Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

2 minuty temu, łamAga napisał:

To Theoś nie bedzie mógł sie doczekać kolejnego basenu :D

a dla juniora nic nie kupiłaś ???? 

Nathan jeszcze za mały na szlafrok :P A pancho dostanie to, które ma teraz obecnie Theodor ;) Kąpielówek też nie potrzebuje, bo chodzi w pampersie :D

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, *Magda* napisał:

Bo jeszcze wszystko nie przyszło :P Póki co dostałam tylko 2 kurtki na wiosnę. A czekam jeszcze na spodnie, body i książkę :)

A po co Ci 2 kurtki ? :P 

Ja kupiłam wczoraj mlodemu kurteczkę ale kurcze taka jest jakaś na styk i caly czas mysle czy jej nie wymienic/oddać :/

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, łamAga napisał:

A po co Ci 2 kurtki ? :P 

Ja kupiłam wczoraj mlodemu kurteczkę ale kurcze taka jest jakaś na styk i caly czas mysle czy jej nie wymienic/oddać :/

Nauczyłam się przy Theodorze, że dziecko chodzące musi mieć buty/kurtki w ilości większej niż 1 :P Ani się nie obejrzę jak gdzieś ręce w kałuże wsadzi/przewróci się, kurtka będzie szła do prania, a ja nie będę miała co dziecku założyć żeby wyjść z domu :/ Theodorowi też kupuję kurtki/buty x2 ;)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, *Magda* napisał:

Nauczyłam się przy Theodorze, że dziecko chodzące musi mieć buty/kurtki w ilości większej niż 1 :P Ani się nie obejrzę jak gdzieś ręce w kałuże wsadzi/przewróci się, kurtka będzie szła do prania, a ja nie będę miała co dziecku założyć żeby wyjść z domu :/ Theodorowi też kupuję kurtki/buty x2 ;)

w sumie zimowe kurtki młody ma dwie i wlasnie tak robie jak jedna sie ubrudzi ma 2gą , ale mysle ze takie wiosenne kurtki to mało sie sprawdzają bo szybko jest tak ze sie bez kurtki chodzi ....

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, angineuuka napisał:

Nawet ja mam dwie kurtki haha, chciałam dzisiaj na ten spacer założyć a tamtą dac do prania, ale jakos mi nie wyszło.. j dobrze, bo niufek mnie oslinil haha

Na psie spacery to ja mam stare kurtki :P dla siebie też mam dwie i jedna już się prosi o wypranie , i mnie to wqurwia bo zanim ją w ogóle wyprałam to była czysta cały czas ale jak stwierdziłam ze chyba trzeba by ją wyprac bo od nowosci nie była prana to teraz dwa dni i brudna :/

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, łamAga napisał:

Na psie spacery to ja mam stare kurtki :P dla siebie też mam dwie i jedna już się prosi o wypranie , i mnie to wqurwia bo zanim ją w ogóle wyprałam to była czysta cały czas ale jak stwierdziłam ze chyba trzeba by ją wyprac bo od nowosci nie była prana to teraz dwa dni i brudna :/

Też to zauważam przy nowych kurtkach.  Póki pierwszy raz nie wypiorę to czasem i cały sezon znoszę bez prania, a potem to już 2 wyjścia i brudna :/

Link to comment
Share on other sites

Dogo puste, to popiszę sobie sama ze sobą :P

Przyjechały dziś do mnie koleżanki z ostatniej pracy. Z jedną z nich, widziałam się ostatni raz, jak Nathan miał miesiąc. Czyli nie trudno zgadnąć, że było to 10 miesięcy temu :P No więc przyjechały 2 z 3 koleżanek na kawę. Rozbierają się i co widzę? Ta której nie widziałam 10 miesięcy, ma brzuch ciążowy szok.gif No tak mnie dawno nikt nie zaskoczył :D

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Patikujek napisał:

A tak w ogóle jak to bym prosiła o jakieś psie foto! W końcu to dogo :D

I dlatego wrzucam właśnie tyle dziecięcych zdjęć :P

A tak poważnie, to może w tygodniu będą jakieś psie ;) Dziś wieczorem przyjeżdża do na Gina na tydzień (albo dłużej), to jak będę na spacerze z dwoma piesami, to coś fotnę (o ile pogoda dopisze :/)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...