Jump to content
Dogomania

zezwolenie na lurchera ?


poczka

Recommended Posts

czesc mam pytanie mam 8 miesiecznego lurchera ktorego przywiozlam z anglii 2 miesiace temu i do tego momentu nie wiedzialam ze trzeba miec na takiego psa pozwolenie w polsce i teraz sie boje ze jak pojde zlozyc wniosek i powiem ze juz tego psa mam to mi ja odbiora... moga mi ja odebrac ? bo ja chce miec pozwolenie zaplace za nia bo nie przezylabym gdyby mi ja odebrali pomozcie co robic jak wiecie ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

ja dzis na nia zlozylam wniosek oplate zaplacilam ale i tak jak dzwonilam to sie zdziwili bo powiedzieli ze nie wydawali takiego zezwolenia jeszcze takze w moim starostwie jestem pierwsza co sie o to stara ale wszystkie wymagania jakie mam spelnic spelniam takze chyba nie bedzie problemow z wydaniem zezwolenia

Link to comment
Share on other sites

jak dzis bylam wniosek zlozyc to dostalam pouczenie na pismie itp. jak to przeczytalam to spelniam warunki jakie tam stawiaja wiec myslicie ze nie ma jakis innych powodow zeby odmowili ? strasznie sie denerwuje te 30 dni to bedzie dopiero nerwowka ... ale mam nadzieje ze wszystko bedzie ok . jak cos wiecie na ten temat to piszcie ..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...