Jump to content
Dogomania

ochrona prze kleszczami


paniMysza

Recommended Posts

witam,
chciałabym sie was zapytać, jak chronicie swoje nagie pieski przed kleszczami? mam ekstremalnie nagą chińska grzywaczkę, która miedzy łopatkami włosków nie ma i krople frontline ściekaja po niej jak woda po kaczce:) znacie moze jakies skuteczne sposoby?
pozdrawiam,
paulina:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 year later...

mój grzywek też jest łysy na tyle, że nawet nie próbowałam kropelek ;) za to nosi obróżkę z medalikiem, który wytwarza ultradźwięki, których nie znoszą kleszcze... u mnie medalik sprawdza się tak na łysolu jak i na mixie ON
[url]http://www.petprotector.us/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Pierwszy raz słysze o takim medaliku :crazyeye: Ile za niego dałaś?[/QUOTE]

Niestety nie jest to tania sprawa - w hurcie kosztuje ok. 140zł. Producent zapewnia działanie medalika przez pół roku, mój psiak używa tego samego przez 1,5 roku (jak nie dłużej) i tylko raz medalik nie zadziałał, ale to z mojej winy, bo idąc do lasu podczepiłam adresówkę pod to samo kółeczko na którym wisi medalik, więc pewnie zakłóciła wydawanie tych ultradźwięków, bo sie o niego obijała jak pies biegał... a normalnie medalik działa dobrze i wolę wydać pieniądze na takie coś niż na Frontline, który często nie działa :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...