Jump to content
Dogomania

Ozzy - dyskusje i dyplomacja. Dywagacje i domysly.


marlena924

Recommended Posts

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cavisia']Kochani ,[B][U] pilnie[/U][/B] potrzebują numer telefonu do kogoś kto jest bezpośrednio związany ze sprawą.[/quote]

Spokojnie Dziewczyno, email już wysłany. Masz info na priv i GG.
Telefon był, informacje przekazane , czekam na telefon z TVN.

Link to comment
Share on other sites

Elu!!!! Litości, co to znaczy kontrolowanie dogomanii? Myślę, że informowanie na dgm nas wszystkich jest wręcz waszym obowiązkiem. Oczywiście do Was i prokuratury należy decyzja kiedy i jakie informacje podać, ale chyba nie o to chodziło Ci mówiąc "kontrolowanie dogomanii"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavisia']Medar, informujcie nas o ewentualnych transmisjach w TV, pewnie wszyscy chcielibyśmy to pooglądać.[/quote]

Przekazuję wszystko co istotne. I do mediów i na dogo.

Myszko, w wolnej chwili posprzątaj troszkę /z moimi włącznie :-) /, za bardzo wątek się rozbudowuje.

Link do pomysłów i petycji: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2102079#post2102079"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...79#post2102079[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote]Anashar, jest oddzielne forum....[/quote]
A mogłabyś dać linka?

Ja mówie o takim całkowicie oddzielnym, podpiętym pod strone żeby łatwo można było znaleźć. Nie kilku tematach ale ogólnie forum dotyczącym tylko spraw związanych z petycją, Ozzy'm i sprawami co do zmian itp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar']A mogłabyś dać linka?

Ja mówie o takim całkowicie oddzielnym, podpiętym pod strone żeby łatwo można było znaleźć. Nie kilku tematach ale ogólnie forum dotyczącym tylko spraw związanych z petycją, Ozzy'm i sprawami co zmian itp.[/quote]

Oczywiście wątek a nie forum a ja mam problemy z wysławianiem się już

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30172"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30172[/URL]

Proponuję jeszcze założyć jeden do prac nad plakatami / ulotkami, po zgłoszeniu się chętnego koordynatora tychże działań. Jak podzielimy się na zespoły i każdy skupi się na jakimś obszarze, to będzie dużo efektywniej. Koordynatorzy wątków - petycjowego (kacha_wawa) i ulotkowego (czekamy...) będą w stałym kontakcie z nami i z osobami, które im pomagają. Mam nadzieję, że taki pomysł pozwoli nam skuteczniej organizować nasze prace. No i spożytkować Waszą super energię do pracy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar']A co Wy na to żeby założyć osobne forum na temat Ozzy'ego i tej petycji? Może wtedy nei byłoby tyle zamieszania i wszystko by miało ręce i nogi.[/quote]

Sorry , że sie wtrącę , ale przecież artykuły , które się ukazały w sprawie Ozziego kierują czytelników na "forum Dogomania " , więc każdy zainteresowany zagląda właśnie tutaj . To na tym forum powinno być miejsce informujące na bieżąco o wszystkim co się tyczy tej tragedii .
Łatwiej wejść na "Dogomanię " niż szukać w necie [b]wiarygodnego[/b] bloga czy innej stronki dotyczącej tej sprawy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Freyja']Sorry , że sie wtrącę , ale przecież artykuły , które się ukazały w sprawie Ozziego kierują czytelników na "forum Dogomania " , więc każdy zainteresowany zagląda właśnie tutaj . To na tym forum powinno być miejsce informujące na bieżąco o wszystkim co się tyczy tej tragedii .
Łatwiej wejść na "Dogomanię " niż szukać w necie [B]wiarygodnego[/B] bloga czy innej stronki dotyczącej tej sprawy.[/quote]
Podejrzewam,że Anashar chodziło o założenie podforum,które znajdowałoby się na dogomanii ale jako osobny dział "Wszystko o Ozzym" i tam można by zakładać osobne wątki np.informacje,petycje,plakaty,off.Wszystko byłoby w kupie.Moim zdaniem pomysł dobry,ale nie wiem czy wykonalny :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Freyja']Sorry , że sie wtrącę , ale przecież artykuły , które się ukazały w sprawie Ozziego kierują czytelników na "forum Dogomania " , więc każdy zainteresowany zagląda właśnie tutaj . To na tym forum powinno być miejsce informujące na bieżąco o wszystkim co się tyczy tej tragedii .
Łatwiej wejść na "Dogomanię " niż szukać w necie [B]wiarygodnego[/B] bloga czy innej stronki dotyczącej tej sprawy.[/quote]

jakie blogi są niewiarygodne??

Link to comment
Share on other sites

Raczej nie myslałem o podforum na dogo, bo to(chyba) cieżko by było wykonać. Ale o osobnym forum. Tematem Ozzy'ego interesują się także ludzie osoby z poza dgm, więc myślałem że forum to dobry pomysł. Zrobić tak jak tu jeden wątek informacyjny, kilka odnośnie plakatów, itd i reszta offtop.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela_and_Krzys']Anashar, rozwazymy. Ja bym sie jednak nie odcinala od dogo. Moze tylko w watku informacyjnym beda linki do wszystkich podwatkow?[/quote]

Propozycja jest taka:
DOGOMANIA FORUM - Generalne - (tu są cztery: Wszystko o psach; Galeria; Tęczowy Most ; OFF Topic) - dołozyć OZZY i podstrony (Informacyjna; dyskusyjna ; petycja; plakaty.)

Jeśli aministrator się zgodzi i znajdzie się mod do zawiadywania. Byłoby to korzystne i bardziej przejrzyste.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar']Raczej nie myslałem o podforum na dogo, bo to(chyba) cieżko by było wykonać. Ale o osobnym forum. Tematem Ozzy'ego interesują się także ludzie osoby z poza dgm, więc myślałem że forum to dobry pomysł. Zrobić tak jak tu jeden wątek informacyjny, kilka odnośnie plakatów, itd i reszta offtop.[/quote]

A mnie się pomysł z podforum na dogo podoba, pytanie tylko czy jest to możliwe. Tu chyba Myszka musi przyjść nam z pomocą...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Myszka.xww']Myszka, obawiam sie, nie ma wplywu na decyzje Administratora :shake:
Myszka sluzy raczej do sprzatania :p[/quote]

To zapytamy admina. Myszko, ja jestem tu raczej nowa - choć się tak szarogęszę :) Czy wystarczy jesli wysle PW na nick "admin" czy powinnam to zrobić jakoś inaczej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bellatriks']Elu: teoretycznie to wystarczy, praktycznie wątpię w powodzenie tego planu, choć pomysł bardzo dobry. Można by tam przenieść wszystkie tematy o Ozzym. Ogólnie roboty nie byłoby wiele. Problemem jest decyzja Admina. Ale zawsze warto spróbować.[/quote]

Napiszę do admina wieczorem, bo na razie muszę się odkopać z pracy :( Chyba że ktoś ma czas i ochotę napisać do admina w moim imieniu? I zasugerować stworzenie podforum gdzie na razie będą trzy wątki: informacyjny, ten bieżący no i petycjowy, a w miarę potrzeby będziemy dodawać - w sposób rozsądny - inne wątki robocze (np. ulotkowy).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...