Jump to content
Dogomania

KOORDYNATORZY, informacje...


kacha_wawa

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

niestety nasz rząd nie mysli o przyjacielach ,wiernych i ufnych zwierzakach dlatego chciałybyśmy wraz z **emi** pomóc w akcji,mieszkamy w małym miasteczku-Sławno lecz zapał i myśle potencjał pozwoli nam w miare możliwości rozesłać petycje do Koszalina i Słupska ( zachodniopomorskie) jeżeli będzie taka potrzeba :) kontakt gg:ja 7305316,emi:4089573

Link to comment
Share on other sites

Ja bym bardzo chciala pomoc, niestety na koordynatora sie nie nadaje, bo we wrzesniu zbyt duzo podrozuje. W kazdym razie, jak juz zostana wybrani koordynatorzy to moze beda potrzebowac pomocy i cos sie dla mnie znajdzie do roboty.
dzis-11.09 moge pomoc w Lublinie
po 25.09 w Warszawie
podam maila i gg kasi wawa na priv.
Mam wielka nadzieje, ze sie do czegos przydam:)

Link to comment
Share on other sites

Kacha - rzuć na forum listę zgłoszonych osób , abyśmy wiedzieli, gdzie mamy luki; proszę też osoby z poszczególnych miast i miejscowości i innych skupisk ( aby dały znać ilu ( liczba - mogą to byc uczniowie też)maja wolonbtariuszy , bho sami przecież nie dadzą rady; akcja 16.9 to oczywiście za malo; musimy zbierać podpisy też na imprezach, w klubach, akademikach, szkołach ( tylko osoby pełnoletnie moga podpisywać się ); lecznicach, sklepach dla zwierząt i sami jeszcz wymyślcie gdzie; dziękuję za dotychczasowy wysiłek ale prawdziwy sprawdzian przed nami wszystkimi; TA AKCJA MUSI SIE UDAĆ, WSZYSCY JESTEŚMY TO WINNI OZZYEMU! Emir

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']GoniaP; tel podam na PW
Obecnie próbuję zorganizować ekipę - jeśli zostanę sama - niewiele pomogę...[/quote]



Ja też jestem z Poznania, z całą przyjemnością Ci pomogę i postaram się zorganizować większą ekipę.
Moje namiary: gg:3372010, tel:509332741

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacha_wawa']My się tutaj spotykamy 8-9 wrzesień na wystawie...
Jak narazie kilka osób chętnych jest ...[/quote]

O Wrocku mówisz? To dobrze, ze jest pare osób bo narazie z dogo zgłosiła sie do mnie tylko Majawrc.

We Wrocku jest w dniach 8-10 sa targi zoologiczno-botaniczne i na nich są wystawy: z tego co pamiętam krajówka i klubówka owczarków niemieckich.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Wystawy odbywające się w najbliższy weekend:
9 IX Warszawa - krajowa
10 IX Chorzów - krajowa
10 IX Legionowo - klubowa bokserów
10 IX Przemyśl - krajowa
10 IX Warszawa - [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Black]klubowa molosów i szwajcarskich ras pasterskich
10 IX Warszawa - [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Black]klubowa rottweilerów[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...