Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

Aga serio Fabian cię budzi o 5?  Współczuję, to kurde Nuka nigdy mnie rano nie budziła nawet jako szczeniak, do dziś śpi tak długo jak ja :D W niedziele to standard, ze wychodzi o 10-11 xD 

 

A co do imion to pełne imię Konstancja mi się nie podoba, ale Koni brzmi fajnie :) Mi się bardzo podoba zdrobnienie od imienia Sabina (Saba) :)

Link to comment
Share on other sites

Chciałam napisać, że już na lotnisku będzie mi cieplej :P Ale przypomniałam sobie, że to w lato :P

 

Nie bój się, krzywdy mu nie zrobię :D

 

A jak będzie bardzo gorąco, to Ci obok basen rozłożę, to będziesz miała gdzie się umyć :D

 

Oczywiste, że to wszystko co piszemy, to forma żartu ;)

Link to comment
Share on other sites

Poważnie , dzisiaj sie z nim bujałam od 5tej ale akurat i tak wstawała o tej godzinie , mam nadzieje że z tego "wyrośnie' bo się wykuńcze ;)

Bratowa mi powiedziała że Koni kojarzy jej się z koniem hehehehe

sabina odpada bo mam jebnię...tą koleżanke o tym imieniu i źle mi się kojarzy ;)

No a Saba to " w pustyni i w puszczy" hehehehe

Link to comment
Share on other sites

Aga za robote drugiego dziecka sie wzielas? ;) po co Ci imię? Widzę, że imie Natan Ci sie spodobalo..dobra propozycje kiedys dałam.

Z tych mniej popularnych to kojarzy mi sie: Olaf, Kornela, Nicola, Marika, lubię imię Marcel lub Antek,Milena, Eliza nie wiem moja ciocia nazwała nietypowo córkę.. imie bylo juz wybrane dawno dawno dla dziewczynki czekało tyle lat i dali uparcie takie.

Link to comment
Share on other sites

Ola nie nie , za robienie dziecka się niestety nie wzięłam ;(

Jak byłam w ciązy to chciałam Marcela , Antka , Janka , Olafa ale Sebek na wszystko kręcił nosem , dopiero jak Magda dała propozycje Fabian i przeczytałam ją Sebkowi to powiedzial , Fabian ewentualbie mógł by być ;) Dla dziewczynki chciałam Nina , Nadia albo Marika , oczywiście i na te Sebek kręcił nosem , z nim się nie da wybrać imienia ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...