Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

Uwielbiam zdjęcia dzieci z psami! To pokazuje jakimi psy są groźnymi stworzeniami, które tylko czyhają jakby tu dziecko zjeść. To tak apropo mojej dzisiejszej rozmowy z pewną panią, która na widok mnie z Blu (podskakującym z radości  jak szalony na widok dziecka) wzięła synka na ręce, mówiąc, że groźne psy powinny chodzić  w kagańcu (a przynajmniej tak mi się wydaje, bo ja jeszcze nie całkiem niemiecki ogarniam :P ) Dodam, że Blu był na smyczy i nawet za bardzo się do nich nie zdążyliśmy zbliżyć. 

Link to comment
Share on other sites

Pati, mieszkam w Niemczech od prawie 14 lat i widziałam tylko jednego psa kiedyś w kagańcu. Nawet w sumie nie widuję kagańcy do kupienia w sklepie stacjonarnym :D A kobieta musi mieć coś z dymką, bez różnicy co powiedziała. Potem wyrośnie na takie dziecko, które panicznie się boi psów już na sam ich widok-jak dziecko mojej koleżanki, bo babcia straszyła :/

Paulina, może warto go spróbować zaprzyjaźnić z jakimś dzieckiem ;)

Link to comment
Share on other sites

 

19 godzin temu, *Magda* napisał:

Coś dla nie mających mnie na WhatsApp'ie :P

W PL "tłusty czwartek", a w DE karnawał :D

DSC_2576.JPG.9112015d219f223c58dc808312a4db1a.JPG

Zalamali mnie! Poszłam do pracy licząc że na podwieczorek pączka zjem a tu dupa blada jakaś babka sucha. ...

Pirat wygląda genialnie 

19 godzin temu, *Magda* napisał:

Pati, mieszkam w Niemczech od prawie 14 lat i widziałam tylko jednego psa kiedyś w kagańcu. Nawet w sumie nie widuję kagańcy do kupienia w sklepie stacjonarnym :D A kobieta musi mieć coś z dymką, bez różnicy co powiedziała. Potem wyrośnie na takie dziecko, które panicznie się boi psów już na sam ich widok-jak dziecko mojej koleżanki, bo babcia straszyła :/

Paulina, może warto go spróbować zaprzyjaźnić z jakimś dzieckiem ;)

Dlatego zbierała szczękę z ziemi z 5 minut.  Tutaj wszystkie psy się rzucają na wszystko. Bo nikt od szczeniaka już nie pozwala nawet się psom powąchać,  ale kagańcu jeszcze chyba na pysku nie widziałam.  A nie czekaj! Raz w autobusie u jamnika. A z dziecka wyrośnie potem tAK jak piszesz mały swirus 

13 godzin temu, mar....ka napisał:

Pati, a może babka powiedziała, że taki słodki piesek, więc zabierze swoje okropne dziecko :P

Może hahahahahaha

Link to comment
Share on other sites

Pati, trzeba było samej se pączki kupić :D Ja jeszcze dziś jadłam ;)

Jutro imprezka na ulicy :) My, rodzina żab. A Zosia z rodzicami (i wujkiem łamAga gwizdze.gif) nie wiem za kogo będą przebrani ;)

Moje dziecko nie spało dziś w nocy 2h mdleje.gif Jak się obudził o 23:20, tak zasnął dopiero po 1:30 mdleje.gif Ani leżenie ze mną, ani samemu w łóżeczku nie pomagało :/ Dostał pić i też nie chciał potem zasnąć :/

Myślałam, że pewnie będę go musiała budzić rano, bo pewnie będzie jeszcze spał jak będzie trzeba jechać z Thedorem do logopedy. Ale gdzie tam. O 6:08 już wstał i koniec spania :/

Teraz ledwo na oczy widzę, więc zaraz się zwijam z dogo, idę z psami na spacer, a potem spać :P I tak nikogo nie ma, więc nic nie tracę :P

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, angineuuka napisał:

Wszystkiego najlelszego raz jeszcze :*

qurwa qurwa qurwa , ja zawsze nie pamietam ;( dolaczam sie do zyczen i prosze mi spisac wszystkie dany imienin i urodzin zapisze sobie na czole !

a tutaj cos dla Ciebie :D

https://www.tulzo.com/o4/index.php/koszulka-owczarek-niemiecki-koszulki-3d-tulzo-sklep/?koszulka-owczarek-niemiecki-koszulki-3d-tulzo-sklep#damskie?utm_source=allani&utm_medium=cpc&utm_campaign=allani&utm_term=271941971

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...