Jump to content
Dogomania

Młody,mały Azor z ok.Pułtuska - już w DS


Ania i Kajber

Recommended Posts

  • Replies 772
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PACZEK']dopiero teraz bo net nie chodził AZOREK sniadania nie jadł gdzie on łazi w te mrozy wrocił o 14 piszczał pod brama zjadł 3 duze obiady gdzie on to zmiescił cholera jak on musi marznac[/QUOTE]

gdzie on łazi? może w nie najlepszych celach...;)
zaczął się chyba sezon "cieczkowy" i obok mojego domu jak co pół roku - wciąż te same psiska biegają do mieszkającej za zakrętem suni...

jak zawsze rano przed pracą byłam na spacerze z moją zgrają.... na horyzoncie pojawił się wielki, rudy pies, naprawdę wielki....
z moich "wyskoczyły" dwa maluszki Misiek i Miłeczka (oboje zamiast ogonków mają kikutki tylko) i nie reagując na moje wołania ruszyły z jazgotem...
śmiesznie to wyglądało, bo to kruszynki, a tak odważnie zaatakowały olbrzyma.....ale kiedy zobaczyłam, że on ucieka..... do tej pory śmieję się na samo wspomnienie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:


wracając do Azorka - może i on gdzieś w zaloty chodzi - z tymi klejnotami to chyba dobry pomysł...
a jeśli chodzi o ogłoszenia - jak już będzie tekst - mogę mu wyróżnione allegro zrobić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']Paczek a Wy nie możecie wziąć tego Azorka?[/QUOTE] Bardzo chetnie tylko co on miałby za zycie:shake:nasza psychiczna :stupid:terrorystka PUSIA:xnia da mu zyc a my nie uznajemy trzymania psow w kojcach wszystkie nasze pieski sa od niej duzo wieksze a i tak konflkty sie zdarzaja:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Moje Fredzia była zawsze indywidualistką i samotnicą.
Wyboru nie miała, poprzewijały się psy, jeden został na stałe.
Gdyby Fedzia miała wybór być sama jak dawniej czy być z Teresą jak dziś,
wybrałaby 1szą opcję:-)
Psa można przyzwyczaić do innego psa, kosztuje to dużo wysiłku, zdarza się poczucie winy wobec niego, poczucie krzywdy.
Jak człowiek zaakceptuje tego drugiego psa, to pies rezydent łatwiej nauczy się z nim żyć.
Może warto spróbować...Choć tymczasowo...
A ile macie tamtych psów? A Pusia to yorczka czy jakiś inny glutek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zenobiusz flores']Może chociaż jako tymczas.....wspaniały psiak .[/QUOTE]:lol: Dzieki w imieniu AZORKA jest nie tylko wspaniały ale bardzo madry rezolutny i grzeczny tylko bardzo skrzywdzony:placz:obecnie mam 4psiaczki 5kotow o innych stworkach nie wspomne i stado kur nie wywierajcie na mnie presji znam swoje psy i wiem co pisze wiecej na watku Apollo ma dom Saba....:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']Moje Fredzia była zawsze indywidualistką i samotnicą.
Wyboru nie miała, poprzewijały się psy, jeden został na stałe.
Gdyby Fedzia miała wybór być sama jak dawniej czy być z Teresą jak dziś,
wybrałaby 1szą opcję:-)
Psa można przyzwyczaić do innego psa, kosztuje to dużo wysiłku, zdarza się poczucie winy wobec niego, poczucie krzywdy.
Jak człowiek zaakceptuje tego drugiego psa, to pies rezydent łatwiej nauczy się z nim żyć.
Może warto spróbować...Choć tymczasowo...
A ile macie tamtych psów? A Pusia to yorczka czy jakiś inny glutek?[/QUOTE]akceptojemy i kochamy wszystkie psiaczki swiata znajdzcie dobry domek na stałe a jawtedy pomysle o tymczasie ale na krotko Pusia to mix ciut wieksza od yorka jak dasz numer na PW to wysle zdjecia bo nie umiem wklejac:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PACZEK']:lol: Dzieki w imieniu AZORKA jest nie tylko wspaniały ale bardzo madry rezolutny i grzeczny tylko bardzo skrzywdzony:placz:obecnie mam 4psiaczki 5kotow o innych stworkach nie wspomne i stado kur nie wywierajcie na mnie presji znam swoje psy i wiem co pisze wiecej na watku Apollo ma dom Saba....:loveu:[/QUOTE]

To nie presja, to propozycja :cool3:

Gdybyb to była sunia to moglibyśmy się zastanowić a tak , to niestety, odpada ....odeszła nam sunia , Lalka , a Stały Rezydent nie zaakceptuje drugiego psa....jest osowiałay i smutny, bardzo za Lalką tęskni.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zenobiusz flores']To nie presja, to propozycja :cool3:

