Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

Przed chwilą, mar....ka napisał:

pewnie się zaraz przebudzi....ciekawą noc bedziesz miała. Poza gorączką nic mu nie dolega? Zaraz Damian z lapka mnie wyrzuci wrrr

Pił mleko przez sen, to mu dodałam nurofen w syropie do niego ;) Ma tylko gorączkę. Ale w ciągu ostatnich 2 tygodni wyszły mu 3 "czwórki" i ostatnia czeka w kolejce. Więc może być wirus po Theodorze, mogą być zęby, a może być też "trzydniówka" bo jeszcze nie miał.

Link to comment
Share on other sites

Wrócił, Lumpek wrócił icon_jupi.gificon_jupi.gifserduszka.gifserduszka.gif

Powiem Wam, że wątpiłam, że go jeszcze kiedykolwiek zobaczę :( Byłam przekonana, że łamAga i moja bratowa mają rację i że poszedł umrzeć w samotności :( Ale jest w domciu serduszka.gif Zaraz po jego ucieczce wystawiałam miskę z jedzeniem koło aut. Jedzenie znikało, ale nie wiedziałam czy to Lumpek, inne koty czy ptaki je zjadało. W nocy z poniedziałku na wtorek zostawiłam uchylone drzwi na podwórko, a w podwórku miskę z jedzeniem i piciem. Liczyłam na to, że jak wejdzie na podwórko, to po prostu na nim już zostanie i poczeka aż mu ktoś otworzy drzwi do domu. Mój błąd, że dałam kamień, żeby furtka się nie otworzyła szerzej, a nie dałam nic, żeby się nie zamknęła :/ No i furtka o 6 rano we wtorek jak wstałam była zamknięta, więc kot nie miał jak wejść na podwórko. Mur 2m wysoki, więc nie przeskoczy :/

Wczoraj wieczorem szłam wypuścić sukę na siku i tylko czmychnął mi biało-czarny kot. Byłam święcie przekonana, że to Lumpek. Nie miałam 100% pewności, ale coś mi mówiło, że to on. Chodziliśmy z Torą i go wołałam. Jedyne co znaleźliśmy, to burego kota. wróciłam do domu, zabrałam miskę z jedzeniem, postawiłam ją koło auta, a ja siedziałam w aucie i czekałam. Po kilku minutach przyszedł biało-czarny kot. Ale to nie był Lumpek :( Ten był młody, miał więcej białego i czerwoną obrożę na szyi. Moja nadzieja, że Lumpek żyje gasła :( Wiedziałam już, że jedzenie wyżerały te dwa koty, które widziałam w ciągu ostatnich kilku minut.

Postanowiłam jednak jeszcze próbować. Znowu zostawiłam miskę z jedzeniem w podwórku. Tylko tym razem dałam kamienie tak, żeby furtka się bardziej nie otworzyła ani żeby się nie zamknęła. Rano wstałam i pierwsze co zrobiłam, to poszłam zamknąć furtkę, żeby móc wypuścić na podwórko Torę. Patrzę, miska opróżniona z jedzenia. Pomyślałam, że pewnie te 2 koty przyszły się najeść :( Zamknęłam furtkę, odwracam się i co widzę?! Lumpek siedzi na parapecie szok.gificon_jupi.gif Poryczałam się ze szczęścia, zaczęłam do niego gadać... A on na mnie patrzy z miną "czego Ty kobieto ode mnie chcesz?!"

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Hej, i jak zdrówko?

Tak btw. potrzebuję przeszkolenia z WhatsAppa. Pobrałam sobie i za bardzo nie wiem, skąd mam brać kontakty, skąd mam wiedzieć, czy ktoś też ma tę apkę?? I w ogóle co tam się robi. Przypomina mi trochę Messneger, no ale jednak to coś innego, a ja jestem taka biegła w nowinkach technicznych jak moruseł jest szczupły ;D HELP!

Link to comment
Share on other sites

Zdrówko już super ;) W sumie, to po pierwszej dawce antybiotyku czułam już dużą poprawę :)

Tyś, jak otworzysz WhatsApp to masz w górnym pasku 3 opcje: Czaty, Status, Połączenia. Przy wybranym "czacie" masz na dole zieloną ikonkę "wiadomości". Jak na nią klikniesz, to otworzy się Twoja lista kontaktów WhatsApp. Kontakty są przypisane automatycznie z Twojego telefonu. Osoba, która ma WhatsApp i masz ją w książce telefonicznej telefonu, z automatu wyświetla się w kontaktach WhatsApp. Klikasz na wybraną osobę i już piszesz wiadomość ;) Możesz pisać wiadomości tekstowe, nagrywać wiadomości głosowe, wysyłać zdjęcia/filmy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...