Jump to content
Dogomania

Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!


agusiazet

Recommended Posts

[quote name='agusiazet']A, mam jeszcze pytanie, czy moje 81 zł wpłynęło z bazarku?[/QUOTE]
Tak, pieniążki są na koncie. Bardzo przepraszam za niedopatrzenie, byłam pewna, że już to potwierdziłam. Aktualny stan finansów Baja (jeszcze bez opłaty za szczepienia) umieszczam w poście nr 16, 111 zł... powoli kończą się nam bajkowe zapasy.

Link to comment
Share on other sites

Jestem :) Spokojnie, trzymajmy się wersji bdt :) Mam nadzieje że ostatni szczyl jak najprędzej pójdzie do domku no i sen z powiek nadal spedza mi Mundek u Jamora, cały czas płacimy....ehhhhhhhh.....ale jak ja coś obiecam to nie ma ze boli :) jak maluch sie zasiedzi u nas to będziemy kombinować, jestem przygotowana na wiele ewentualności, nie zostawię Was na pewno z Bajuchem w tak zwanym tyłku. Muszę wiedzieć dokładnie jak Baj na koty (mam cztery w domu i jeszcze dojdzie posterylkowa kicia bezdomna) inne psy i w ogóle tak dokładniej o rudzielcu. Zaglądam tu cały czas i chociaz nie pisze to jestem :) Wszystko się ciagnie jak flaki z olejem przez opieszałość naszych sądów, od września jesteśmy na walizkach i końca nie widać.........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...