Jump to content
Dogomania

sterylizacja suczki kilka pytań na które co lekarz to odpowiedz


rudaNess

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Udzielałem się w tym wątku i teraz widzę że pisane było o nietrzymaniu moczu. No i dopadło to również moją sucz. Teraz jakieś 2/3 lata od sterylki i wyszło to hormonalne nietrzymanie. Zaczynamy lecznie w przyszłym tygodniu (bo nałożyło się również zatrucie psa) także jednak mimo że jest małym psem to u niej to wystąpiło (12 kg)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Planuje wysterylizować Szanti.

Właśnie zakończyła się jej pierwsza cieczka, znaczy ma jeszcze lekko obrzmiałe, ale samce już nie są tak zainteresowane.

Trwała od 16 kwietnia wiec strasznie długo.

I teraz tak. Jedni mi gadają, że powinnam ją wysterylizować po tej cieczce czyli za około 3 miesiące.

A drudzy mi gadają, że po drugiej cieczce, bo większe psy dojrzewają do 2 roku życia.

Szanti jest średniej wielkości psem o wadze 22 kg.

Więc kiedy w końcu powinnam ją wysterylizować ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A jakie jest zdanie weterynarza w tej kwestii? Bo ono również powinno być brane pod uwagę,my swoją sunię sterylizowaliśmy po pierwszej cieczce,nie czekaliśmy aż "dojrzeje" do 2go roku życia. Oczywiscie zabieg odbył się w dobrej,profesjonalnej klinice,do dnia dzisiejszego nie ma problemów czy to  z nietrzymaniem moczu czy innymi dolegliwościami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...