Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

Dnia 7.02.2017 o 21:49, Aleksa. napisał:

Co czytasz?

 

Dnia 7.02.2017 o 21:56, Patikujek napisał:

No właśnie! Co?

Grahama Mastertona "Siostry krwi". Świetna książka :)

Dnia 8.02.2017 o 00:10, Tyś(ka) napisał:

Taka zaczytana, że nie wchodzi na dogo :D

Niestety z innych powodów nie weszłam :P

Dnia 8.02.2017 o 19:21, łamAga napisał:

Książkę :D :P

Jaka bystra jesteś :P

23 godziny temu, Aleksa. napisał:

Madzia jest u koleżanki i na dogo jej dzisiaj nie będzie ;p

Dokładnie tak ;) Wróciłam wczoraj o 21, to od razu śpiącego Nathana przebrałam w piżamkę i położyłam spać. Potem ogarnęłam starszego i do łóżka wysłałam. A potem ogarnęłam siebie, zwierzyniec i też poszłam spać :P

23 godziny temu, łamAga napisał:

To niech się wypcha :P

Może być słoma, bo mam w garażu? :P

Link to comment
Share on other sites

Dziecko mi się "zmienia" :/ Od kilku tygodni młody śpi 2x dziennie. W zależności jak długie ma te drzemki w dzień, zależy o której pada wieczorem. Krótkie drzemki = spać o 19, długie drzemki = spać o 20. Na początku tygodnia spał jak zwykle przed południem, a popołudniu wręcz siłą go położyłam spać. Bronił się strasznie, ale stwierdziłam, że nie wytrzyma mi bez spania do 19-20 i musi się zdrzemnąć jeszcze raz. Dziś była powtórka z rozrywki i spał mi od 9:55 do 11:40. Myślałam, że pójdzie spać koło 16 jeszcze raz. Ale nie. Walczył ze mną za każdym razem jak próbowałam go położyć w łóżeczku :/ Po kilku próbach odpuściłam. Potem przyjechali znajomi z dziećmi. Widać było, że Nathan jest zmęczony, ale nie zasnął. Poszedł spać dopiero o 19:30. Jestem ciekawa o której jutro wstanie. I pewnie muszę się szykować, że teraz już będzie tylko jedna drzemka w dzień ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...