Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

3 minuty temu, *Magda* napisał:

W drodze do auta może urządzają wyścigi albo zapasy :P

chyba bawią się w "kto wolniej dojdzie do auta" :P Fabian jak ma iśc do auta to tak powoli idzie że zdążyła bym film obejrzeć , pełnometrażowy zanim dojdziemy od mamy do auta :P

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, *Magda* napisał:

O tej godzinie, to już prawie dobranoc :P

w sumie fakt :P

Nie mam jak wchodzić prędzej bo młody długo zasypia bez smoczka , dzisiaj nawet szybko mu to poszło to w ogóle weszłam bo tak bym nawet lapka nie odpalała :P

Twoje dzieci też są takie nieznośne ? nie wiem czy to przez tą duchote ale Fabian to dzisiaj przechodził sam siebie :[

Link to comment
Share on other sites

Ja od ponad tygodnia albo śpię z Nathanem w salonie na kanapie, bo się budzi w nocy i ma problem ponownie zasnąć :/ Albo z którymś z chłopaków w naszej sypialni, a Bogdan schodzi do salonu :/ I stawiam na tę duchotę, bo wcześniej tak nie było. A odkąd temperatury są w okolicy 30'C, to nie mam spania :/

A jeszcze teraz choróbsko Theodora do kompletu mdleje.gif

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, *Magda* napisał:

Ja od ponad tygodnia albo śpię z Nathanem w salonie na kanapie, bo się budzi w nocy i ma problem ponownie zasnąć :/ Albo z którymś z chłopaków w naszej sypialni, a Bogdan schodzi do salonu :/ I stawiam na tę duchotę, bo wcześniej tak nie było. A odkąd temperatury są w okolicy 30'C, to nie mam spania :/

A jeszcze teraz choróbsko Theodora do kompletu mdleje.gif

Przejeban....e :/

Ja kupiłam Fabianowi łóżko i co ? i dupa , nawet nie chce słyszeć żeby w nim spać więc śpi albo ze mną albo ze Sebkiem w łóżku , z Tamirą na dokładkę :/ więc w tygodniu jak ide na rano Sebastian śpi z nimi a ja w pokoju obok a w nastepnym tyg na odwrót , mamy na prawde duzy naronik ale nie idzie sie w tylu wyspać , jeszcze w taki upał jak jedno o drugie się grzeje :/

Jeszcze Theosia trzyma ? :/

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, *Magda* napisał:

Trzyma :/ Myślałam, że dziś poprawa, bo rano tylko 37.3'C i 2x wędrówka do wc. Ale o godzinie 12 już znowu 38.6'C, a po 17, 37.7'C :(

Kurcze to niezle się doprawił :/

dobrze że Nathana tak nie trzasnęło ....

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, łamAga napisał:

Kurcze to niezle się doprawił :/

dobrze że Nathana tak nie trzasnęło ....

Jak jutro nie będzie poprawy, to chyba znowu do lekarza pojadę :/ No bo kurde, ile to może trwać?! Zaczęła się trzecia doba, bierze leki na gorączkę, a w południe potrafi mieć taką wysoką temperaturą! Jak widzę popołudniu, że już coś go bierze, to nawet nie czekam, aż temperatura osiągnie kulminacyjny punkt, tylko reaguję wcześniej...

5 minut temu, angineuuka napisał:

Zdrowka! :)

Dzięki Angi :*

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, *Magda* napisał:

Jak jutro nie będzie poprawy, to chyba znowu do lekarza pojadę :/ No bo kurde, ile to może trwać?! Zaczęła się trzecia doba, bierze leki na gorączkę, a w południe potrafi mieć taką wysoką temperaturą! Jak widzę popołudniu, że już coś go bierze, to nawet nie czekam, aż temperatura osiągnie kulminacyjny punkt, tylko reaguję wcześniej...

 

Może to nie trafna diagnoza , żeby tyle się gorączka utrzymywała :/ moze to jakaś 3 dniówka i jutro bedzie ok , oby ;)

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, łamAga napisał:

Może to nie trafna diagnoza , żeby tyle się gorączka utrzymywała :/ moze to jakaś 3 dniówka i jutro bedzie ok , oby ;)

On już trzydniówkę miał :P A diagnoza jest adekwatna co do objawów: gorączka, wymioty, uczucie zimna-objawy udaru

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Patikujek napisał:

Życzę młodemu szybkiego powrotu do zdrowia bo inaczej ty w końcu padniesz...

Dzięki Pati, przydadzą się te życzenia ;) Bo nadal jesteśmy w czarnej dOpie :/ Dziś 5 rano pobudka i już z gorączką :( Kolejna wizyta u lekarza z samego rana i nadal nic nie wiemy :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...