Gdybyb to była sunia to moglibyśmy się zastanowić a tak , to niestety, odpada ....odeszła nam sunia , Lalka , a Stały Rezydent nie zaakceptuje drugiego psa....jest osowiałay i smutny, bardzo za Lalką tęskni.....[/QUOTE]Przykro nam z powodu LALECZKI:placz::placz::placz:to takie smutne jak odchodza prawdziwi przyjaciele.My mamy same sunie moze zobaczcie ile jest biedaczek:crazyeye::crazyeye:i sprobujcie adopcji przez serduszko moze rezydent nie bedzie taki samotny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PACZEK']:loveu::loveu::loveu:Baaaaaardzo dziekujemy w imieniu AZORKA moze twoja dobra energia i serdeczne nastawienie pomoga psiaczkowi:lol::lol::lol:[/QUOTE]

dokładam moją energię i wielkie serdeczności dla Azorka i Państwa, a także wszystkich odwiedzających Azora :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']Co z Azorkiem?
Czy ktoś gdzieś go ogłasza?
Uważacie, że tak prosto spod tej stacji będzie gotowy do pójścia do nowego domu???
Co robić, żeby znalazł dom?
Paczek on w ogóle podchodzi do człowieka, daje się głaskać?[/QUOTE]Ciesze sie ze odwiedzasz Azorka.Staramy sie w miare regularnie informowac o Azorku juz zjadł sniadanie.Czy ktos go ogłasza nie wiem przy mojej umiejetnosci pisania to jest awykonalne jak masz ochote to działaj.Nie uwarzamy ze prosto z pod stacji ma isc do nowego domu sprobuj przeczytac cały watek dodatkowe informacje pod nr.telefonu ktory juz posiadysz.Podchodzi tylko do mojej zony i ona go głaszcze dla jego dobra lepiej zeby nie ufał ludziom znajdz dom a ja go oswoje puki musi walczyc o przetrwanie lepiej niech trzyma sie z daleke od miejscowego KRZYZACTWA:shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

[B]PROSIMY O OGŁOSZENIA DLA AZORKA- PLIZZZZ[/B]....
Wzywamy Cioteczki wprawne w robieniu ogłoszeń.

Proponuję taki tekst - [B][U]Karmicieli Azorka proszę o autoryzację[/U]:[/B]

[I][FONT=Times New Roman][SIZE=3]"[/SIZE][SIZE=2] ...Jak powinno wyglądać psie dzieciństwo?[/SIZE][/FONT][/I]
[I][FONT=Times New Roman][SIZE=2]Brak własnego dwunoga, ciągły strach, zimno, głód i przeganianie to wszystko, co znam.[/SIZE][/FONT][/I]
[I][FONT=Times New Roman][SIZE=2]Odkąd opuściła mnie mama jestem ciągle sam.[/SIZE][/FONT][/I]
[I][FONT=Times New Roman][SIZE=2]Czy moje życie zakończy pisk hamujących opon, kły agresywnego psa albo kij lub siekiera złego człowieka ? ...."[/SIZE][/FONT][/I]
[FONT=Times New Roman][SIZE=2][B][U]AZOR[/U][/B] to młodziutki ( ok. 10 miesięcy), nieduży ( ok. 10 kg) szorściuchowaty, podpalany mieszaniec , który od kilku miesięcy błąka się w miejscowości Orzyc k. Pultuska, w pobliżu stacji benzynowej przy ruchliwej trasie.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=2]To psiak bardzo miły, rezolutny, łagodny dla ludzi i zgodny z innymi zwierzętami. Nie reaguje agresją na inne psy, koty, zwierzęta gospodarcze.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=2]Azor jest dokarmiany przez okolicznych mieszkańców, ma w sobie olbrzymi potencjał, by stać się Przyjacielem Rodziny.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=2]Psiak szuka dobrego domu - jego obecni "karmiciele" obiecują pomoc w przystosowywaniu go do mieszkania w nowym domu, możliwa też pomoc w transporcie w dowolne miejsce.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=2]Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna oraz kastracja psa.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=2]Kontakt: 511330725, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=2]Zdjęcia:[/SIZE][/FONT]
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images45.fotosik.pl/652/98e8ab4328b34cafmed.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/633/e2e53b761a3781c6med.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images50.fotosik.pl/651/433318ccd3ac262amed.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

:loveu::loveu::loveu:ANIU duuuuza buzia i wdzieczne pomachanie AZORKOWEGO ogonka:lol::lol::lol: masz wszelkie pełnomocnictwa i całkowita akceptacje z naszych obserwacji wynika ze mogłby tez jak nasza pusia udzielac sie jako dyzurny dziamgot ale nigdy na łancuch:shake:dzieki za pomoc :modla::modla::modla:AZORKOWI powiemy przy kolacji bo na obiedzie go nie było w słoneczku jest plus 2 to moze nie jest taki głodny

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...