; trzeba tylko im przygotować adresy, gdzie maja zanieść i rozwiesić powinni prznieść na papierze potwierdzenie, że rzeczywiście tam byli ( taka "lista obiegowa"; zaufanie, zaufaniem a sprawdzić nie zawadzi); edukacja mlodzieży i uczulanie ich na los zwierząt to bardzo ważne !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W Grodzisku też jak najbardziej; lecznice, szkoły, słupy, sklepy zooogiczne, przy siedzibie Straży m iejskie, na deptaku ( można poprosić właścicieli, by pozwolili przykleić do szyby od wewnątrz w sklepie; zorganizuj mlodzież z liceum;
polecam Milanówek - burmistrz ogromnie wyczulony na sprawy dobra zwierząt; Podkowa Leśna, Brwinów, Pruszków, Magdalenka i okoliczne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir']zwróćcie się do dyrekcji liceów z prośbą i apelem do mlodzieży, żeby pomogli w roznoszeniu; trzeba tylko im przygotować adresy, gdzie maja zanieść i rozwiesić powinni prznieść na papierze potwierdzenie, że rzeczywiście tam byli ( taka "lista obiegowa"; zaufanie, zaufaniem a sprawdzić nie zawadzi); edukacja mlodzieży i uczulanie ich na los zwierząt to bardzo ważne ![/quote]

Rozwieszanie to nie taki problem - gorzej z petycją. Mam narazie trzy dziewczyny: jezeli chodzi o gabinety wet i sklepy zoo i uczelnie wyzsze to damy rade. Ulotki rozdamy np. ludziom na rynku(czy na to też trzeba mieć pozwolenie?). Jeszcze pare ludzi z dogo by sie przydało bo to jest duze miasto, jakby nie patrzeć...
Jeżeli trzeba bedzie to w Lubinie zgłosiła sie do mnie jedna osoba.

Nie wiem też ile będziemy miały plakatów. Czy są już jakieś szacunki co do tego?

Link to comment
Share on other sites

Akcja rusza 16, więc nawet lepiej że czas masz po 16 :) Jak możesz to napisz do mnie na gadu: 5853123, to coś poorganizujemy.

I mam taki pomysł. Nie lubie łańcuszków na gg, ale zrobie wyjątek.

Moja propozycja:

[B]"Osoby z <miasto> chętne (sprawa Ozzy’ego i nie tylko [/B][URL="gg:http://ozzy.dog.pl"][COLOR=#0000ff][B]http://ozzy.dog.pl[/B][/COLOR][/URL][B] )[/B] do rozprowadzania plakatów, ulotek i zbierania podpisów pod petycją do Rządu, dotyczącą "bestialskiego traktowania zwierząt, zaostrzenia kar dla ich oprawców i poprawienia bytu zwierząt", proszone są o zgłaszanie się do koordynatora na adres
[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff]<e-mail>[/COLOR][/EMAIL]
[B]Nasza ogólnopolska akcja ma na celu zmiane prawa i zaostrzenie kar dla znęcających się nad zwierzętami![/B]
[B]Każda pomoc mile widziana[/B]

prosze przekaż dalej'

W ten sposób można zawsze kogoś zyskać, a spróbować nie zaszkodzi :)

Link to comment
Share on other sites

Z przykrościa stwierdzam, że jak pisalismy w pierwszym wątku o Ozzym to wszyscy - cała dogomania proponowała pomoc, chciała nagłaśniac sprawe itp.
A teraz? Mam 3 osoby i jak tak dalej pójdzie to sobie conajwyżej będe mogła powiesic plakat na ścianie w pokoju a nie na mieście... :roll:

Moze skontaktuje sie z wrocławskim ToZem, napewno to będzie kilka osób więcej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GreenEvil']Jesli osoba wolna po godz. 18 i to dopiero od 18 wrzesnia cos da, to sie zglaszam.

pzdr
GreenEvil[/quote]

No pewnie, zawsze więcej rąk do pomocy, czyli od poniedziałku 18 września od godziny 18 jesteś do naszej dyspozycji???? ;)
Dzięki wielkie :) A swoją drogą może znasz kogoś kto mógłby nam tu pomóc wszystkim????

Powtarzam jeszcze raz, potrzebujemy Waszej pomocy, gdzie są Ci koordynatorzy???? Podpisy bardzo chętnie, plakaty i ulotki także, ale gdzie są te osoby, które by to nadzorowały???? Tyle osób pisało w pierwszym wątku Ozzy-ego, tyle osób deklarowało pomoc...
Gdzie teraz jesteście...????

