Jump to content
Dogomania

Darmowe chipowanie w Krakowie? Ile kosztuje jeśli nie jest darmowe?


Rumi.

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

u nas za chipa chcą koło 120zł - liczą wszczepienie + cena samego chipa i rejestracji.
Zadzwoń do urzędu miasta i zapytaj się o chipowanie - u mnie niby też nie ma akcji bezpłatnego chipowania, a jak się okazało miasto non stop od kilku lat ma podpisaną umowę z kilkoma wetami i nic się nie płaci - ale nigdzie też nie ma o tym informacji, dowiedziałam się dopiero dzwoniąc do urzędu czy nie planują takiej akcji..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sachma']u nas za chipa chcą koło 120zł - liczą wszczepienie + cena samego chipa i rejestracji. [/QUOTE]
Drogo. Może razem z paszportem? Paszport kosztował 51 zł.
[quote]Zadzwoń do urzędu miasta i zapytaj się o chipowanie - u mnie niby też nie ma akcji bezpłatnego chipowania, a jak się okazało miasto non stop od kilku lat ma podpisaną umowę z kilkoma wetami i nic się nie płaci - ale nigdzie też nie ma o tym informacji, dowiedziałam się dopiero dzwoniąc do urzędu czy nie planują takiej akcji..[/quote]Myślę, że gdyby taka możliwość istaniała to nasze energiczne i prężne koleżanki z KTOZu już by to wyniuchały ;-)
[quote name='greatmadwomen']ok zadzwonię :) dziękuję za odpowiedź[/QUOTE]
Napisz jeśli się czegoś dowiesz.

Link to comment
Share on other sites

u nas jest po prostu wet monopolista .. często bardziej się opłaca jechać 30km dalej do Gdańska niż iść do tego w Pruszczu.. bo o ile szczepienia i odrobaczenia są w normalnej cenie o tyle wszystkie badania, chipowanie i paszport mają przebitkę 50%-100%.. a i podejście do klienta pozostawia wiele do życzenia - zwłaszcza jeśli coś się wie i człowiek widzi jak go nabijają w butelkę na każdym kroku i wciskają coś co zupełnie zwierzęciu potrzebne nie jest.. np karma wet dla zupełnie zdrowego i karmionego dobrą drogą karmą szczeniaka..

znalazłam email od mojej wetki z Gda, u niej za chipa 80zł, jak jest się zameldowanym w Gda to nic.

i w Gda i w Pruszczu chipy są rejestrowane w PTRiIZ - dla szaraczka wpisanie psa to ich bazy to wydatek 30zł.. baza jest ogólnopolska, więc może dlatego takie ceny mamy? no ale mniej niż 80zł z rejestracją nie znalazłam - bo na co mi chip skoro nigdzie nie jest zarejestrowany ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[quote name='Rumi.']Witam! Nie wiecie czy ma być akcja darmowego chipowania w Krakowie? Chyba jeszcze nie było takiej akcji w moim mieście? A jeśli nie będzie takiej akcji to ile to normalnie kosztuje u weta? Dziękuję z góry za odpowiedzi[/QUOTE]

[CENTER][IMG]http://chwiladlapupila.pl/wp-content/uploads/2012/07/czipowanie.jpg[/IMG]
[/CENTER]

W najbliższą sobotę 7 lipca 2012 roku Fundacja Psi Los, Radio Kraków Małopolska, Międzynarodowa Baza Danych Safe-Animal oraz Lecznica Weterynaryjna DoktorWet serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w akcji bezpłatnego „czipowania” która odbędzie się w siedzibie Radia Kraków przy al. Słowackiego 22 (na dziedzińcu) w godzinach od 9:00 do 11:00 Na miejscu spotkacie między innymi lekarza weterynarii, który bezpłatnie zaczipuje Waszego czworonoga, przedstawiciela Międzynarodowej Bazy Danych Zaczipowanych Zwierząt „Safe-Animal” oraz osoby, które dzięki systemowi elektronicznego znakowania odnalazły zaginione zwierzaki.

Więcej informacji <[URL="http://psilos.org/darmowe-czipowanie-w-krakowie/"]TUTAJ[/URL]>

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='DoPi']a kiedy będzie jakaś następna akcja ?? chipowania?[/QUOTE]

Witam,
Następna akcja darmowego czipowania prawdopodobnie odbędzie się 2 września 2012 roku podczas "Marszu Jamników". W chwili obecnej trwają rozmowy dotyczące organizacji akcji darmowego czipowania. Więcej o "Marszu Jamników 2012" znajdziecie Państwo <[URL="http://chwiladlapupila.pl/informacje/marsz-jamnikow-2012/"]TUTAJ[/URL]>

Serdecznie pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...