Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

1 minutę temu, łamAga napisał:

na bank hahahaha nasze koty mają teraz przerąbane , chodzą spłaszczone i wystraszone :P

Nie z Lumpkiem takie numery :P Jeszcze nie było takiego psa, żeby Lumpek się go bał/uciekał :P On leci pierwszy do psa i sprawdza co to za nowy kolega :D

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, łamAga napisał:

To macie fajnie :D nasze koty to dzikusu :P

Fajnie, jak ktoś nas odwiedza z innym psem/kotem ;) Ale ma to też swoje złe strony, bo zawsze się boję, że jak uda mu się uciec poza posesję, to go zagryzie jakiś pies przez jego ufność :/

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, *Magda* napisał:

Fajnie, jak ktoś nas odwiedza z innym psem/kotem ;) Ale ma to też swoje złe strony, bo zawsze się boję, że jak uda mu się uciec poza posesję, to go zagryzie jakiś pies przez jego ufność :/

W sumie fakt ;( na szczescie nigdy sie to nie stało a teraz to chyba juz nie jest taki aktywny zeby uciec z posesji ?

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, łamAga napisał:

W sumie fakt ;( na szczescie nigdy sie to nie stało a teraz to chyba juz nie jest taki aktywny zeby uciec z posesji ?

2x już go łapaliśmy poza podwórkiem :/ Uciekać, to nie ucieka. Jednak zawsze jak wychodzę z podwórka i zostawiam drzwi otwarte, to staje w nich i się rozgląda :D Gdyby pojawił się na horyzoncie jakiś pies/kot, to na bank by wybiegł ;)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, *Magda* napisał:

2x już go łapaliśmy poza podwórkiem :/ Uciekać, to nie ucieka. Jednak zawsze jak wychodzę z podwórka i zostawiam drzwi otwarte, to staje w nich i się rozgląda :D Gdyby pojawił się na horyzoncie jakiś pies/kot, to na bank by wybiegł ;)

Ryzykant :D po kimś musi tak mieć :P

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, *Magda* napisał:

Dobra, fajnie się pisze (choć jesteśmy tu same), ale ja muszę iść pod prysznic :P A potem idę poczytać i spać :P A Ty łamaga też się bierz za książkę :P

Ja jestem taka "rozjebana" ostatnio ze szczerze to nawet nie mam ochoty czytac książki :/ tez sie pojde wykapac i spac ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...