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich bardzo serdecznie lecz z bólem w sercu, że mój pierwszy post na dogomanii dotyczyć będzie tak przykrej sprawy :(

O wszystkim dowiedziałam się z mojego forum na którym siedzę gdzie jest bardzo głośno. Nie będę podawać nazwy bo można to by jeszcze uznać za reklamę serwisu. Ale wróćmy do tematu ogólnego.
Zagłębiłam się w materiałach całej historii i chciałabym zgłosić się do pomocy przy całej akcji.
Mieszkam we Wrześni 50km od Poznania.
Miasto liczy sobie ok 40.000 mieszkańców więc jest gdzie działać.
Poza tym moja polonistka z dawnej szkoły pracuje w naszej miejskiej gazecie więc myślę że mogę nadać Pani A. temat i rozgłośnić tą sprawę w naszych podmiejskich mediach.

Dodatkowo dobrze trzymałam się w zarządzie szkolnym dlatego też wiele przeprowadzanych przez nas akcji kończyło się powodzeniem.
Jeśli mogę pomóc podaję maila :
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
oraz nr telefonu : 502 606 094.


Mam nadzieję że się przydam.
Pozdrawiam
Judka

Link to comment
Share on other sites

Jestem w Gdyni - zgłaszają się osoby z Gdańska - musiałabym występować i tu i tam do UM, nie mam aż tyle wolnego czasu, aby jechać godzine w drugą strone do Gdańska... Czemu nas tak mało, gdzie są wszyscy.. gdzie "Dogomaniacy" ??? Ilu nas jest w tej chwili, dwudziestu?
Potrzebujemy koordynatora [B]w każdym mieście[/B] plus co najmniej 10 osób współpracujących..
[B]Chciałabym aby się ktoś znalazł na Gdansk[/B], ktoś [B]pełnoletni[/B]! Nie jestem w stanie jeździć po całym Trójmieście..
Poza tym, podpisy powinno się najlepiej zbierać w kilku miejscach, na to też jeszcze nie ma ludzi. Jutro będę dzwonić do Toz-u, jest też w Gdyni jakiś Dogtor, zobaczymy co z tego wyjdzie, jak na razie to znajomi sami przyznają że nie są tak za zwierzętami jak ja, poza tym nie mają czasu itp..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Judka']Witam wszystkich bardzo serdecznie lecz z bólem w sercu, że mój pierwszy post na dogomanii dotyczyć będzie tak przykrej sprawy :(

O wszystkim dowiedziałam się z mojego forum na którym siedzę gdzie jest bardzo głośno. Nie będę podawać nazwy bo można to by jeszcze uznać za reklamę serwisu. Ale wróćmy do tematu ogólnego.
Zagłębiłam się w materiałach całej historii i chciałabym zgłosić się do pomocy przy całej akcji.
Mieszkam we Wrześni 50km od Poznania.
Miasto liczy sobie ok 40.000 mieszkańców więc jest gdzie działać.
Poza tym moja polonistka z dawnej szkoły pracuje w naszej miejskiej gazecie więc myślę że mogę nadać Pani A. temat i rozgłośnić tą sprawę w naszych podmiejskich mediach.

Dodatkowo dobrze trzymałam się w zarządzie szkolnym dlatego też wiele przeprowadzanych przez nas akcji kończyło się powodzeniem.
Jeśli mogę pomóc podaję maila :
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
oraz nr telefonu : 502 606 094.


Mam nadzieję że się przydam.
Pozdrawiam
Judka[/quote]

Pewnie, że się przydasz :)
Czy mogłabym liczyć na Twój telefon, bądź sms-a ok.10????
Wcześniej mój szef pewnie będzie...:(
Pozdrawiam Cię, Kaśka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacha_wawa']Pewnie, że się przydasz :)
Czy mogłabym liczyć na Twój telefon, bądź sms-a ok.10????
Wcześniej mój szef pewnie będzie...:(
Pozdrawiam Cię, Kaśka[/quote]
Ok nie ma sprawy tylko za bardzo nie wiem na co mam dzwonić :P ;)
Kasia a jeśli nie 10.00 to jaka inna późniejsza godzina?
Od rana na grzyby jadę :> ;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Judka']Ok nie ma sprawy tylko za bardzo nie wiem na co mam dzwonić :P ;)
Kasia a jeśli nie 10.00 to jaka inna późniejsza godzina?
Od rana na grzyby jadę :> ;][/quote]

603-647-237 to mój numer i dzwoń śmiało, jak odrzucę tzn., że szef jest i proszę się nie obrażać... ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...