Jump to content
Dogomania

czy ma ktoś suczkę munsterlanda?


zoozanka

Recommended Posts

Gdzieś czytałam, ze Twój pies ma 12 lat, tak? może źle pamiętam - sory.
Nie wiem dokładnie jak to ejst u psów, może ktoś inny udizeli ci info, albo poszukaj na [URL="http://www.zkwp.pl"]www.zkwp.pl[/URL] i wejdź w regulaminy.
Zresztą mas zdokładny link: [URL="http://www.zkwp.pl/index_pl.htm"]http://www.zkwp.pl/index_pl.htm[/URL]
Konieczne są wystawy oraz konkursy. Wiecej przecyztaj na w/w stronie.

Tak, mam suczkę wyżła weiamrskiego, niestety jeszcze nie uzyskałyśmy hodowlanki.

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye:pierwszy raz widze, zeby wlasciciel psa szukal mu suczki do pokrycia :lol:
zwykle jest odwrotnie... :cool3:
Zabierz psa na wystawe kilka razy, jesli ktos bedzie szukal reproduktora, to moze zainteresuje sie twoim. A przy okazji zrobisz uprawnienia hodowlane :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ma-ja']:crazyeye:pierwszy raz widze, zeby wlasciciel psa szukal mu suczki do pokrycia :lol:
zwykle jest odwrotnie... :cool3:
Zabierz psa na wystawe kilka razy, jesli ktos bedzie szukal reproduktora, to moze zainteresuje sie twoim. A przy okazji zrobisz uprawnienia hodowlane :p[/quote]

ja widze bardzo czesto takie ogloszenia... ale sa to po prostu ludzie nieobeznani, ktorzy nei maja swiadomosci ile zwierzat przez takie czyny ginie w schroniskach itd....

Jesli chcesz, aby piesek został reproduktorem po ukonczeniu 15- miesiecy (czyli od klasy posredniej) musi zdobyc 3 oceny doskonałe (od 2 lub 3 roznych sedziow), pozniej migiem do ZK i czlowiek od tej roboty wpisze mu do rodowodu tytyl reproduktora:)

Link to comment
Share on other sites

wiecie co ... mój piesek jest chyba już na to za stary ... aha, alanowak : nigdy nie pozwoliłabym, żeby szczeniaczki po moim Zefirze poszły do schroniska!!! Mam wielu znajomych, którzy bardzo by chicieli mieć te szczeniaczki. I choćbym miała je wszystkie zatrzymać u siebie w domu, to nie pozwoliłabym, żeby im się stała krzywda!!!

Link to comment
Share on other sites

ale t nei byla zlosliwa uwaga, tylko odpowiedz dla maji, ze sa takei ogloszenia, nei pisalam tu o Tobie:)

Aga- zapomniałam:evil_lol:

Pies na kryci enigdy nei ejst za stary, nei ma okreslonego w ieku w odroznieniu do suczek, bo suki nie moga przekroczyc w dniu krycia 8 lat. Jesli pies jest w pelni sil o mozna nim kryc:) Najlepeij jest jednak poinformowac wiele ludzi o kryciu, ze powinny szczeniaczki sie urodzic tego i tego, do odbioru ok. itd... Pozniej nie trzeba na sile szukac domku. No i wedlug mnei warto jest wziac zaliczke juz po urodzeniu szczeniat:) wtedy ma sie pewnosc, ze ktos ci enie wyroluje:) Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

aha, to sorki :) no w sumie mój piesek jest jeszcze "w pełni sił" :) ale raczej nie spełni się moje marzenie o szczeniaczkach, bo on jeszcze nigdy nie był na żadnej wystawie i jak usłyszałam o tych wszystkich ocenach i testach myśliwskich, to się lekko przeraziłam ... pozdrawiam!!

Link to comment
Share on other sites

mój psiak ma już prawie 12 lat ... nigdy nie szkoliliśmy go jakoś specjalnie do polowań, jest po prostu naszym towarzyszem, członkiem rodziny :) chociaż zauważyłam, że na spacerach po polach lubi czasem powęszyć za jakimś śladem. A i nie raz przyniósł królika od sąsiada ... spróbuję sie dowiedzieć więcej, jak wyglądają takie próby polowe ... :)

Link to comment
Share on other sites

aha, no to tak jak myślałam, że mój psiak już raczej nie ma szansy na zostanie reproduktorem... ale myślę, że uda mi się dotrzeć do jego "przodków" i coś zdziałać :) dzięki wielkie dla wszystkich za pomoc :) udzieliliście mi wielu rad :) na pewno mi się przydadzą! buziaczki :*

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...