Jump to content
Dogomania

Artemis


Franek

Recommended Posts

Postanowiłem rozpocząć nowy temat-karma Artemis.

Dostałem od lokalnego dystrybutora troche próbek, mój Franek zjadł je z wieeelkim smakiem i zastanawiam sie nad przejściem na stałe na Artemisa.
Znajomi (hodowla yorków) od miesiąca testowali je na swoich podopiecznych i są zadowoleni ale chcialbym poznać opinie innych właścicieli, którzy mieli z ta karmą do czynienia.
Wiem, że Artemis dopiero od niedawna jest dostepny w Polsce, wczesniej był to tzw "prywatny import" z Czech.
Proszę wszystkich, którzy karmili swoje psy Artemisem w wyrażenie opinii. Skład na opakowaniu i ocena w rankingach to jedno a rzeczywiste odczucia- to drugie.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 11 months later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...

[quote name='Joven']gdzie ja mozna kupic w internecie lub w Lodzi? portal modern dog nie ma pelnej oferty tej karmy, tylko dla szczeniakow[/QUOTE]

Na artemiskarmy pl znalazłam przed chwilą małe opakowanie 1,8 kg dla dorosłych psów małych ras ;) Zakładka sklep on-line w prawym górnym rogu.

edit: Dodam dla zasady, że nie robiłam w tym sklepie zakupów, więc jakby co złego to nie ja ;)

Edited by Delph
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...