Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

Dnia 27.09.2017 o 13:07, łamAga napisał:

Zdjęcis super <3 zwłaszcza te z soboty <3 <3 <3 <3 

Psy w kuchni ? matko  ja bym już nie miała co ratować jak by moje psy zostały na noc w kuchni , lodówkę to razem z kablem i gniazdkiem by wpierdzieliły :P

Dziękuję :*

Tora od samego początku śpi w kuchni. Jedyne co pożarła, to swoje legowisko :D

P.S. Nie żebym Ci wypominała, ale zanim kupiłaś Tami to pisałam, że nie dasz sobie z nią rady :P I to co ona wyprawia i Twój strach, że psy pożarły bylodówkę z kablem i gniazdkiem świadczy o tym, że miałam rację :P

1 godzinę temu, Aleksa. napisał:

Magda gdzie polazła ? :D

Siema! :D

Madzia była dziś z dziećmi w aquaparku :P Od razu uprzedzam, że zdjęć brak :P:D

Hej :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, łamAga napisał:

Wybaczam z racji tego że woda i aparat raczej się nie lubią :P

To jest akurat pikuś :P Problemem jest Nathan, który W OGÓLE się wody nie boi szok.gif Tyle razy co on lądował twarzą pod wodą, to nawet nie zliczę. Ja go podnosiłam, a on z uśmiechem na ustach brnął dalej tam gdzie głęboko i może "pływać" :D Więc przy takim dziecku nie ma mowy, żeby robić jakiekolwiek foty. Chyba że wody będzie 5cm :P

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, *Magda* napisał:

To jest akurat pikuś :P Problemem jest Nathan, który W OGÓLE się wody nie boi szok.gif Tyle razy co on lądował twarzą pod wodą, to nawet nie zliczę. Ja go podnosiłam, a on z uśmiechem na ustach brnął dalej tam gdzie głęboko i może "pływać" :D Więc przy takim dziecku nie ma mowy, żeby robić jakiekolwiek foty. Chyba że wody będzie 5cm :P

Albo pod wodą :D

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...