Jump to content
Dogomania

dotyczy szkolenia psów


Czangowska1

Recommended Posts

[quote name='Czangowska1']witam was, mnie meczy jedna sprawa. bardzo mi sie podoba praca z psami, typu szkolenia na policyjnego, na ratownika, przewodnika itp. chcialabym tak pracowac.. uczyc je tego.. gdzie mam sie pytac..gdfzie iść.. czy musze jaies szkolenia przejsc. prosze o odpowiedz[/quote]
Chcesz zostać trenerem?
Są szkoły dla psów gdize można zrobić sobie "trenerkę" jak na to mówię np. Alteri no i chyba przy ZKwP też istnieją takie kursy.

Powodzenia

Link to comment
Share on other sites

Guest Mrzewinska

Organizacje ratownicze maja swoja specyfike pracy i swoich trenerow, podobnie jak policja czy organizacje szkolace psy-przewodniki.
Alteri nie szkoli psow dla policji ani dla ratownikow tylko psy pomagajace ludziom niepelnosprawnym - zupelnie inny zakres pracy.

Szkolenie nalezy zaczac od pracy z wlasnym psem - Czangowska1, co potrafi Twoj wlasny pies? Gdzie i w jakim kierunku go szkolisz?

Zofia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mrzewinska']

Szkolenie nalezy zaczac od pracy z wlasnym psem - Czangowska1, co potrafi Twoj wlasny pies? Gdzie i w jakim kierunku go szkolisz?

Zofia[/QUOTE]

Dlatego zanim ja złożę podanie o rozpoczęcie stażu zamierzam najpierw coś osiągnąć z własnym psem. Na początek zakres PT oraz jakieś zawody, może w PT lub klasa "0" w Obedience, będzie to doskonałe sprawdzenie jego umiejętności a dla mnie wskazówki nad czym jeszcze popracować. Poza tym chciałabym najpierw skończyć kurs trenerski Alteri, gdzie własnego psa przygotowuje się do egzaminu PPP oraz zdobywa sie wiedzę teoretyczną na temat wychowania, zasad szkolenia oraz behawioru psów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...