Jump to content
Dogomania

Czarna Mamba - szczeniak mix jamnik długowłosy/spaniel - już w DS!


LadyS

Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MaDi']Może to jakaś wada wrodzona? Nie bij za czarny scenariusz ale tak się po prostu zastanawiam.[/QUOTE]

Myslałam o tym, ale wydaje mi się, że nie bardzo - choćby dlatego, żę na początku nie miała absolutnie żadnych objawów. Faktem jest natomiast, że nie mamy najcieplejszego mieszkania i oboje jesteśmy chorzy - zastanawialiśmy się, czy jej może przypadkiem nie zaraziliśmy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Jest przeurocza i już widzę problem w tym, że ją muszę oddać - no ale TŻta nie przekonam ;)[/QUOTE]

Może chcesz pomocy w tym temacie? Możemy przywieźć ROZSĄDNE argumenty w weekend :evil_lol:

Trzymam za gluciaka :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Może chcesz pomocy w tym temacie? Możemy przywieźć ROZSĄDNE argumenty w weekend :evil_lol:

Trzymam za gluciaka :kciuki:[/QUOTE]

Dawaj ;) Ja po prostu nie chcę myśleć o tym, że trzeba ją oddać. Zatrzymałabym ją bardziej chętnie niż Mańka, za którym ryczałam dwa dni, mimo że był u mnie dwie noce ;)

Mała dostała lekki antybiotyk i leki przeciwzapalne, na wymazie wyszło lekkie przeziębienie, nic poważnego póki co. Teraz jest obrażona, śpi sobie zagrzebana w kocykach, nawet na jedzenie nie spojrzałam - składam to na karb stresu, nerwów, podróży taksówką i otrzymanych zastrzyków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Kładź jej butelkę z ciepłą wodą jak wychodzicie z domu, będzie mogła się do niej przytulić;)
Zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/202911-%C5%81ysa-zagrzybiona-i-bezdomna...kto-da-dom?p=16374202#post16374202[/url][/QUOTE]

Hihi, będzie zostawała w ubranku i pod kaloryferem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']No proszę :cool3: I co, panie Servet Cetin, brzydkie wyrosło? :eviltong:[/QUOTE]

Młoda wstała i je ;) A już miałam stresa - ja się nie nadaje do tego zawodu :lol: Młoda wybiera kurczaka i wyżera ryż (evel widziała, jak potem wygląda pół pokoju), więc mniemam, że wszystko z nią ok :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiga138']wątek przeczytałam. Malutka jest superrrrr. Czy potencjalny domek wie o kondycji Mamby ?
Odezwę się wieczorem lub jutro
Ladys - prześlij na pw nr konta - postaram się coś wysłać dla suni :)[/QUOTE]

Dopiero dziś byliśmy u weta, więc jeszcze nie wie ;) Ale szykuję zbiorczego maila do wszystkich zainteresowanych, więc pewnie się dowie. Dzięki za chęć wsparcia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']odpowiadam na prosbe zamieszczona na watku jamnikow o wsparcie suni na leczenie
sunia moze otrzymac wsparcie ale nie widze zadnego rozliczenia wydatkow wiec nie mam rozeznania co do potrzeb.[/QUOTE]

Jutro będę rozliczać się z wetem, więc wówczas będę miała już wiedzę, co i ile będziemy potrzebować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...