Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

Ten, tago :P Mieliśmy w planie jechać do Monachium na Oktoberfest ;) Dla niewtajemniczonych, to święto piwa w Niemczech, która co roku gości kilka milionów ludzi z całego świata. Niestety szwagier, który mieszka 100km od Monachium, nie dostanie wolnego, więc nie jedziemy Cry_emoticon_by_smiekie.gif Smutno mi, bo byłam już 3x, impreza jest tak niesamowita, że nie da się tego opisać słowami. TO TRZEBA PRZEŻYĆ!!! Więc postanowiliśmy, że robimy Oktoberfest w domu :) Już kiedyś taką imprezę organizowaliśmy, ale wtedy nie mieliśmy zobowiązań (czyt. dzieci gwizdze.gif) i mogliśmy sobie zaprosić kilkanaście osób. Teraz mamy dzieci, więc będzie skromnie, bo tylko nasza rodzinka, rodzinka Zosia i Helenka z rodzicami oraz znajome małżeństwo ;) Towarzystwo fajne, więc imprezka powinna się udać :) Tak więc 23 września wieczorem, proszę się mnie nie spodziewać na dogo jezyk.gif

A żeby było prawie jak w Monachium, to zakupiłam oczywiście ubrania ;)

Bogdan:

B.jpg.71ac159315dc34e6678640418549cfe7.jpg

59b833c945e7b_Bs.jpg.671ead57b2d4f8ee1aeaf723f4b1c9a9.jpg

Ja:

Ja.jpg.b3bbf438a456cb1257d57865aa8ffcb7.jpg

59b8339d5e6ee_Jas.jpg.9b264ae9067f7dd3be6416350f0157b2.jpg

Theodor:

59b833b1acbd7_Tk.jpg.765c7e0cc8b182bed6e6a35e13166fb7.jpg

59b833ac247a9_TiN.jpg.1dae09a73990d9d2cced98be02b205b3.jpg

59b833b3de55b_Tsk.jpg.9a2e3511b11ddad0d9563d16dbd65801.jpg

Nathan:

59b833a99dfee_Nk.jpg.5ebb0d463ee35a59ec06d6002ff459d0.jpg

59b833ac247a9_TiN.jpg.1dae09a73990d9d2cced98be02b205b3.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Ale jazda :D :D :D :D  

już się nie mogę doczekać aż Was zobaczę w tych ubraniach !!!! <3

Ale ja się tam cieszę że nie jedziecie , mało się słyszy o zamachach w niemczech na imprezach masowych ?! tam będzie mnóstwo ludzi , idealna pożywka dla zamachowców , ja wiem że za dużo telewizji bla bla bla , ale w domu na pewno będziecie bardziej bezpieczni !

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, łamAga napisał:

Ale jazda :D :D :D :D  

już się nie mogę doczekać aż Was zobaczę w tych ubraniach !!!! <3

Ale ja się tam cieszę że nie jedziecie , mało się słyszy o zamachach w niemczech na imprezach masowych ?! tam będzie mnóstwo ludzi , idealna pożywka dla zamachowców , ja wiem że za dużo telewizji bla bla bla , ale w domu na pewno będziecie bardziej bezpieczni !

jak ma się cos stać, to stanie się nawet w domu ;P

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Genialne ubrania :)

A Oktoberfest chwali sobie mój kolega, powiedział że kiedyś koniecznie muszę tam pojechać i zobaczyć na własne oczy:D

Dzięki :*

Koniecznie jedź! Jeśli tylko będziesz miała możliwość :)

11 godzin temu, łamAga napisał:

Ale ja się tam cieszę że nie jedziecie , mało się słyszy o zamachach w niemczech na imprezach masowych ?! tam będzie mnóstwo ludzi , idealna pożywka dla zamachowców , ja wiem że za dużo telewizji bla bla bla , ale w domu na pewno będziecie bardziej bezpieczni !

Idź w cholerę :P

6 godzin temu, angineuuka napisał:

ale w sumie, mając dwójke dzieci to warto minimalizować to ryzyko :D 

Ta dwójka sama z siebie jest niebezpieczna :D

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, łamAga napisał:

współczuję , wiem ja cieżko jest wracac po takim czasie do pracy :/

Mi ten wtorek nie pasuje po prostu :/ Akurat wtedy Theodor ma fotografa w przedszkolu i pierwszy raz jest możliwość zdjęć z rodzeństwem ;) Zapisałam Nathana na ostatni możliwy termin (15:30), ale i tak nie wiem czy zdążę :( Poproszę Gabi, żeby mi go przebrała w czyste ciuchy i żeby czekał już w kurtce i butach, ale czy uda mi się dojechać na czas skoro kończę o 15 pracę, to nie wiem :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...