Jump to content
Dogomania

Ozzy - dyskusje i dyplomacja. Dywagacje i domysly.


marlena924

Recommended Posts

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bartwood']Ela i Krzys jasne ze poczekamy [B][SIZE=3][COLOR=blue]ale do tego czasu trzeba przygotowac plakat, banerki informacje itp tak aby jednego dnia wszystko wystartowalo bedzie duzy impet duzo szumu to poleci lawionowo dalej trzeba uzyskac efekt skali. Mozecie przygotowac potajemnie plakaty ( projekt) banerki, teksty i denego dnia je upublicznic na stronie ozziego do pobrania i wtedy wszyscy ktorzy chca podejma temat dalej[/COLOR][/SIZE][/B].[/quote]


"Święte słowa", tak powinno byc...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mrzewinska']


Ilu nas jest pelnoletnich, z prawem glosu, gotowych do solidarnego dzialania?

Zofia[/quote]

Zofio - myślę,że wbrew pozorom bardzo dużo ... a "dogomaniackie dzieci" na pewno nie robią tego co robią dla zwierząt wbrew swoim pełnoletnim rodzicom ...

Magda

Link to comment
Share on other sites

:-( :-( tak troche OT ale wlasciwie w temacie.Sluszalam sama koncowke wiadomosci tvn24, nie wiem jakie dokladnie miasto-z opsiu sytuacji moge sie domyslac-okolice Ozziego-okazalo sie,ze 80% zwierzat w schronisku bylo usmiercanych. Prokuratura sprawa ma sie, czy juz zajmuje sie...
Czy ktos to slyszal??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarok']Cathedral i bartwood nie naciskajcie. Można odnieść wrażenie, że koniecznie chcecie, żeby pani Agnieszka przygotowała sobie nową bajeczkę przed przesłuchaniem przez policję i prokuratora...[/quote]

Jest mi po prostu przykro, że o pękniętym sercu Ozzy'ego dowiaduję się z prasy...

A akcja musi trwać i ludzie muszą się czuć zaangażowani. Może TVN, dla którego "to tylko pies" zmieni zdanie, jeśli zobaczy jak wiele osób jest zainteresowanych takim reportażem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moni@'][B][COLOR=darkorange]Jeśli zaakceptujecie tą formę zebranych informacji, prosiłabym również o jej wskazywanie. Mogę zamiast księgi gości utworzyć coś w formie: Jeśli chcesz pomóc - wpisz się...[/COLOR][/B][/quote] Moni@, wejdź w blogownik, niektóre info są nieczytelne!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TangoBlue']O ile mnie pamiec nie myli, byl juz przygotowywany projekt ulotki, ze zdjeciem Ozziego. Nawet moja znajoma z innego forum napisala wiersz do tej ulotki.

Oto ten wiersz:

List Psa

Nie dałeś mi czasu, abym
mógł pokochac Cię bardziej.
Nie dałes mi czasu, abym
zdążył wypięknieć.
Nie zagoiły się jeszcze
moje stare rany -
a juz zadałes mi nowe.
Nie zaczęło się jeszcze
nasze wspólne życie -
a położyłeś mu kres...
Czy nie byłem dostatecznie
cierpliwy,
łagodny,
posłuszny ?
Czy moja sierść nie była
dostatecznie miękka
dla Twej dłoni ?
A może - nieopatrznie odwróciłem wzrok ?
Patrzę na Ciebie teraz
z Tęczowego Mostu.
Wiesz - zanim wszechświat pękł na pól
zdążyło pęknąć moje serce.
Worek i sterta ziemi,
ostatni obraz,
ciemność,
i nic więcej.
To nie tak miało być, kiedy
szukałem u Was ratunku.
NIE TAK.[/quote]

Piękny wiersz... Nie chciałam się popłakać, ale się nie dało...:-(

Link to comment
Share on other sites

W nawiązaniu do prośby Eli zaraz utworzę nowy wątek dotyczący petycji i marszu...
Poproszę Moda o podwieszenie go...
Proszę także moda o przeniesienie wszystkich informacji dotyczących petycji i marszu do nowego wątku...
Elu, prośba do Ciebie, utrzymujesz stały kontakt z Frotką i fundacją Emir, czy mogłabyś ich nakierować do mnie???? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacha_wawa']W nawiązaniu do prośby Eli zaraz utworzę nowy wątek dotyczący petycji i marszu...
Poproszę Moda o podwieszenie go...
Proszę także moda o przeniesienie wszystkich informacji dotyczących petycji i marszu do nowego wątku...
Elu, prośba do Ciebie, utrzymujesz stały kontakt z Frotką i fundacją Emir, czy mogłabyś ich nakierować do mnie???? ;)[/quote]
dlaczego nie napiszesz na gg?? EMIR dostępny.

bartwood - to już było wcześniej. Od rana widnieje też na blogu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacha_wawa']W nawiązaniu do prośby Eli zaraz utworzę nowy wątek dotyczący petycji i marszu...
Poproszę Moda o podwieszenie go...
[/quote]

Jezu następny wątek? Nie można w jednym miejscu wszystko?
Jeśli już będzie proszę o linka.

[B]TangoBlue[/B] - czy mogę wrzucić ten wiersz na bloga? Tylko czyjego jest autorstwa?

Link to comment
Share on other sites

moni@ - juz i tak ten wiersz jest umieszczony tutaj, na forum. Zostal napisany na moja prosbe, na poczatku miala byc to krotka informacja, ale kolezanka wpadla na pomysl, ze napisze wiersz. Byl przeznaczony wlasnie na plakaty i ulotki, a wiec do ``uzytku`` publicznego ( byl bowiem pomysl, zeby te ulotki rozdawac ludziom wychodzacym z kosciola itd ).

Co do nazwiska autorki, musze sie zapytac. Nie wiem, kiedy otrzymam odpowiedz. Jak tylko ja dostane, od razu dam Ci znac.

Link to comment
Share on other sites

To prawda,ze ludzie czesto nie sa zainteresowani ta sprawa....Ci co maja psy to co innego.
Czy wiecie,ze Ozziemu peklo serce? ........
[URL="http://www.lubin.pl/?exid=34871"]http://www.lubin.pl/?exid=34871[/URL]

Zaraz poszukam tej ulotki i wydrukuje sobie.Powiesze w oknie samochodu.
Pracuje wlasnie autem.Mieszkam 40km od Lubina.Jezdze do Legnicy i Lubina takze.Nie chce pisac jak bardzo jestem zla....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...