Jump to content
Dogomania

Młody,mały Azor z ok.Pułtuska - już w DS


Ania i Kajber

Recommended Posts

[quote name='Nutusia']No... byś tylko spróbował wyjść na noc... I nawet załóżmy, że Azor by Cię krył... Już dziewuchy by takiego rabanu narobiły, że całą wieś by na nogi postawiły i by się... WYDAŁO![/QUOTE]
Nutusiu Ty to zaraz ...... .
Ja tylko tak bo ja chyba gorączkę miałem , nie pamiętam abym pisał coś o wychodzeniu gdzieś po nocach:placz:

Na wątek zajrzała Ewa i starannie mi wytłumaczyła że to chyba w gorączce pisałem.
Wysłała Ewa film do Kocurka na e-maila który w profilu jest podany tylko nie wiem czy "doleciał".

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 772
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nutusia']No - nareszcie Ewa wkroczyła do akcji, bo już się zaczynałam o Ciebie martwić ;) :)[/QUOTE]

ja już nawet zamierzałam spróbować się z Ewa skontaktować, bo to juz groźnie wyglądało ;) ;) ;)
a to tylko gorączka była..... ale noc nie sobotnia? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kocurek']o matko jedyna...na smierc zapomnialam o filmiku:(((zla ciotka ze mnie..!!!!!Czy moge prosic o ponowne przyslanie mi na email filmiku?Moj laptop cos nawala....oto adres:[email protected][/QUOTE]
Hym.... Azorek to aktor z najwyższej półki:lol: nie wiem czy powinienem inwestować w wysyłkę filmiku(przecież to transmisja danych) a Kocurek będzie sam podziwiał Azorka. Filmik wyślę ale może jednak Kocurek pomyśli o wklejeniu. Gwiazdor Azor domaga się poklasku!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='mari23']oklaski dla aktora Azora i reszty gwiazd :)

i dla Kocurka za wklejenie !!! :)[/QUOTE]

Bardzo dziękujemy Kocurkowi za wklejenie filmiku i obiecujemy że dalej będziemy prosić o pomoc bo przecież Kocurek już potrafi:lol: wklejać a "trening czyni mistrza"!
Oczywiście mari23 jak zwykle z sercem dla Azorka:loveu:
A ja już mam całkiem przechlapane bo trzy dni temu Azor mnie najzwyczajniej w świecie olał:p!
Stałem przy studni i kręciłem korbą a Azorek centralnie podszedł podniósł nogę i prosto na nogawkę. Oczywiście Ewa stała w drzwiach i wszystko widziała tyle że ja zorientowałem się jak poczułem ciepło przez spodnie. No i nie wiem co o tym myśleć czyżby mi dał do zrozumienia że to on jest tu samcem alfa?
Kochamy bardzo tego Zajszczańca i nie wiemy już jak nasze życie wyglądało bez niego.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...

[quote name='PACZEK']Wszyscy pięknie dziękują za pozdrowienia. Azorek wie że mari23 i kocurek darzą go ogromną miłością choć przykro mu że nie chcę go pogłaskać osobiście.[/QUOTE]

chcieć to nie to samo, co móc.......
dlatego prosimy o pogłaskanie Azorka i reszty stadka w naszym imieniu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']chcieć to nie to samo, co móc.......
dlatego prosimy o pogłaskanie Azorka i reszty stadka w naszym imieniu :)[/QUOTE]
Mari23 i kocurku znacie to przysłowie "........ a ochota szuka sposobu":lol:.
Azorek mówi że głaskania słodkich rąk kochających cioteczek nasze głaskanie nie zastąpi.Gdyby ktoś wkleił fotki lub filmik to Zazorek ( tak go czasem nazywamy) gotów jest rozpatrzyć pozytywnie podanie o udział w sesji:evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 years later...
  • 1 year later...
  • 3 years later...

Podobno 13-tego w piątek jest pechowo . Dla nas to 14-ty był dniem koszmarnym . Azorek wybiegł przez bramę samowolnie (od sześciu lat tego nie robił :-( ) i nie wrócił na noc. Koszmar szukaliśmy go do 4 rano w sobotę i całą niedzielę . Kamień w wodę. Koszmar i strach co mogło mu się stać. Potworne obawy z racji wieku czy da  sobie radę bo deszcz i temperatura około 2 stopni C. W niedzielę o siedemnastej z minutami CUD ! ogłoszenie na FB że staeruszek znaleziony w sobotę koło 22-giej godziny i "zabezpieczony " do poniedziałku . Telefon się grzeje bo ratowniczka nie odbiera . Strach że może nawiał znowu . Po godzinie zadzwoniła i oświadczyła że sama go przywiezie bo to staruszek i nie wie czy to nasz domownik . Przywiozła za pół godziny . Kurcze nawet nie wie jak bardzo jej jesteśmy wdzięczni. Dziękujemy Justynko !!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...