Jump to content
Dogomania

groomer


Agnieszkaa

Recommended Posts

Mychaaaa ja z czystym sumieniem mogę polecić kurs w Krakowie w Groomerze-Karusek! [url]http://www.groomer.com.pl/kurs.php[/url]
Wiem, że może trochę daleko dla Ciebie- ja też jechałam dosyć spory kawałek, ale naprawdę warto!
Przeczytaj opinie, pooglądaj zdjęcia. Nigdy nie słyszałam negatywnej opinii o ich kursach. Po tych dwóch tygodniach otworzyłam salon i sama działam już półtora roku z powodzeniem.

Link to comment
Share on other sites

Ja jeszcze nie wiem czy się zdecyduję na kurs, póki co studiuję, ale chcę mieć "zabezpieczenie" w razie jakby po studiach się nie udało, bo i kierunek mam dość specyficzny - architektura, więc i ciężko się na rynku odnaleźć. Odległość nie robi różnicy, wcześniej myślałam o Warszawie, bo bliżej, ale w sumie jak już się zajedzie to i tak z tydzień, dwa na miejscu się siedzi ;) Aga - autorka wątku tym bardziej ma czas na zastanowienie hihii ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszkaa']Ja też już chcę spełniać swoje zawodowe mażenia...
Ale przede mną jeszcze liceum...kupa czasu...[/QUOTE]
ja też dążę do tego by spełnić moje marzenia :-)
za mną już na szczęście jedna połowa I LO, zostało mi tylko 2,5 roku :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Mam jeszcze jedno pytanie...tata mnie trochę postraszył, bo ciągle powtarza, że mam się tak uczyć, abym łatwo dostała pracę (lub była na swoim że tak się wyrażę) i stąd moje pytanie: czy groomer łatwo dostanie pracę, czy raczej będzie ciężko? U mnie z drugą opcją odpada...nie jestem pewna siebie, a tym bardziej nie umiałabym kierować firmą:shake: Co jak co, ale wiem to wiem na pewno...
edit: to pytanie jakby się mychaaaaa odmyśliła co do swoich planów ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Jak studia nie wypalą (a raczej po studiach, za rok mam inżynierkę) to zrobię porządny kurs, kapital mam, otworzę salon :grin: i później ściągnę Agę do Białegostoku, zrobię jej kurs i będę miała pracownika :grin: hahaha to takie dalekobieżne plany! Jestem skłonna Agę zatrudnić, a niech ma coś od życia - boskiego pracodawcę :grin::grin: haha[/QUOTE]
Hahaha, ach ta skromność :lol:
Ej, ale ja mam strzyżenie za darmo, nie? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Jak studia nie wypalą (a raczej po studiach, za rok mam inżynierkę) to zrobię porządny kurs, kapital mam, otworzę salon :grin: i później ściągnę Agę do Białegostoku, zrobię jej kurs i będę miała pracownika :grin: hahaha to takie dalekobieżne plany! Jestem skłonna Agę zatrudnić, a niech ma coś od życia - boskiego pracodawcę :grin::grin: haha[/QUOTE]
Hahaha, ach ta skromność :lol:
Ej, ale Jaskier ma strzyżenie za darmo, nie? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia9712P']Agnieszka, mycha, ale Wy tak poważnie z tym otworzeniem wspólnego salonu? ;)[/QUOTE]

Jak studia nie wypalą (a raczej po studiach, za rok mam inżynierkę) to zrobię porządny kurs, kapital mam, otworzę salon :grin: i później ściągnę Agę do Białegostoku, zrobię jej kurs i będę miała pracownika :grin: hahaha to takie dalekobieżne plany! Jestem skłonna Agę zatrudnić, a niech ma coś od życia - boskiego pracodawcę :grin::grin: haha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia9712P']Hahaha, ach ta skromność :lol:
Ej, ale ja mam strzyżenie za darmo, nie? :eviltong:[/QUOTE]

No ba! Jak przyjedziesz do Białegostoku ;)
ale to Ciebie mamy strzyc czy Jaskiera? :eviltong:

---
A mnie jeszcze ciekawi ile mniej więcej kosztuje otwarcie swojego salonu. Tzn. sam sprzęt - bez wliczania pomieszczenia...

Link to comment
Share on other sites

w moim małym miasteczku to groomer jako taki to sam nie jest.. Pani ma sklep zoologiczny, a na zapleczu salon groomerski :)więc tak też możecie otworzyć :) jak strzyże to zamyka sklep, ale światło jest tzn. że zaraz przyjdzie i tam z tyłu czasami co nieco widać :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...